154 Shares 4007 views

Biała herbata, herbata, kwiat

Dobry dzień drogi czytelniku. Dziś chcę wam powiedzieć o produkcji, jak również niektóre z cech białej herbaty. To nie jest zbyt popularny w naszym kraju, jak również w krajach europejskich napój stał się bardzo popularny w krajach południowo-wschodniej Azji. W Chinach, na przykład, ten wspaniały napój leczniczy w ogóle do rangi przedmiotów religijnych, znacznie wpływając na już bogate spraw kultury i vnekotoryh historii imprezy niemoralne kraju. Chodzi o to, że biała herbata jest powszechnie stosowany w ceremonii herbaty, powszechne w krajach azjatyckich. Tradycja ceremonii herbaty pochodzi z tych krajów przez wiele lat, a nawet wieków temu. Ale o tym w innym artykule. A sechas przejść do produkcji białej herbaty.

W produkcji białej herbaty, jeśli jest to najwyższej klasy herbata, musi przejść bardzo małe moce przetwórcze. Istnieją tylko dwa stopnie. Pierwszym z nich i zawsze – jest więdnięcie liści herbaty, a za nim następuje zazwyczaj bezpośrednio suszenia samej herbaty liściastej, jak również suszenie głównych składników tej herbaty – sortowanie. W tym wysokiej jakości procesu produkcyjnego białej herbaty powinno zostać zakończone.

Jeśli porównamy białą herbatę z pozornie silniejszego, zielonej herbaty, który, nawiasem mówiąc, jest bardzo podobny w smaku i produkcyjnych specyfikacji, możemy z całą pewnością powiedzieć, że biała herbata posiada utleniania liści herbaty znacznie wyższy, a to jest jeden z głównych wskaźników jakości herbaty. Stopień utlenienia z białej herbaty może osiągnąć 12%. Zgadzam się, to nie jest tak mało. Aby zaparzyć herbatę białą korzystne jest stosowanie Czajniki porcelanowe. Pamiętaj, że użyliśmy ich do warzenia nas wszystkich kochał czarną herbatę. Oczywiście, dadzą nam bardziej intensywny smak. A w przypadku białej herbaty jest koniecznością, ponieważ jego smak cechy nie są tak wyraźne, jak, na przykład, w kolorze zielonym, podobna do białego w produkcji herbaty.

W taki sposób, że nadszedł czas, aby porozmawiać o smaku białej herbaty. Wymagane biała herbata powinna mieć słodki, w niektórych przypadkach, nawet chorobliwie słodki smak. Oczywiście, po browarniczych czajniczek z pewnością dokładnie wypłukać fusów od herbaty i białych pozostałości. W przeciwnym razie, po wszystkim, że będzie parzonej w imbryku to słodkie. Po białej herbaty w jamie ustnej jest bardzo przyjemny posmak. To samo Slack, podobnie jak smak herbaty. Z powodu swoich słodkich cech, jest bardzo często mylone lub nawet nazywa się kwiat. W rzeczywistości tak nie jest, biała herbata jest wykonany z młodych liści krzewu herbacianego, a także dodaje młodym unblown kubki herbaty – sortowanie. I oczywiście, dodać cukier nie jest zalecane w tej herbaty.