826 Shares 7041 views

Smartphone Huawei Honor 4C Pro: opinie, recenzje, opisy, specyfikacje

Smartphone jest niezbędnym narzędziem współczesnego tempa życia. To pozwala pozostać w kontakcie z partnerami biznesowymi, bliskich i krewnych. Ponadto metody komunikacji w ciągu ostatnich dziesięciu lat nie tylko ogromna liczba – to komunikatory, połączenia wideo i komunikatorów głosowych.


Smartphone codziennie staje się prawdziwie uniwersalnym narzędziem. To jest taki uniwersalny gadżet, Huawei opracował. Chodzi o gadżecie Honor 4C Pro, które opinie są pozytywne konotacje, a użytkownicy są w większości zadowoleni z ich zakupu. Ale wszystko po kolei.

Konstrukcja i wygląd

Smartfony są zarówno atrakcyjne, a wraz z niezręczności wzornictwa, aw związku z tym projektanci Huawei nie zostały utracone. Model jest atrakcyjny, w każdym przypadku, a nie anonimowa przypomina cegły.

Pomimo faktu, że korpus jest wykonany głównie z plastiku, nie trzeszczą i przyjemnie leży w dłoni. Plastikowa nie ma zapachu i nie wygląda tanio i teksturowane tylna pokrywa daje maszyna swój urok i elegancję. Rama jest również wykonana z tworzywa sztucznego, ale tworzone dość wysokiej jakości imitacja metalu. Ale nie zapominajcie, że wykończenie metaliczne z energicznym nieostrożnego użycia może szybko pójść i szukać będą nieatrakcyjne, więc nie będzie źle w użyciu przezroczystego silikonu zderzak.

Spośród wszystkich kolorów jest dostarczenie smartfon Huawei Honor 4C Pro Gold, których opinie są bardzo pozytywne konotacje, ponieważ ten projekt wygląda najbardziej bogato.

Zaskakujące jest to, że pomimo nieusuwalne baterii, telefon posiada zdejmowaną pokrywę. Pod nim znajdują się dwa gniazda dla kart SIM stała format standardowy MicroSIM i karta microSD. Brak tace boczne połączone, nie ma problemu z wyborem, co umieścić – drugiej karty SIM lub więcej pamięci. I wyprzedza inne chińskie nieusuwalne smartphone bateria Huawei Honor 4C Pro opinii dostrzega pozytywne strony.

bateria

Być może jest to jeden z atutów tego typu smartphone. Producent zainstalowany akumulator o pojemności 4000 mAh fair, co przy stosunkowo mało wymagające żelazo, wystarczającą dla dwóch lub nawet trzech dni jest dość aktywnie korzystać bez żadnych trudności. Jeśli to konieczne, smartfon Huawei Honor 4C Pro złoto, którego akumulator tylko pozytywne opinie, może być używany jako przenośny akumulator do innych urządzeń, na przykład, zestaw słuchawkowy Bluetooth.

Aby naładować lepsze wykorzystanie personelu oraz kabel zasilacza, które są zdolne do dostarczania prądu ładowania do 2A. W takich warunkach, że akumulator jest naładowany od 0 do 100 procent, a połowa do dwóch godzin.

pokaz

Być może, tu w tej chwili można być trochę wyrzutów producent, ponieważ jasność wyświetlacza wystarcza do wygodnego użytku tylko w pomieszczeniach lub w pochmurne dni. Ponadto, jasność jest znacznie zmniejszona, jeśli lekko odchylić ekran w dowolnym kierunku. Jeśli używasz smartfona na ulicy w jasny, słoneczny dzień, musimy dołożyć starań, aby zobaczyć zdjęcie. Huawei Honor stosunkowo 4C Pro 5 Opinie użytkowników zalecamy wyłączenie automatycznej regulacji jasności i przekręcić go do maksimum, jeśli będą chodzić na pogodny dzień.

Jednakże, jako mała rekompensatę za niedogodności w pakiecie kładziemy folię ochronną. Ponownie, nie jest jasne, dlaczego nie jest zatrzymany na wyświetlaczu od razu, jak innych chińskich producentów dostarczających folię z urządzeniem. Ale mimo to, jak będzie musiał przykleić się ostrożnie wydalenia pęcherzyków powietrza. Dzięki niej smartfon Huawei Honor 4C Pro, informacje zwrotne na temat jakości pokrywie wyświetlacza jest dwuznaczne, otrzymają dodatkową ochronę.

Charakterystyka „Iron”

Głównym „think tank” na rzecz chińskiego chipset MediaTek MT6735 firmy, która posiada cztery rdzenie. Każdy z nich pracuje z częstotliwością 1,3 GHz. Uzupełnieniem 2PL standardowego RAM DDR3. To więzadło jest zazwyczaj wystarczająca do komfortowego i bezawaryjnej pracy z większością aplikacji. Ale nie należy się spodziewać, smartfon, aby poradzić sobie ze zbyt wymagających współczesnych gier.

Głównym powodem jest obecność tego chipsetu była jego niska cena (model jest wciąż budżet), a także niskie zużycie energii podczas pracy. Jednak to więzadło, biorąc pod uwagę dość dobrze zoptymalizowany producentem systemu, wystarczy rekrutacji, zgodnie z tym co mówią o Huawei Honor 4C Pro opinii, aby Antutu 32.000 punktów.

Dla systemu pamięci masowej i plików użytkownika zapewniono nieulotną pamięć 16 GB, z których użytkownik jest po wyjęciu z pudełka o pojemności 10 GB. Jeśli to konieczne, może zostać rozszerzona za pomocą kart microSD o pojemności do 128 GB, ale, jak pokazuje praktyka Pro użytkownicy Huawei Honor 4C 16 GB opinii i ocen, to lepiej jest nie używać karty od ponad 64 GB.

oprogramowanie

Dość dobra decyzja ze strony dewelopera było zastosować lekką montaż „Android 5.1”, wraz z interfejsem EMUI 3.1. To zmniejszone wymagania sprzętowe i umożliwiają bardziej oszczędne korzystanie z baterii. Interfejs jest bardzo miły i szczerze nie daje chińskie decyzje i niepotrzebny „piękne”, co jest dodatkowym plusem dla Huawei Honor 4C Pro 16 GB. Opinii wielu użytkowników podkreślić ten punkt.

Menu aplikacji w powłoce nie jest, są one na pulpicie. W razie potrzeby, mogą być klasyfikowane według kompaktowo folderze z szablonem. Dogodnie rozmieszczone i górna migawki – to przestrzeń jest podzielona na dwie części, udostępnianie oraz podstawowe ustawienia i powiadomień jednocześnie.

kamera

Smartphone Rozdzielczość aparatu – 13 megapikseli. Ale nie od razu pęknie ten aparat o dość dużej wielkości uzyskiwanych obrazów. Albo w optymalizacji oprogramowania jest niewystarczająca lub optyka nie są bardzo dobrze dobrane, ale na zdjęciach wyraźnie widoczny szum, jeśli nie są one wykonane w idealnych warunkach oświetleniowych. Te zdjęcia wystarczy uchwycić ważną chwilę, zrobić zdjęcie tekstu lub zrobić zdjęcie na portalach społecznościowych, ale nie więcej. Huawei Honor o 4C Pro złoto zmieszane opinii jeszcze, a niektóre, takie jak aparat fotograficzny, mimo hałasu.

Jednak warto zauważyć pozytywne strony – aplikacja kamera rozpoczyna się niemal natychmiast, ostrość szybko i dokładnie. Więc dla przeciętnego obywatela, nie starając się osiągnąć ideał na zdjęciu, aparat będzie więcej niż wystarczająco. Jeśli sieć chcesz, można łatwo znaleźć wiele przykładów zdjęć zrobionych właśnie ten telefon.

Przedni aparat o Honor 4C Pro dość pozytywne opinie, to jest zupełnie wystarczające dla komfortowego użytkowania videomessendzherami. Jeśli to konieczne, można wykonywać i własnym, ale z warunkiem jakości oświetlenia, w przeciwnym razie zdjęcia będą również dość głośny.

Pozytywne aspekty, według opinii użytkowników

Średnio gadżet trafia na usługi opinie oceny są znacznie powyżej średniej, około 4,5 na 5. Oznacza to, że w ogóle, użytkownicy są zadowoleni z jakości smartphone i jego stosunek cena / wydajność. Główne pozytywne aspekty odnotowane przez który nabył go przed ludźmi, są następujące:

 • Głównym Plus bezsporne Honor 4C Pro (opinie to wielokrotnie podkreślał) – pojemny akumulator, który w tym przypadku był w stanie zatrzymać się dość cienkie, co sprawiło, ładne ciało, nie patrząc cegły.
 • Wysokiej jakości GPS, w każdych warunkach pogodowych niemal natychmiast zaczyna się z „zimnego” startu. Spójny odbiór sygnału nawet w niekorzystnych warunkach.
 • Co do budżetu, a jednocześnie dobry aparat, który pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w dobrym świetle. Snapper skupienie i szybkiego fotografowania.
 • Konstrukcja i jakość obudowy. Pomimo faktu, że jest wykonana z tworzywa sztucznego, użytkownicy zauważą trwałość i estetyczny wygląd.
 • Fast Charge Technologia, która pozwala przez długi czas nie zatrzymać się w gniazdka.
 • Dobrze zoptymalizowany system operacyjny, który umożliwia korzystanie z komponentu żelaza do maksimum i zapewnia wygodne dopasowanie do większości zastosowań, a oszczędności baterii.

Jak widać, wiele pozytywnych chwil zauważyć, ale nie bez tego, że użytkownicy nie lubią wynik. Spójrzmy i minusy tego gadżetu.

negatywne aspekty?

Niektóre punkty mogą tworzyć dyskomfortu, aw odniesieniu Honor 4C Pro recenzje tego punktu, ale nie są krytyczne. Poniżej znajduje się lista tylko tych niuansów, które warto zastanowić się przed zakupem:

 • Brak możliwości nagrywania filmów w FullHD, pomimo wsparcia z żelaza. Niska jakość filmu, słaba ostrość podczas fotografowania.
 • Brak wydajności w niektórych wymagających zastosowań.
 • Wielu użytkowników zgłaszało jak minus brak słuchawek w cenie, choć jest to osobista opinia każdego użytkownika. W końcu, tym razem zmniejsza koszt cenie zakupu urządzenia.
 • Jakość podświetlenia wyświetlacza, mały zapas jasności do użytku zewnętrznego.
 • ogrzewając ciało blisko aparatu podczas pracy z wymagającymi aplikacjami. Ogrzewanie akumulatora podczas szybkiego ładowania.

wyniki

Smartphone Honor 4C Pro, opinii, które mamy pod uwagę, jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą dostać się do urządzenia z dobrym autonomię i zdolność do korzystania z szybkiego mobilnego Internetu. Wady należy po prostu o tym myśleć, a jeśli nie są one krytyczne, zignoruj je.

Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie okazało się skuteczne i atrakcyjne, o przyjemnym wyglądzie, posiadający cechy luksusu i elegancji. Nie wstydził kupić jako główne urządzenie do komunikacji, ale on sam nie pozwoliłby, aby urządzenia prawdziwie multimedialne z obsługą ciężkich grafiką.