744 Shares 4955 views

Fitness Bransoletka Samsung Gear Fit 2: przegląd i opinie

Nie jest tajemnicą, że firma wprowadziła nową generację gadżetów fitness. Nadgarstek do fitness – nowy, ulepszony model, który spełnia wszystkie nowoczesne wymagania. Od pierwszego modelu w ciągu ostatnich 2 lat, i tym razem firma nie spędził na marne. Bransoletka fitness zasadniczo zakończone wszystkie rodzaje funkcji, w tym modułem GPS. Rozszerzone oprogramowanie. Ulepszona konstrukcja. W porównaniu z poprzednim modelem, stało się bardziej praktyczne.


opis

Samsung Galaxy Fit biegów 2 – bransoletka przydatności dla szerokiego grona użytkowników. Może być stosowany w treningu iw życiu codziennym. Urządzenie pomaga kontrolować proces szkolenia i nagrywać wszystkie jego niuanse. Inteligentne gadżet wykryć wszelkiego rodzaju aktywności: bieganie, chodzenie, wchodzenie po schodach, obliczyć odległość i prędkość poruszania się, zapamiętać trasę.

Dla początkujących lub osób, które wyglądają po ich zdrowia, należy zwrócić uwagę na dietę, możliwe jest kontrolowanie trybu dnia. Alert bransoletka przypomni użytkownikowi, że przebywał zbyt długo, nadszedł czas, aby przenieść. Specjalny program odbędzie się w monitorowaniu jakości snu, a aplikacja pozwala kontrolować ilość płynu pić. Cardiosensor może stale rejestruje tętno, który oceni ogólny stan organizmu w przyszłości uczynić program treningowy na podstawie odebranych danych.

Dzięki bransoletce innowacje fitness mogą być używane jako odtwarzacz, ponieważ wbudowanej pamięci (4 GB) będzie przechowywać dużo muzyki. Doświadczeni sportowcy docenią liczne ustawienia i dywersyfikacji procesu szkolenia.

Model 2016 uwolnienie jest w czarny kartonik. Komponenty obejmuje sobie bransoletka pasek, ładowarka, instrukcja obsługi.

Materiał obudowa i bransoleta

Korpus wykonany jest z tworzywa sztucznego. Możliwe opcje dla kolorów: czarny, niebieski lub różowy. Taśma jest wykonana z gumy. Jej rozmiar może być wybrane: mały (4,9-6,7 cala w obwodzie), duże (6,1-8,3 cala).

Pasek ma kartę z zaciskami, z jednej strony, z otworem – z drugiej strony, to jest zamocowane na przegubie. Dzięki tej górze jest bezpiecznie utrzymywana na nadgarstku. Na jogging lub treningu nie latać. Taki mechanizm nie jest w każdy gust w życiu codziennym, ale w treningu jest łatwy w użyciu.

Stopień ochrony

bransoletka fitness Samsung Gear Fit 2 jest zabezpieczony przed kurzem i wilgocią IP68. Oznacza to, że urządzenie jest w pełni zabezpieczony przed kurzem i może wytrzymać zanurzenie w wodzie do głębokości 1 dłuższy niż 30 minut. W tym przypadku, to będzie działać w wodzie. Funkcja ta pozwala na użycie bransoletkę do ćwiczeń w treningu w basenie.

wymiary

Bransoletka waży 30 g, wymiary – 24,5 * 11,7 mm, a długość może wynosić od 155 mm do 210 mm.

Układ przycisków jest łatwe w użyciu, po prawej – 2 przyciski do sterowania na wewnętrznej stronie – Cardiosensor i kontakty do ładowania.

W przeciwieństwie do pierwszego wzoru ekranu Samsung biegów rowków 2 SM-R360 ma orientację pionową jak konwencjonalne godzin. Jest to o wiele wygodniejsze, gdy bransoletka fitness noszenia na ręku.

pokaz

Dotknij Rozmiar ekranu – 1,5 cala, rozdzielczość – 432 * 216 pikseli, który zapewnia wyraźny obraz.

Samsung ma w swoich urządzeniach z wykorzystaniem technologii Super AMOLED, który zapewnia obraz o soczyste i żywe kolory, szerokie kąty widzenia.

Jasność można regulować w zakresie od 1 do 11. Zakres ten pozwala na korzystanie z urządzenia w ciemności i przy niskiej jasności, a przy słonecznej pogodzie, zwiększając ją do maksymalnej wartości.

Ochrona ekranu zapewnia niezawodną technologię „Gorilla Glass”.

połączenie

Urządzenie można podłączyć na dwa sposoby: za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi (w zależności od odległości pomiędzy telefonem i bransoletki). Urządzenia muszą być podłączone do tej samej sieci, a telefon musi być Samsung Gear app.

zarządzanie

Pierwszy przycisk mechaniczny jest odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie telefonu Ubiór Fit 2, przegląd menu i powrócić do głównego ekranu, drugi przycisk, aby wrócić.

Główne funkcje mogą być sterowane za pomocą gestów: przesunięcie w prawo pokazuje listę programów, po prawej – Alert. Migawka obejmuje top gracz dostosowuje jasność. wyłącza to również ostrzeżenie.

charakterystyka

wyposażenie techniczne zapewnia stabilną pracę Samsung Galaxy Fit biegów 2. Przegląd najważniejszych funkcji w następujący sposób:

 • Procesor dwurdzeniowy Exynos 3250,
 • pamięci fizycznej do 4 GB
 • Operacyjne – 512 MB
 • Bluetooth 4.2,
 • akcelerometr
 • żyroskop,
 • Moduł GPS.

Aby wysłać powiadomienia mieć silnik wibracyjny.

zgodność

Bransoletka fitness działa tylko ze smartfonów z systemem „Android 4.4” lub wyższej, ilość pamięci RAM powinno być więcej niż 1,5 GB. Urządzenie nie działa ze smartfonów na iOS i Windows.

dodatkowe funkcje

Samsung Gear Fit 2 R360 posiada wiele funkcji. To wszelkiego rodzaju zastosowań: SMS, e-mail, "Facebook", "Twitter", "Votsap", "Instagram", iMessage, kalendarz, pogoda, połączenia przychodzące, list, dane treningowe zadzwonić. Wszystkie z nich można dostosować za pomocą specjalnej aplikacji. Można przechowywać i synchronizować pliki audio.

Aby odpowiedzieć na wiadomości, które można wykorzystywać zbierane szablonów i emotikony.

Bardzo przydatna funkcja ma Samsung Gear Fit 2, przegląd, który jest przedstawiony w artykule. Aplikacje pozwalają wziąć wybór zegarów, zmienić informacje na ekranie, jak również znaleźć telefon z urządzeniem lub, wręcz przeciwnie, bransoletkę z telefonem.

godziny

Według producenta, Samsung biegów rowków 2 SM-R360 działa bez ładowania do 4 godzin. Akumulator litowo-jonowy, ich ilość – 200 mA / godz. W życiu gadżet wymaga ładowania codziennie z aktywnego użytkowania. Aby przedłużyć żywotność urządzenia wymaga delikatnego traktowania. Ładowanie odbywa się za pomocą specjalnej ładowarki podstawki. Jest on wyposażony w złącze magnetyczne i odtwarza pełny ładunek na godzinę.

Podstawowa funkcja fitness

Korzystanie z urządzenia w treningu daje pełnej informacji, aby ocenić zasadność wszystkich bransoletki Samsung Gear Fit 2. Przegląd pomogą zapoznać się z jego funkcji, ale w praktyce będzie można ocenić wszystkie swoje zalety.

Dokładne czujniki wykrywają takie szkolenia:

 • jogging;
 • wchodzenie po schodach;
 • joga;
 • Pilates;
 • wioślarstwo;
 • ćwiczenia na siłowni;
 • ćwiczenia z ciężarkami (przysiadów, wypadów, etc.);
 • jazda na rowerze.

Korzystanie bransoletka cykliczne rodzaje szkoleń, takie jak bieganie czy jazda na rowerze, można uzyskać szczegółowe informacje (czas trwania szkolenia, dystans, prędkość średnią, maksymalną prędkość, tętno, etc.). Wbudowany moduł GPS będą wyświetlane na mapie trasy pokonywany.

Przed rozpoczęciem treningu należy wybrać rodzaj działalności i czasu jego trwania. A następnie naciśnij przycisk „Start”.

Oprócz aktywności fizycznej, można użyć funkcji blokady na jakość snu. Ponadto, możliwe jest, aby dane na temat ilości spożywanego płynu.

Podczas noszenia bransoletki, jeśli nie długo do podjęcia wszelkich działań, wywołany alarm, nadszedł czas, aby przenieść. Zgłoszenie to może być wyłączone.

W przeciwieństwie do poprzedniego modelu

Drugi model jest znacznie lepszy od swojego poprzednika pod wieloma względami:

 • W przeciwieństwie do pierwszego modelu, drugi nie jest tylko dla telefonów Samsung, ale także dla innych, którzy będą spełniać wymagania techniczne.
 • RAM w nowym modelu 512 MB, 4 GB – zbudowany w starym modelu – 8 MB i 16 MB, odpowiednio. Ten wzrost producenta pamięci był w stanie dostarczyć w związku ze zmianą w platformie Tizen RTOS. Teraz właściciele bransoletki fitness mogą przechowywać muzykę na urządzeniu.
 • Nowy model polega na autonomiczną pracę, nie trzeba nosić ze smartfona.
 • Dodano moduł GPS. To, oczywiście, zwiększa ilość zużywanej energii. Procesor dwurdzeniowy także zwiększa zużycie energii.
 • Pomimo poprawy wydajności i wzrostu zużycia energii, „Samsung” zmniejszona pojemność baterii z 210 mA / h do 200 mA / h.
 • Czujniki – determinanty sytuacji i pozostaje w drugim modelu barometru dodany.
 • Konstrukcja uległa zmianie na lepsze, z wyświetlaczem i zespół wyglądają lepiej ze sobą.

pozytywne opinie

Twórcy modelu uwzględniono prawie wszystkie niuanse pracy z nią. Liczne możliwości może być używany jako profesjonalnych sportowców i początkujących.

Istnieje wiele korzyści, które ma bransoletkę biznesowe Samsung Gear Fit 2. Przeglądy uwagę szereg zalet:

 • Duża różnorodność opcji ćwiczeń;
 • Cardiosensor dobry;
 • Moduł GPS;
 • gracz;
 • 4 PL pamięci wewnętrznej;
 • mocny procesor;
 • stopień ochrony;
 • jasny ekran z zabezpieczeniem na zarysowanie;
 • Bluetooth + Wi-Fi;
 • wygodny i niezawodny pas;
 • po długotrwałe stosowanie gadżet pokazuje dokładny impuls, to działa bez zarzutu;
 • łatwość konfiguracji.

negatywne opinie

Pomimo swojej funkcjonalności i wielozadaniowość, bransoletka nie jest idealny. Wśród niedociągnięć są następujące opinie:

 • Działa tylko z OS „Android”. Dla iOS i Windows bransoletka dostępna. Nawet właściciele „Android” system operacyjny nie będzie mógł używać gadżetu, jeśli wersja oprogramowania smartfonu poniżej 4,4, a ilość pamięci RAM – mniej niż 1,5 GB. Samsung Gear jest dostępna dla posiadaczy smartfonów z najwyższej półki.
 • Krótka praca bez ładowania. Mimo deklarowanej przez producenta do pracy do 4 dni w rzeczywistości gadżet jest znacznie mniej. Aby zwiększyć czas jego działania trzeba iść ostrożnie.
 • Położenie fizycznych przycisków po prawej stronie, która polega na sobie bransoletkę biznesowe na lewej ręce.

Te braki zmniejszyć liczbę osób, które mogą korzystać z pracy z Samsung Gear Fit 2. przegląd wszystkich jego zalet i wad prowadzi do pewnych wniosków.

odkrycia

Bransoletka „Samsung” – wielki tracker fitness dla ludzi, którzy wyglądają po ich zdrowia i regularnie ćwiczyć. To pozwala na kontrolowanie tętna zarówno w dzień jak i podczas wysiłku. Liczne ustawienia dywersyfikacji procesu treningowego, pomoże ocenić swoje wysiłki, spędził energii, liczbę kroków i wiele więcej.

Funkcjonalne, lekkie, elegancko wygięte ciało, bransoletka fitness daje również estetyczną przyjemność. Ze względu na jego projektowania uniwersalnego można nosić z różnych stylów odzieży. Wygodny pasek, 3 kolory do wyboru, możliwość wyboru rozmiaru nadgarstka – to różnorodność, która daje każdemu producentowi.

Ekran o wysokiej jakości z żywymi kolorami i technologii Super AMOLED, Anti-scratch i nowego projektu będzie konkurować z innymi modelami o podobnej charakterystyce.

Właściwości Pylevlagozaschitnye zapewnienia długotrwałego działania, pozwalają na wykorzystanie bransoletki w szkoleniu w wodzie.

Krótka praca bez opłat i wystarczająco wysoką cenę – to wszystkie te same wady, co ma bransoletkę biznesowe Samsung Gear Fit 2. Przegląd pomogą Ci zakończyć wybór. W ogólnym bransoletki siłowni spełnia wszystkie nowoczesne wymagania, więc jest mało prawdopodobne, aby zawieść.