712 Shares 5786 views

Karaibów i popularne miejsca

Karaiby, Karaiby, albo jak wszyscy nazywali to miejsce jest po prostu Karaiby! Legendy piratów, przez cały rok ciepłe morze i porządku pogoda, ogromny wybór hoteli i rozrywki sprawiają, że co roku Karaiby i bardziej popularne wśród rosyjskich turystów. Obecnie prawie wszystkie turfiry w Rosji oferując rezerwacji wycieczki egzotyczne typu wakacje na plaży na Karaibach.


Caribbean jest dogodnie usytuowany między Ameryce Północnej i Południowej. Obejmują one małe i duże Holenderskie, jak zawietrznej i Wyspy Na Wietrze. I dzięki całorocznej ciepłym klimacie i niezwykle pięknych i czystych plaż na Karaibach jest jednym z głównych obszarów turystycznych świata. Oczywiście, rosyjscy turyści nie mogli opuścić to miejsce bez uwagi. I każdego roku popularność karaibskich wzrasta.

Najbardziej popularne miejsca w okolicy to Republika Kuby i Dominikany. Kraje te mają bogate życie morskie, które przyciąga miłośników nurkowania, zabytków epoki prekolumbijskiej i epoki kolonialnej. A także ruchu bezwizowego dla rosyjskich turystów. Jedyną wadą do odpoczynku w tych krajach – to długi lot, który może trwać od szesnastu do dwudziestu godzin. Najszybszym sposobem, aby dostać się na Kubę – jest to bezpośredni lot z Moskwy do Hawany lub Varadero, trwające około godziny dwunastej.

Republika Kuby, co do zasady, jest nazywana po prostu Kuba. W kraju znajduje się na tej samej wyspie, jak i mniejszych wysp w północnej Karaibach. Kuba jest często nazywana wyspą wolności. Tutaj, w całości własnością karaibskie egzotycznych idealnie wtapia się w otoczenie rewolucyjnej. Piętnaście lat temu, Kuba wiązało się z nazwą „Komunizm u wybrzeży Ameryki.” Dziś Kuba – kraj turystyczny.

Stolicą Kuby – Hawana, który tutaj – że będzie pukać pięćset lat. Duch kolonialna Havana łatwo połączyć z bardzo nowoczesnych wieżowców. Za każdym razem, Kuba wita swoich gości z bogatej rozrywki na morzu i na lądzie. Bardzo wiele rodzajów restauracji, kawiarni i sklepów, oraz, oczywiście, światowej sławy cygar i kubańskiego rumu.

Dominikana, często nazywane po prostu, Dominikana. Kraj ten znajduje się we wschodniej części wyspy Haiti, jak również na sąsiednich wyspach. W zachodniej części wyspy – Haiti. Dominikańska – przełożonego połączenie białych plaż na Karaiby wakacje. Aby dostać się do Republiki Dominikany może być najprostszy sposób – lot z Moskwy do Santo Domingo, który trwa około trzynaście godzin.

Stolicy Dominikany – Santo Domingo, który słynie z wielu atrakcji i pięknych zabytkowych budynków. Dominikana przyciąga turystów z jego dziewiczych plaż i spokojnej laguny, chronione przed falami przez rafy koralowe. Każdego roku w Republice Dominikany wiele karnawały, festiwale i konkursy. Liczne restauracje, kawiarnie i bary, są niezbędne do swoich gości tradycyjnym napojem w kraju – rum.

Każdego roku popularność z Karaibów wzrasta i rosyjskich turystów cieszą się robi długą drogę do przebycia na egzotyczne wakacje na wyspach. Jednak dostępność tego regionu przez cały rok pozwala zaplanować swój urlop w dowolnym momencie i nie bój się, że sezon się skończył i nie mają czasu na odpoczynek.