416 Shares 9633 views

Skutecznym – Czopki dopochwowe

Czopki dopochwowe, zwany świece, zwane formy dawkowania. Ich niezwykła właściwość, że w temperaturze ciała, stopniowo topnieć, a na sali nie stracić swoją mocną strukturę. Lek ten jest bardzo rzadka w farmacji wytwarza się warunkami. Zdecydowana większość świec produkowanych w fabrykach. W przeciwieństwie do tego, czopki doodbytnicze, czopki dopochwowe są większe i bardziej zaokrąglony kształt. Niektóre z nich mają kształt kulisty (kule), inne – owalnym (globulki), trzeci – zaokrąglony kształt w celu płaskiego korpusu (pesaria). Typowo, masa czopków dopochwowych wynosi od 1,5 do 6 g


Są one wykonane z podstawą i aktywnymi substancjami leczniczymi. Jako podstawy do czopków, stosując inną substancję (parafina, roślinne i tłuszcze zwierzęce, glicerol), lecz najlepszy jest masło kakaowe, które jest jednorodną masę z tworzywa sztucznego o temperaturze topnienia 32-34 ° C

Czopki dopochwowe, wydane przez przemysł farmaceutyczny, napisać krótki formularz łacińskich słów. Zaczyna się od postaci nazwa – czopka (świec), a następnie przez nazwy substancji aktywnej i jej dawkowania. Przepis kompletna recepta i podpis.

Niektóre świece o złożonym składzie mają specjalne nazwy. Takie czopki są zapisywane bez wskazania w ich części i dawki substancji leczniczych. Zaczyna się od postaci nazwy leku w bierniku i mnogiej – Suppositoria (świece), a następnie nazwę w cudzysłów, a następnie określ liczbę sztuk.

Przygotowany w aptekach przepisać czopki dopochwowe w postaci rozszerzonej. Wskazać aktywną substancję leczniczą, ich liczbę na jedną świecę. masa oleju jest prawie nigdy nie wspomniano, a napisać następujący: Olei Cacao czopka vaginale. Następnie wskazuje liczbę sztuk.

Istnieje wiele rodzajów czopków dopochwowych do leczenia różnych chorób ginekologicznych. Czopki do drożdży wytwarzanego z następujących składników aktywnych: glistnika, bakterii Lactobacillus, Bifidobacterium, ekstrakt z kory dębu, ekstrakt z owsa. Świece z drożdży eliminować i łagodzić objawy.

Wytwarzają świec z fibroids (mięśniaków macicy): Fitoraksin, z propolisu, z glistnika. Te leki ziołowe ma właściwości przeciwnowotworowe i jest dobrym środkiem do zapobiegania tym chorobom.

Bakteryjne zapalenie pochwy leczonych za pomocą czopków z glistnika z kwasu mlekowego (Laktonorm) i Bifidobacteria (Bifonorm).

Czopki dopochwowe anty stosowane w leczeniu chorób, takich jak zapalenie pochwy, zapalenie pochwy, zapalenie przydatków, erozję, zapalenie pochwy. W tym celu należy użyć świec z glistnika ekstraktem z kory dębu, z esparcety i narkotyków Fitoraksin.

W ośrodku leczenia poważnych chorób, takich jak endometrioza i parametrów, a także innych leków również czopki dopochwowe. Są one również stosowane w celu zapobiegania nawrotom choroby. W leczeniu stosowane świece z ekstraktów z liści esparcety, glistnik, dębu. W końcowym etapie środek do obróbki stosowany Bifonorm.

Przeciwzapalne i czopki dopochwowe stosowane są w złożonej terapii chorób pochwy i szyjki macicy, takich jak zapalenie pochwy i szyjki macicy. Zastosuj je i dysbioza pochwy.

Czopki dopochwowe mają nie tylko działanie lokalne, eliminując objawy: palenie, swędzenie, cuchnące absolutorium, ale także bardziej głęboki wpływ w istocie porównywalne do wstrzykiwań. Ich zaletą jest szybkość. Po rozpuszczeniu baz jest alokacja leku dokładnie tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. substancja czynna przenika przez tkaninę i chroni błony śluzowe przed zakażeniami bez wpływu na równowagę hormonalną.