231 Shares 4247 views

Jak sprawić, by smaki w samochodzie z rękami

Każdy właściciel samochodu chce w kabinie swojego żelaznego konia zawsze była obecna miły i ulubiony smak. Ktoś lubi zapach kawy, cytrusów – kogoś, a ktoś – świeżości. Jakie są smaki w samochodzie lepiej? Oczywiście, te, które są wykonane własnymi rękami przy użyciu wyłącznie naturalnych składników. Jest możliwe, aby wybrać zapach, który jest przyjemny.


Najlepszy smak

W tej chwili, wielu producentów oferuje szeroką gamę odświeżaczy powietrza do wnętrza pojazdu. Niektóre z nich mają wszystkie długi znajomy zapach, a jakiś egzotyczny zapach. Nazwy wielu z tych funduszy jest nawet trudne do wymówienia. Jednak najlepszym osoba postrzega dokładnie smaki, które są mu znane. W związku z tym, należy wstępnie określić zapach. Tak, jak sprawić, by smak w samochodzie z rękami?

W większości przypadków, wszystkie niezbędne składniki są dostępne w każdej kuchni. W związku z tym, ich wyszukiwanie nie będzie trudne. Najważniejsze – aby wybrać odpowiedni zapach.

Zapach kawy

Jest to najprostszy smak w samochodzie. Kawa wlewa się do małej torebki, która może być wykonana z konopie. W tym przypadku można użyć ulubionego różnych ziaren. Jeśli kawa jest świeże, jego smak będzie trwać co najmniej 30 dni. To wystarczająco długo. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że zapisywanie odświeżacze żyć co najwyżej kilka tygodni.

Oprócz podstawowych funkcji, na przykład środek aromatyzujący doskonale wchłania wilgoć z powietrza.

Czy mogę korzystać z innych zbóż

Jeżeli właściciel pojazdu nie jest szczególnie zadowolony z kawy, można również korzystać z innych ziaren. W tym przypadku idealnym przyprawy takie jak anyżu, kopru i kminku. Takie ziarno jest łatwe do znalezienia w zapasach każdej gospodyni.

Do produkcji aromatów w samochodzie, które zadowolą całą rodzinę, można umieścić w woreczku wanilii lub cynamonu. W przeciwieństwie zakupione jak naturalne odświeżacze nie są zbyt słodkie. W ten zapach spodoba się nie tylko dorosłych, ale także dzieci.

Olejki eteryczne, aby pomóc

Prawdopodobnie wszystko widać w liczniku słoikach aptecznych zapchane różnych olejków eterycznych, które mają bardzo znanych nazwisk. Mogą być również wykorzystane do smaki. Aby to zrobić, można wyciąć z grubej tkaniny taką samą choinkę i upuść kilka kropli olejku. W tym przypadku najważniejsze – nie przesadzaj, bo zapach w kabinie będzie bardzo silna.

Jaki smak wybrać?

Jeśli chcesz, aby naładować atmosferę we wnętrzu pojazdu, to najlepiej używać oleju bergamotki. Następnie składnik działa zasadniczo jako popęd płciowy.

Jeżeli sytuacja, wręcz przeciwnie, jest to konieczne, aby rozładować, należy użyć olejku z drzewa sosnowego. Ten zapach spodoba się wszystkim. Jednak dla pełnego relaksu idealny oleju cedrowego.

Nie bój się eksperymentować

Jeśli zdecydujesz się na użycie olejków eterycznych, bądź przygotowany: skupić się na jeden smak jest bardzo trudne. Najprawdopodobniej w koszyku będzie co najmniej 4 butelki. I to nie jest przerażające. Po tym wszystkim, można trochę poeksperymentować i stworzyć doskonały smak w samochodzie z rąk, który będzie pasował do nastroju.

Jeśli pojemność starych odświeżaczy powietrza lub oleju, że nie rzucać, mogą być stosowane jako obudowy. Wypełniacz można stosować pianki lub runo. Jak sprawić, by smak w samochodzie z rękami? Wystarczy, aby nanieść kilka kropli ulubionego olejku na watę lub pianki i umieścić je wszystkie w starym słoiku. To wszystko.

Żel odświeżacz do samochodów

Jeśli wolisz coś stałego, można wytwarzać smaków żel do urządzenia. W tym przypadku nie ma nic skomplikowanego lub niewykonalne. Aby to zrobić, należy zakupić w każdym sklepie spożywczym regularnego żelatyny i farmacji – ulubionego olejku i glicerynę.

Pierwszy składnik rozcieńczony zgodnie z podanymi na opakowaniu. W tym przypadku, żelatyna powinna uzyskać jednorodną masę. W produkcie gotowym, wlać łyżeczkę gliceryny. Ostateczna kompozycja może wlać do słoików spod kremie lub w pojemniku zakupione od środków aromatyzujących. Teraz kapie 6 kropli olejku. W przypadku korzystania z aromatem cytrusów, warto dodać kilka razy więcej. Po tym wszystkim, te olejki eteryczne zachwiania bardzo szybko.

Wszystko powinno być z umiarem

Nie starają się zapachy do samochodu, który będzie w stanie zabić wszystkie inne zapachy. To może odegrać okrutny żart. Po bardzo silny zapach może rozpraszać kierowcę podczas jazdy. A w niektórych przypadkach powodować bóle głowy. Ponadto, kierowca nie może natychmiast zidentyfikować pewne problemy w pojeździe, na przykład, nie czuć zapach paliwa lub układu wydechowego. Podobna usterka może doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji.

Jeżeli kabina powinna nieprzyjemny zapach, to powinieneś pomyśleć o zmianie filtrów. Po tych wszystkich szczegółów doskonale wchłania wszystkie smaki i gromadzić je. W efekcie wnętrze pojazdu nie może wznieść się całkiem przyjemny zapach, który jest odcięty nie jest takie proste.