695 Shares 6696 views

Jak zainstalować oprogramowanie na „Android” przez komputer?

Wielu użytkowników mobilnych gadżetów dość często zdarzają się sytuacje, w których po prostu chcesz wyrzucić urządzenie do pudełka. Mimo to, ludzie pęd do przeszukać internet sposobów rozwiązywania problemów i natknąć się na bardzo interesującą propozycję – aby urządzenia flash. Ale jak zainstalować firmware do „Android”, jeśli nie zrobił? To dla tych ludzi, nasz przewodnik dzisiaj.


wstępne zalecenia

Zanim zdecydujesz się ponowna instalacja inteligentnego systemu operacyjnego telefonu, starannie rozważyć i skorygować pozostały rozwiązanie problemu. Istnieje kilka nieprzyjemnych chwil, które należy rozważyć przed instalacją oprogramowania na „Android”.

 1. Kiedy w pełni aktualizować wszystkie dane zapisane w pamięci wewnętrznej zostaną utracone w wyniku gadżetu.
 2. Jeśli cokolwiek w procesie przeprogramowania pójdzie nie tak, można uzyskać wspólny „cegiełkę” zamiast dobrego gadżetu.
 3. Po ponownej instalacji systemu operacyjnego na własną rękę na telefonie komórkowym lub centrum serwisowego zobowiązuje się do naprawy w ramach gwarancji.
 4. Ponieważ problem nie zawsze leży w firmware, istnieje szansa, że wszystkie swoje manipulacje będą miały żadnego wpływu.

Na podstawie tych punktów, możemy stwierdzić, że aby zainstalować nowy firmware do „Android” nie jest tak skuteczne, jak byśmy chcieli. Jeśli jednak zdecydowałeś się eksperymentować ze swoim gadżetem, to czytaj dalej.

szkolenie

Przed zainstalowaniem oprogramowania na „Android”, trzeba zrobić kilka rzeczy, które bardziej lub mniej bezpieczny proces uaktualniania.

 1. Przenieść wszystkie dane z pamięci wewnętrznej urządzenia na kartę, tak aby nie stracić ich podczas ponownej instalacji.
 2. Pełne naładowanie baterii gadżetu. Jeśli proces aktualizacji zostanie przerwane ze względu na fakt, że urządzenie ulegnie uszkodzeniu, konsekwencje mogą być bardzo smutny.
 3. Skanuj komputer w poszukiwaniu wirusów. Irytujące jest natychmiast w nowym systemie będzie przeciekać żadnego syf.
 4. Zdecyduj, jak masz zamiar przeprogramować urządzenia.

W tym artykule, będziemy oferować ci trzy sposoby, jak zainstalować firmware do „Android” -smartfon. Mamy nadzieję, że będą one pomóc.

Automatyczna aktualizacja

Przed zainstalowaniem oprogramowania na „Android”, spróbuj wykonać następujące czynności. Podłączyć gadżet do internetu, jeżeli nie zostało zrobione. Poczekaj chwilę. Urządzenie będzie musiał sporządzić listę programów, które wymagają aktualizacji. Sprawdź to. Jest możliwe, że nie będzie to aktualizacja systemu. Kliknij na nią i czekać na samym urządzeniu nie aktualizuje.

oficjalnie

Drugim sposobem, aby powiedzieć, jak zainstalować firmware do „Android” za pośrednictwem komputera. Musisz wiedzieć dokładnie wersję obecnego systemu operacyjnego na telefonie lub tablecie. W tym celu należy przejść do ustawień i znaleźć pozycję „O telefonie” i wybierz „szczegóły” zrobić.

Następnie należy odwiedzić witrynę producenta swojego urządzenia i pobrać specjalny program z zarządzania gadżetu. Zainstalować ją na komputerze i podłączyć telefon za pomocą kabla USB do niego.

Po to nastąpi szybki konfigurację i instalację sterowników do obsługi swojego modelu. Wynika to samo działanie po komputer rozpoznaje gadżet, automatycznie sprawdza dostępność nowych aktualizacji dla niego, i oferować je zainstalować. Zgadzam się, aw każdym przypadku nie należy przerywać procesu instalacji.

Dotyczy to jednak tylko do oficjalnego firmware. Wielu rzemieślników tworzą własną wersję, która pod wieloma względami lepsze od oryginałów. Teraz przyjrzymy się, jak zainstalować firmware do „Android” do „rekaveri”.

korzeń

Przed siebie, aby przeprogramować urządzenie, trzeba będzie uzyskać pełny uprawnienia administratora, tak zwany korzeń. Natychmiast należy zauważyć, że poniżej metoda nie jest uniwersalna, jeśli mówimy o stosowanych programów, ale można lepiej zrozumieć, co zrobić.

Na trasie-praw, używamy specjalnego Towelroot programu. Jest bardzo łatwy w użyciu, ale nie nadaje się do wszystkich modeli telefonów.

 1. Zainstalować aplikację na swoim telefonie.
 2. Uruchom go.
 3. Kliknij na przycisk Make it rain.
 4. Ponownie uruchomić urządzenie.
 5. Zainstalować aplikację SuperSU. Można go pobrać w PlayMarket.
 6. Uruchom go i kliknij wiersz w trzech oknach dialogowych: „Kontynuuj” – „OK” – „OK”.
 7. Ponownie ponowne uruchomienie urządzenia.

To może być uznana za zakończoną po otrzymaniu tej trasy-praw.

regeneracja

Ponieważ nie wszystkie gadżety mają wbudowane rekaveri menu, a niektóre z nich nie są łatwe w obsłudze, możemy mieć do tego narzędzia zainstalować na telefonie.

Dla telefonów LG Optimus, na przykład, jest dobrze przystosowane programowe FreeGee bezpłatny ** ROOT wymagane ** z tego samego Google Play.

 1. Zainstalować ją na swoim telefonie.
 2. Uruchom go i kliknij Kopia zapasowa systemu EFS.
 3. Wybierz CWM-6.0.4.6 i zgadzasz się z warunkami.
 4. Po tym będzie tylko kliknąć na Unlock.

Teraz zostanie zainstalowany rekaveri menu w urządzeniu. Aby być bezpiecznym, można ponownie uruchomić.

wprowadzenie

Wreszcie przyszła kolej na bezpośrednim instalacji. Pobrać żądany firmware. Należy sprawdzić w opisie, dzięki czemu nadaje się do smartfonu.

 1. Korzystanie z komputera perekin'te go na gadżecie.
 2. Uruchom ponownie urządzenie i podczas pobierania, kliknij na „Sound +” i „Przycisk zasilania”.
 3. Jeśli chcesz wybrać kopię zapasową, pozwoli na zapisanie bieżącego systemu operacyjnego i powrócić do niego w razie potrzeby.
 4. Teraz można przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych. Aby to zrobić, wybierz Wipe danych.
 5. Na koniec kliknij Install ZIP z sdcard i znaleźć plik firmware Rzuciliśmy na urządzeniu.
 6. Po zakończeniu procesu, wybierając opcję firmware zrestartuj system teraz.

Wszystko, teraz, jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, można korzystać z zaktualizowaną urządzenia.

Lenovo

Jako oddzielny punkt, zdecydowaliśmy się dokonać tego producenta. Jej urządzenia odznaczają się wyższą wydajność przy niższej cenie niż w przypadku kolegi pokolenia. Ale wszystko ma swoje wady. Takie popularne urządzenie Lenovo często wymagają ręcznej interwencji do bardziej stabilnej pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób zainstalować firmware do „Android” w Lenovo, należy zrozumieć, że proces ten nie różni się od opisanego powyżej. Główną różnicą będzie używany przez program, ale mogą być różne dla różnych modeli, więc przynieść kompletną listę nie ma sensu.

Obecnie te tabletki i telefony rzemieślników tworzyć własne aplety do złamania. I sposoby ich użycia jest bardzo prosty.

 1. Zainstalować program na komputerze i uruchomić.
 2. Ustaw tryb gadżet debugowanie przez USB.
 3. Podłączyć urządzenie do komputera.
 4. Kliknij korzeń.

Następnie należy uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji devaysa i mogą spędzać re-flash z procedurą opisaną powyżej.