409 Shares 3153 views

Głośny uczucie: fryzjer Aaron Kosminski jest legendarny Kuba Rozpruwacz?

Jack the Ripper – seryjny morderca popełnił jego zbrodnie w Londynie pod koniec XIX wieku. Alias łotr stał się rozpoznawalną marką na światowych kryminalistyki. Mimo obecności świadków i dowodów rzeczowych, że zabójca nie został złapany. Sprawa pozostaje nierozwiązany seryjnego zabójcy wieków. Ostatnio, z pomocą nowoczesnej technologii udało nam się udowodnić, że sprawca był legendarny Aaron Kosminskiy.


informacje biograficzne

Kosminskiy odbyła się w przypadku Kuby Rozpruwacza jako podejrzanego i został zwolniony z powodu braku dowodów łączących. Aaron urodził się 11 września 1865 roku w Polsce (Kłodawa miasta). Chłopiec urodził się w rodzinie żydowskiej. W tym czasie Polska była częścią Imperium Rosyjskiego. Aaron Kosminskiy dorastał w ubogiej prowincjonalnego miasteczka, owinięte w antysemicki. Taka sytuacja zmusiła rodzinę wyemigrować do Wielkiej Brytanii.

Kosminskiy razem z krewnymi osiadł w Londynie imigrantów – Whitechapel. To miejsce może być trudno nazwać zadowalające. W drugiej połowie XIX wieku, była wysoka stopa bezrobocia i przestępczości. Godne ubóstwo Whitechapel i liczebność kobiet lekkich obyczajów. Na początku serii brutalnych morderstw w dvadtsatitrehletny Kosminskiy Aaron, którego biografia jest biegać i nieciekawe, pracował fryzjera.

tajemniczy zabójca

Pod nazwą Jack the Ripper w historii świata weszła nieokreśloną mordercę, który zabił 5 kobiet. Zbrodnie zostały popełnione w okresie od 31 sierpnia do 9 listopada 1888 roku. Niektóre źródła przypisują to maniak 5-6 morderstw popełnionych w okresie 1888-1891 dwuletnim.

Wszystkie zidentyfikowane ofiary Jack the Ripper – kobietą lekkich obyczajów. Rezonans masa wokół tych zabójstwach wywołał niesamowite okrucieństwo z których zostały wykonane. Pierwszy morderca udusił ofiarę lub wyciąć jej gardło. Po tym, otwierano brzuch. W niektórych przypadkach, jest on usuwany z organów ciała i umieścić je obok zwłok. Kilka razy maniakiem nawet podnieść części ciała ofiar samobójstw. Śledczy nie udało się dojść do porozumienia w sprawie tego, czy Jack the Ripper posiada wykształcenie medyczne. Według niektórych ekspertów znających sprawy, winowajcą – profesjonalnego chirurga, lub co najmniej rzeźnika. Inne kryminolodzy twierdził, że dzierżący człowiekiem, nic nie wiedzą o anatomii.

Kosminskiy Aaron – podejrzany w serii makabrycznych morderstw

W przypadku Kuby Rozpruwacza były dziesiątki ludzi w Londynie. Było sześć głównych podejrzanych. Kosminskiy został przesłuchany przez policję, ale musiał być puścić z powodu braku dowodów. W trakcie dochodzenia okazało się, że Aaron faktycznie mieszkał i pracował w obszarze, gdzie zbrodnie zostały popełnione. Badacze mieli także jednego świadka, który rzekomo widział mordercę, ale nie chciał zeznawać.

Innym pośredni dowód, że Aaron Kosminskiy maniaka – dziwny napis. Od jednej z okaleczonych ciał szlak krwi poszedł do elewacji budynku, w którym zostało napisane: „Żydzi – ludzie, którzy nie można obwiniać o cokolwiek” Fakt ten jest trudny do ukrycia przed opinią publiczną w celu zapobieżenia antysemityzmu. W tym przypadku sam Aaron był Żydem, a jego pochodzenie nie jest tajemnicą.

Londyn fryzjer Fate

Kosminskiy z których wszystkie opłaty zostały oddalone w związku z serią makabrycznych morderstw, nadal żyją i pracują w Londynie. W 1891 roku młody człowiek próbował zabić swoją siostrę. Następnie został wysłany do szpitala psychiatrycznego na przymusowe leczenie. Lekarze z rozpoznaniem „schizofrenii”. Uważa się, że pacjent cierpiał słyszał głosy i inne formy halucynacji. W historii nie jest znakiem, zgodnie z którym pierwsze oznaki choroby objawiają się już w 1885 roku.

Teoretycznie brutalne morderstwa można było uniknąć, dając czas do potencjalnego sprawcy na leczenie. Oczywiście, jeśli mordercy naprawdę Kosminskiy Aaron. Rodzina podejrzany dość szybko po wydarzeniach wyjechał z Londynu. Opowieści świadków, osobiście znający Aarona, jego tożsamość nie jest sprzeczne. Niektórzy ludzie twierdzą, że to zawsze było gorąco hartowanego i agresywny, inni mówią, że nie oczekuje się od spokojnej człowiek Jedna zabić własną siostrę. Kosminskiy sam spędził całe swoje życie w szpitalach psychiatrycznych. Zmarł w jednym z szpitali w 1919 roku.

Tożsamość Kuby Rozpruwacza ujawniona!

Udowodnić, że Kuba Rozpruwacz – jest Aaron Kosminskiy udało się niedawno, po ponad stu lat po zbrodni. Historia tego seryjnego mordercy nadal pobudzać społeczeństwo i w naszych czasach. Setki ludzi na całym świecie – Profesjonalne policji i fanów kryminałów – nadal badać wszystkie znane fakty.

Jeden z tych badaczy – Russell Edwards – kupiony na aukcji szal, który według legendy, został znaleziony w pobliżu jednego z trupów. To coś miał kilka plam. Russell Edwards poszukiwanych bezpośrednimi potomkami Aarona i jego Kosminskii ofiarą ketrin Eddous, blisko miejsca, gdzie znaleziono ciało i szal. Badania wykazały, że plamy krwi i domniemany zabójca zbieżne z DNA podejrzanego. Dowód ten można uznać za rozstrzygające.

Letter from Hell

wiele tajemnic i legendy związane z nazwiskiem Jack the Ripper. Wielu zastanawia się skąd ten nick złowieszczy przestępcę. Jego zabójca wybrał dla siebie. 25 września 1888 roku policja otrzymała list, w którym, jako adres zwrotny został wymieniony piekło. Podpisany przez nieznanego jako „Jack the Ripper”, nie zapominając wspomnieć, że jego prawdziwe imię. List został dołączony fragment najnowsze nerki ofiar.

Komunikaty te, często anonimowy, policja i media otrzymały natomiast stale. „Letter From Hell” została również oficjalnie uznane oszustwo. W tym przypadku, wątpliwości jego autentyczność jest trudne, ponieważ autor obiecał wyciąć litery obok uszu ofiary. Ta obietnica została spełniona.

będę ujawniać wszystkie sekrety legendarnego maniaka?

Przypadek Kuby Rozpruwacza jest obarczona wiele zagadek i tajemnic. Nadal nie wiadomo dokładnie, jak wyglądał Aaron Kosminskiy. Zdjęcie zabójca nie został zachowany w archiwach są tylko zdjęcia z jego siostrą i bratem. Nie można ustalić sprawcę i prawdziwe motywy. Brutalność, z jaką zbrodnie zostały popełnione, sugeruje, że Kuba Rozpruwacz zabity wyłącznie dla przyjemności procesu.

Mogłem popełnić wszystkie te zbrodnie, działając samodzielnie dość młoda Kosminskiy Aarona? Ofiara maniak – tylko kobiety średniej budowy. Cope fizycznie dvadtsatitrehletny Aaron może dobrze mieć je. Mimo to, niektórzy badacze twierdzą, że Kosminskiy był tylko jeden członek zorganizowanej grupy przestępczej.