154 Shares 2411 views

Jak zrobić kwiat z polimeru gliny? Trochę lekcja znakomity kunszt

Wszystkie dziewczyny chcą wyglądać pięknie i nie do odparcia. W ten sposób, są one zazwyczaj, ale stylowe ubrania i pomoc wszelkiego rodzaju ozdób, takich jak, na przykład, jak kwiat z polimeru gliny. Do tej pory, bardzo popularnej biżuterii, ręcznie wykonane z materiału polimerowego. To jest takie niesamowite materiał (ale to się nazywa „termoplastyczny”), który jest bardzo elastyczny, a końcowy wynik jest nadal bardzo silny. Jeśli przetwarzane polimeru gliny z rąk, z których kolory są bardzo piękne, to należy rozważyć niektóre z funkcji do pracy z nim. Istnieją dwa rodzaje tworzyw sztucznych: piec do suszenia i gliny. Można wybrać dowolny, wszystko zależy od wymagań i rodzaju pracy, który chcesz wykonać.


W porządku, że możemy z powodzeniem zrobić kwiat z polimeru gliny, sugerują użycie pieczone termoplastycznego. Natychmiast, możemy zauważyć niektóre z jego właściwości i środki ostrożności dotyczące pracy z gliny:

 • Elastyczna i miękka w rękach;
 • Ma różne odcienie koloru;
 • podczas pieczenia wymaga temperatury nie niższej od 130-140 stopni Celsjusza przez 30 minut, produkt był grubości większej niż 1 mm;
 • podczas obróbki cieplnej wydziela toksycznych substancji, dzięki czemu unika zatrucia powinny ściśle piec dekoracji w pojemniku;
 • po wypaleniu gliny mogą być połączone z innymi materiałami odpornymi na ciepło;
 • malowane w kolorach uzupełniających produktu lakierowanej po pobudet w piekarniku.

Zasadniczo, aby kwiaty z gliny polimerowej nie przedstawia większych trudności. Przeciwnie, wymaga umiejętności i precyzji ruchów ręki. Kwiat z polimeru gliny, co proponujemy zrobić, jest prosty i elegancki. To jest – mała broszka, wykonane w stylu etnicznym, ozdobiony małymi kulkami szklanymi Pearl.

Do naszej pracy będziemy potrzebować:

 • gliny polimer piec biała;
 • Farba akrylowa (wybór koloru jest twoje);
 • PIN dla łącznika;
 • Kulki perłowy PYREX matową białą szkła;
 • dwuskładnikowy klej;
 • tocznych sworzeń specjalnie do pracy z termoplastu;
 • wykałaczki;
 • lakier bezbarwny.

Więc przystępujemy do produkcji jako broszka kwiat etniczne dokonane utwardzonych polimerowego gliny.

Na samym początku naszej pracy musimy mieć gładką kulę naszej termoplastycznego. Będzie to rdzeń kwiat, której wielkość proponujemy, aby zdefiniować własne.

Następnie trzeba wykonać inną piłkę, która powinna rozwałkować z pin toczenia tak, że grubość płyty wynosiła około 2-3 mm. Będzie to podstawa kwiatu. Na górze, umieść oryginał na płycie piłki. Delikatnie dociskać małą konstrukcję, lecz jedynie od dołu, od strony tarczy.

Teraz rozłożone wokół zgrubienia Korale-pereł, lekko popychając je do gliny.

Następnie bierzemy kawałek materiału, przesuwając go w cienkiej liny i tworzą kwiat płatek. Następnie dołączyć go ostrożnie do dołu z wykałaczką. Musimy zrobić tak, jak pokazano na rysunku.

Następnym krokiem będzie nieznacznie obniżone gniazdo wykałaczki na płatkach. To musi być wykonane starannie, tak aby nie zakłócać same dane konfiguracyjne.

Małe kulki mogą być dodawane między płatkami naszej wystrój kwiatu. Jednak, aby uczynić go bardziej wygodne, aby zaraz po podłączeniu zamka do tyłu przyszłych broszki. Aby to zrobić, należy użyć kleju i dwie kule z gliny polimerowej.

Nasz produkt jest gotowy do pieczenia w piecu, w którym musi być utrzymywana w temperaturze 130-150 stopni Celsjusza przez godzinę.

Następnie, po ochłodzeniu hack, to powinny być pomalowane w żądanym kolorze farbą akrylową i pozostawić do wyschnięcia na świeżym powietrzu. Końcowy akcent będzie malowanie. Musimy podjąć jasną lakieru i starannie umieścić na broszkę. Ponownie do wyschnięcia na powietrzu.

Więc przygotuj wspaniały kwiat z polimeru gliny, które wykonane samodzielnie. Z tego broszka zawsze będziesz wyglądać efektowne i eleganckie!