669 Shares 6516 views

Jak marynować na skrzydłach Grill: dwa różne sposoby

Przepisu Szaszłyki z kurczaka skrzydeł jest szczególnie popularny wśród tych, którzy lubią żuć chrupiące i aromatyczne nasiona. Należy zauważyć, że nie ma nic skomplikowanego gotowania potraw takich tam. Po tym wszystkim, w celu brązowego mięsa na węglach, to powinien po prostu zanurzyć i umieścić go w internecie.


Jak marynować skrzydełka Barbecue Recipes

Niezbędne składniki:

  • skrzydełka – 3 kg;
  • średnia cebula – 3 kawałki;
  • dojrzałe cytryny – 1 duży owoc;
  • wysokokaloryczne majonez – 150 g;
  • ketchup lub sos – 100 g;
  • świeże miodu – 3 duże łyżki;
  • Sos sojowy – 50 ml;
  • zmielony czerwony pieprz – do smaku;
  • sole – według własnego uznania;
  • świeże owoce (ogórki, papryka, pomidory, pietruszka) – dla dekoracji.

Obróbka produktu mięsnego

Przed skrzydełka marynaty do grilla, należy zakupić 3-4 kg świeżego lub świeżo mrożonego mięsa. Jest to szczególnie godne uwagi, że ten produkt nie powinien być przeznaczony do gotowania brzeczki, inaczej ptak jest gotowane na węglach, to będzie trudne i bez smaku. W ten sposób, klapy powinny być myte w zimnej wodzie i usunięcie ich z końcami. Mają bez mięsa, szybko spalić niż psuje cały wygląd tego smaczne i pyszne dania.

Sposób wytwarzania marynaty

Im większy jest produkt stosuje się do wytwarzania sosów, otrzymanego nasyconym marynaty do kurczaka skrzydła. Takie szaszłyki mięsa powinna być nasączone przez co najmniej 5 godzin. Po tym wszystkim, tylko w ten sposób, że pochłania cały smak produktu i uzyskać bardzo smaczne.

Jak marynować skrzydełka na grilla: Variant №1

W ogólnym misce emaliowanej należy umieścić wysokokaloryczne majonez, trochę sosu pomidorowego, sól i pieprz gorące. Wszystkie składniki należy wymieszać, dodać do niego posiekane zioła i uprzednio leczonych ze skrzydłami. Po tym, że mięso jest wymagane ze wszystkich stron płaszcz z sosem i pozostawić na bok na kilka godzin. Pomidor i majonez marynata grill sprawia, łagodny, pachnący i czerwonawą skórkę.

Jak marynować skrzydełka na grilla: Variant №2

Za przygotowanie takich potraw w sosie jest wymagane, aby wycisnąć jedną dużą cytrynę, a następnie dodać kilka łyżek płynnego miodu, cebuli rozdrobnione sos sojowy, czerwony pieprz i sól. Wszystkie produkty powinny być mieszane i umieścić je przygotowaną drobiu. Cytrynowo-sojowy marynata daje kebab złoty wygląd, zapach cebuli, kwaśny i trochę słodyczy.

prawidłowe Podawać

Po marynowane skrzydełka z kurczaka gotowane na węglach, należy je umieścić w dużym naczyniu i posypać głębokim szczyt posiekanego pora, pietruszki i koperku. To danie należy podawać do stołu gorące. Ponadto, mięso ma pożądane wytworzenie lekkiego przystawka z posiekanych warzyw lub surówką (ogórki, papryka, pomidory, warzywa).

zdrowa rada

Fartuchów dobrze absorbowane smak marynaty, powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej przez pół dnia. W tym celu zaleca się moczyć mięso wieczorem, a pieczeń nad węglami około południa.