286 Shares 9843 views

"Rio" ekzopark: adres, opis, zdjęcia

Nawet dorośli z czułością spojrzeć na zwierzętach, co powiedzieć o dzieciach? Dla młodszego pokolenia kontaktu z naszych mniejszych braci są bardzo ważne i użyteczne. Do tej pory w wielu rosyjskich miastach coraz częściej otwarte różne ogrody zoologiczne i małe zoo, które w pełni ze sobą dzieci radość, emocje i nowe odkrycia.


W tym artykule skupimy się na projekcie na dużą skalę w SEC „Rio” – ekzoparke. Kompleks jest ogromny, a oprócz zoo istnieje wiele miejsc rozrywki dla dzieci: wynajem samochodów i konie, huśtawki, karuzele, trampoliny i wiele więcej niż. Ekzoparkov tylko dwa – jeden w Moskwie, a drugi – w Petersburgu. Spróbujmy je poznać.

"Rio", ekzopark (Moskwa)

Zgodnie z ogólną zasadą, zwierzęta, jak wszystko: zarówno dorosłych jak i dzieci. Te ostatnie zwykle dobiegła nieopisanej radości, gdy widzą różne zwierzęta żyją, zwłaszcza tych, które wcześniej widzieli tylko na zdjęciach.

opis

Jak sama nazwa wskazuje, „Rio” – ekzopark, którego zdjęcie jest przedstawiony poniżej, to nie jest zwykłe zoo, czyli przedszkole z egzotycznymi zwierzętami. Zebrał dość duży zbiór zwierząt, których prawie nikt nie widział na żywo iz bliska.

Tutaj znajduje się ponad pięćdziesiąt gatunków egzotycznych zwierząt, przedstawicieli lesie tropikalnym, sawanny i pustyni (ponad czterysta osób). Około czystości, porządku i przestrzeni. Powierzchnia całej floty 3500 m².

Wszystkie zwierzęta żyją w dobrych obudowach zamkniętych szklanych. W pobliżu każdego z nich posiada tabliczkę, na której główne informacje zawierające nazwę zwierzęcia i jego opis.

Obszar jest podzielony na strefy. Cała czwórka, każdy ma styl odpowiadający naturalnych cech zwierząt ojczyzny.

mieszkańców

Wśród mieszkańców ekzoparka – gadów, ptaków, płazów kolorowe, roślinożerne i mięsożerne ssaki z Azji, Afryce, Ameryce i Australii:

– małpy z różnych gatunków;

– python piłka;

– nr kat pantery;

– Red Panda;

– ara hiacynt;

– okularowy caiman;

– wschodnia colobus.

Także na zwiedzających wstęp spotka ogromny zbiór owadów.

Jak się tam dostać?

SEC "Rio" (ekzopark) ma następujący adres: Dmitrovskoe, budynek 163a.

Menażeria znajduje się na parterze w kompleksie „Rio”, którą można dojechać autobusem numer 763 od stacji metra „Petrovsko-Razumovskaya” lub bezpłatnym autobusem od stacji. „Ałtufjewo”.

Petersburg

Ten projekt był wyjątkowy na swój sposób do stolicy północnego. Jest domem dla ponad osiemdziesięciu rzadkich gatunków zwierząt z całego świata. Powierzchnia zoo było 2700 „kwadratów”.

opis

W Petersburgu ekzoparke, a także w Moskwie, wszystkie zwierzęta mieszkają w pięknych i przestronnych pomieszczeniach, pod okiem bardzo dobrych pracowników. Pet dobrą opieką, utrzymać je w czystości. Spacerując po parku, można poczuć się częścią natury, usłyszeć niesamowite dźwięki lasu deszczowego.

W ekzoparka piękny design. Wydaje się, że jest on umieszczony w skale. Zwierzęta, jak współistnieć w tym samym obszarze – w jeziorze rybki, spacer wzdłuż brzegu ptaków.

Istnieje klatkach, które są rozmieszczone tak, że ich mieszkańcy mogą być widoczne od dołu i od góry.

Druga podłoga zawiera strefę styku w których dzieci mogą paszy dla zwierząt domowych i małych zwierząt (kurczaki, kozy, króliki, chomiki).

lokalizacja

Ekzopark znajduje się w kompleksie handlowo-rozrywkowym znajduje się w dzielnicy Frunze, na ulicy Fučík, 2A dom w pobliżu stacji „międzynarodowego” i metra „Victory Park”. Od stacji wahadłowych autobusów, które zabierze Cię za darmo do SEC „Rio”.

Ekzopark: czas i koszt

Organizacja jest gotowa do przyjmowania gości codziennie od 10 rano do 10 vechera.Chtoby dostać się do zoo, trzeba kupić bilet.

Koszt wpisu

W dni powszednie :

  • Dzieci do 14 lat – 250 rubli.
  • Dorośli – 400 rubli.

weekend:

  • Dzieci – 300 rubli.
  • Dorośli – 500 rubli.

Dzieci poniżej 5 lat w towarzystwie osoby dorosłej są bezpłatne.

informacje dodatkowe

W dni powszednie ekzopark zapewnia korzyści:

– Adult: uczestnicy II wojny światowej, emerytów, niepełnosprawnych i studenci mogą zobaczyć zwierzęta do 350 rubli.

– bilety dla dzieci: osoby niepełnosprawne, dzieci z rodzin wielodzietnych są w ekzopark za 150 rubli.

* Przy zakupie biletu dyskonta musi być pokazany na licencji kasie lub legitymacji studenckiej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat SEC „Rio” (ekzopark – zdjęcia, filmy, listy uczniów) można zwiedzić park na oficjalnej stronie w internecie i na stronach portali społecznościowych.

korzyść

Dla zwierząt w ogrodach zoologicznych ludzie są traktowani inaczej. Niektórzy uważają, że są one konieczne, inni są przeciwni zawarciu zwierząt.

Ekzopark w „Rio” – nie jest to „więzienie”. Istnieją warunki do długiego życia uczniów, edukację swoich dzieci, a nawet zapisać zagrożonych gatunków.

Zwierzęta w życiu ludzi przez długi czas odgrywał ważną rolę, a dialog z nimi, w szczególności dla dzieci, ma wiele plusów.

Po pierwsze, wprowadzenie do świata zwierząt – niezbędnym elementem rozwoju dziecka. Komunikacja ze zwierzętami wzbudza szacunek i miłość do niego. Po drugie, emocje odgrywają dużą rolę. Pomagają one rozwijać i realizować jedność całej przyrodzie. Po trzecie, przedstawiciele świata zwierzęcego podnieść nastrój i pomaga radzić sobie z przestępstwa.

wniosek

Jeśli chcesz zorganizować dzieciom wakacje, upewnij się, aby odwiedzić „Rio” ekzopark. Jest to niesamowite miejsce, gdzie tam jest niesamowita atmosfera natury. Wszystkie zwierzęta są dobrze utrzymane i są pod opieką doświadczonych pracowników, z których miejscach użytkownicy są tylko pozytywne emocje. Pamiętaj, że dzieci są ważne, kontakt ze zwierzętami dla dzieci, gdyż nie tylko bawi, ale także rozwija je.