388 Shares 4751 views

Bulion wołowy – podstawą do barszczu, zupy i inne dania

Przed ugotować wywar mięsny, powinien nauczyć się kilku zasad ustalonych. Wołowy rosół gotować najlepiej w emalii lub naczynia ceramiczne. W razie potrzeby, brzeczkę wlewa wrzącej wody, ponieważ zimna woda znacznie pogarsza smak.

Dobry rosół wołowy zależy bezpośrednio od jakości mięsa. Najważniejszym warunkiem jest jakość jej świeżości. Nie kupować mięso, które jest czymś więcej niż dwa dni leżał na ladzie. Nabyta mięso przemyto pod bieżąca wodą zimną.

Dla dobrego posiekanej bulionu mięsnego zanurzone w zimnej wodzie. W tym przypadku, sok mięso łatwiej będzie wyróżniać się z mięsa. W przypadku, gdy mięso jest gotowane na danie główne, a bulion jest następnie wykorzystywany do stworzenia czegoś innego, kawałki mięsa upadek do wrzącej wody. Zatem gotowane mięso będzie soczyste wewnątrz.

Po ugotowaniu bulion wołowy, ważny wpływ na smak planowanej liczby potraw będzie mięso, ponieważ określa stężenie soku z mięsa i tłuszczu w bulionie. W puli pięciu litrów może trwać od 2 do 4 kg mięsa. Jeśli masz mało mięsa w kropce, można dodać trochę kości wołowych. Dadzą brakujący tłuszcz. Licząc ilość wody jest konieczne, należy zwrócić uwagę, że w procesie gotowania brzeczki sprowadza się niemal o połowę.

Jak ugotować zupę z wołowiną, więc było smaczne, a mięso jest delikatne i miękkie. Gotuje zalecają gotowania mięsa od 3 do 4 godzin. Na początku garnka z mięsem umieścić na silnym ogniu, aby szybko zagotować bulion. Patelnia powinna być pokryta pokrywą, tylko upewnij się, aby utrzymać wodę z miski nie „uciekam”. Gdy woda dochodzi do wrzenia, zmniejsz ogień trochę. Najlepsza zupa, która została przygotowana na małym ogniu.

Podczas gotowania na powierzchni brzeczki będzie stale generowane nieprzyjemny rodzaj pianki, którą trzeba stale oczyścić z łyżką lub skimmera. Niektórzy ludzie nie oczyścić tę pianę, wierząc, że jest to prawdziwy smak bulionu. Zbierz piankę lub nie – w zależności od preferencji. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku – jest zebranie piany w osobnym zbiorniku, do którego wlewa się 0,5 litrów brzeczki. Po pewnym czasie, napary bulionowa i wówczas konieczne jest, aby opróżnić i dodać do głównego naczynia.

W zależności od rodzaju naczynia planują przygotować na podstawie tego stada, to jest możliwe, aby dodać składniki, takie jak korzenie (marchew, pietruszka, seler, rzepa), warzywa (cebula), grzybów i innych produktów.

Bouillon, których receptury do przygotowania barszcz i zupy przygotowane w następujący sposób: w temperaturze wrzenia dodaje się bulion sól, obrane korzenie marchwi (2, 1 pietruszka, seler pół), całe cebuli. Wszystkie warzywa są gotowane przez 3 godziny, po czym zostały one usunięte z bulionu i nadal gotować potrawę dalej.

Gdy mięso jest gotowy (może być łatwo przebity nożem lub rozwidlenia), dodaje się do bulionu niewielką ilością zimnej wody (20-30 ml), mięso jest usuwany i pozostawiono na 20-30 minut. Tworzy się na powierzchni tłuszczu starannie zebrane oddzielnie, brzeczkę sączy się przez drobne sito. Przesączoną brzeczkę wylano zmontowany tłuszczu i ponad wszystko sprowadza się do wrzenia. Taki bulion może być wykorzystane jako podstawa do innych potraw, a jako samodzielne danie. W tym przypadku, jest doprowadzane w części lub tace płytkach z bulionem wstępnie róż podlewanie.

Sól dodaje się do bulionu do smaku, ponieważ jest często różne stężenia. Lepiej dosalivat bulion stopniowo, ale jeśli są nadal zbyt słony rosół umieścić garstkę ryżu, owinięte w gazę. Ryż ma tendencję do silnie absorbują soli, tak że można poprawić sytuację.