247 Shares 4748 views

Lek „Trimistin” (maść): Instrukcja obsługi, opis, skład i opinie

Jak stosować maść „Trimistin”? Instrukcje obsługi, opinie na temat obiektu do użytku zewnętrznego są przedstawione poniżej. Dowiesz się również o których substancje są zawarte we wspomnianym leku, ile to koszt, czy ma analogów, a wszelkie przeciwwskazania powinni mieć świadomość pacjentów.


Skład i opakowanie

Preparat „Trimistin” (maść) instrukcje użytkowania, które jest zawarte w opakowaniu wykonanym z kartonu, obejmuje takie składniki czynne, jak miramistin i acetonidu triamcynolonu. Jeśli chodzi o składniki pomocnicze, to obejmują one: oczyszczona woda, sól i cetylowy alkohole, glikol propylenowy i beta-cyklodekstryny.

W sprzedaży półprzeźroczysty żel białego żelu konsystencji i specyficzny smak słabo wyrażonej wchodzi do rurki aluminiowe.

Farmakodynamika środkiem

Co to jest lek „Trimistin” (krem)? Instrukcje użytkowania donosi, że taka kombinacja oznacza przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Triamcynolon, część maść ma wyraźny właściwości przeciwalergiczne, przeciwzapalne i antiexudative.

Stykając się ze specyficznymi białkami receptora, przy czym substancja zdolna kortikoidzavisimyh prawidłowe ekspresji genów, a także wpływ na syntezę białka.

Triamcynolon zmniejsza aktywność, uwalnianie i produkcję mediatorów zapalnych (histaminy, enzymów liposomowych i prostaglandyny kinin). ale także zmniejsza przepuszczalność naczyń i rozszerzenie naczyń w miejscu zapalenia i przygnębiający wpływ na migrację komórek do serwisu.

Oglądany preparat bierze udział w stabilizacji enzymów lizosomalnych błony krwinek białych, zapobiega rozpoznawania antygenów i przeciwciał hamuje replikację. hamuje również wydzielanie interleukin oraz interferonu gamma z limfocytów i makrofagów.

Jakie inne cechy właściwe dla leku „Trimistin”? Instrukcje użycia raportów, żel ten hamuje uwalnianie zapalnych mediatorów eozynofili i promuje tworzenie lipocortin stabilizuje błony komórek tucznych.

Jeśli nie jest rannych tkanek wszystkie te efekty są bezpośrednio zaangażowane w tłumienie reakcji zapalnych wynikających z mechanicznej, chemicznej i uszkodzenia układu odpornościowego.

W odniesieniu do takiego składnika jak miramistin antyseptyczne, ma szerokie spektrum działania. Ta substancja ma działanie bakteriobójcze (hydrofobowo atakuje błony bakterii).

Charakterystyka leku

Żel „Trimistin” Jak to działa? Instrukcje użycia (analogi maści poniżej) opisali, że działanie tego leku rozmieszczone są głównie na bakterie Gram-dodatnie, jak i niektóre bakterie Gram-ujemne, w tym bakterii tlenowych i beztlenowych.

Ponadto, dany lek szkodliwy wpływ na zarodniki i nonspore tworzące mikroflory w postaci monokulturach i związków szczepów bakteryjnych (w tym szpitalu, które są oporne na antybiotyk).

Przeciwgrzybiczą aktywność składnika aktywnego jako miramistin obejmuje drożdży i drożdży, grzybów, Ascomycetes i dermatofity. Wspomniana substancja zapobiega infekcji rany przez wzmocnienie procesu regeneracji.

Farmakokinetyka

Właściwości fizyko-chemiczne właściwości leku i jego składowe polimery o dużej sorpcji molekularne dają aktywne składniki w miejscu stosowania i zapobieżenia penetracji do krążenia ogólnoustrojowego.

świadectwo

Kiedy należy używać żelu „Trimistin”? Instrukcje, opis leku donoszą, że lek podaje się w obecności chorób skóry pochodzenia zapalnego, włącznie pogarsza zakażenia bakteryjnego lub grzybowego:

 • egzemę, parapsoriaz, toczeń rumieniowaty układowy;
 • atopowe zapalenie skóry, Duhring zapalenie skóry, pęcherzyca;
 • atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, chłoniak skóry;
 • łuszczyca, fotodermatoza, kontaktowe zapalenie skóry.

Przeciwwskazania

Jakie choroby zakazać stosowania leku „Trimistin” (krem)? Instrukcje użytkowania sugeruje pewne przeciwwskazania funduszy zewnętrznych. Należą do nich:

 • w trakcie ciąży;
 • układowy, który jest skoncentrowany na miejscu maści;
 • syfilitycznych zmiany o charakterze skóry;
 • do 1 roku;
 • nadwrażliwość na składniki części;
 • reakcje skórne, które wystąpiły po szczepieniu;
 • Choroby nowotworowe skóry.

Lek „Trimistin” (maść): instrukcje użytkowania

Oglądane lek powinien być stosowany tylko zewnętrznie. Maść należy stosować do uszkodzonych obszarów skóry cienką warstwą, delikatnie pocierając wkładki palców.

Procedura ta powinna być realizowane dwa razy dziennie przez 7-10 dni. Po zakończeniu leczenia, proces zapalny należy całkowicie powstrzymać, skóry – oczyścić swędzenie – stop.

Gdy wysięk w miejscu nałożenia na skórę najpierw musi przetwarzać kwasu borowego 1%, 3% roztwór nadtlenku wodoru, lub 0,05% chlorheksydyny bigluconate, a dopiero potem użyć lek.

dopuszcza również stosowanie maści ze sterylnego bandaża.

skutki uboczne

Oglądane medycyna rzadko powoduje skutki uboczne. Chociaż w niektórych przypadkach, przy stosowaniu maści u pacjentów nadal może wystąpić lekkie pieczenie.

Przedawkowanie leku

Przy stosowaniu maści do rozległych obszarów skóry dotkniętej niewielkie ilości leku mogą przenikać do krążenia ogólnego. Zjawisko to nie prowadzi do wystąpienia objawów toksycznych.

interakcji

Skuteczność maści „Trimistin” znacznie zwiększa się przez jednoczesne stosowanie antybiotyków, środków przeciwbakteryjnych i leki przeciwhistaminowe, leki ogólnoustrojowe. Trzeba też pamiętać, że skuteczność żelu uważane za znacznie zmniejszone, gdy jest to połączone z innymi preparatami zewnętrznymi, które obejmują sorbenty.

konkretne zalecenia

maści skuteczności mogą być nieco osłabiona w zastosowaniu do powierzchni skóry, która zawiera dużą ilość martwiczych wysięków. W związku z tym, przed użyciem uchwytu narzędziowego obejmuje dokładnie za pomocą roztworu mydła lub antyseptyczny.

Koszt i analogi

Cena uważany za lek waha się między 130-180 rubli. Jeśli chodzi o odpowiedniki, to nie mają tego narzędzia. Jeśli maść „Trimistin” nie pasuje, należy skonsultować się z lekarzem w celu wymiany podobnych leków.

Recenzje czynników zewnętrznych

Teraz już wiesz, co to jest lek „Trimistin” (maść). Cena, przewodnik, analogi, opinie i wskazania tego leku są opisane w tym artykule.

Zgodnie z odpowiedziami pacjentów, wspomniane środki radzi sobie z zadaniem. Jest to bardzo popularne wśród tych ludzi, którzy są z rozpoznaniem różnych chorób skóry. Należy pamiętać, że badany lek nie jest zalecane przez dłuższy czas, jak również przekraczać dawki zalecanej dermatologa.