383 Shares 4387 views

Jedziemy w Bajkałsk. Hotele recenzja, ocena, opis, ilość i opinie

Bajkałsk – jedno z najmniejszych miast w regionie Irkucka. Tutaj mieszka tylko 10 tysięcy. Człowiek, ale to nie przeszkadza turystom być częstymi gośćmi tutaj. Co sądzisz, że zainteresowani ludzie, którzy planują przyjechać do jednego lub innego miasta? Oczywiście, umieszczenie! W tym przypadku wynajmu mieszkania – złą opcję, ponieważ jest najlepiej sprawdzić w każdym hotelu, w którym do zaoferowania odpowiedni poziom komfortu i rozsądnych cenach.


Masz zamiar iść do Bajkałsk? hotele w centrum omówimy w tym krótkim artykule. Ponadto zostanie również poruszona przeglądu, możemy dowiedzieć się dane kontaktowe oraz wiele innych ważnych informacji. Zacznijmy!

"Comfort"

Ten obiekt jest mały, prywatny dom, który jest reprezentowany przez 27 nowoczesnych pokoi. W ramach kompleksu hotelowego znajduje się sauna, kawiarnia, płatny parking, salę bilardową i wiele innych elementów infrastruktury. Warto również zauważyć, że obszar hotel jest zamknięty dla osób z zewnątrz, aby zapewnić swoim gościom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Podobnie jak każdy inny hotel, hotel „Comfort” (Bajkał) ma swoje własne cechy, wśród których jest dokładnie zidentyfikować szeroki wybór pokoi, ponieważ nie istnieją żadne dwa pokoje, które chociaż jakoś przypominają siebie nawzajem. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane w różnych kolorach i są dość przeciwieństwie wykończenia.

Ponadto, hotel znajduje się w mieście i oferuje wspaniałe widoki na jezioro Bajkał.

Obsługa i sprzężenie zwrotne

Na tym etapie rozwoju kompleks hotelowy oferuje swoim gościom kawiarnię-bar, gdzie można skosztować pysznych dań w przystępnych cenach. Wystarczy pamiętać, że śniadanie, obiad i kolacja nie są wliczone w cenę pokoju, niektórzy goście uznają to za wadę.

Wśród zalet gości hotelowych uwagę możliwość zamawiania jedzenia w pokoju, a także obecność na terenie kompleksu turystycznego sauny, łaźnie rosyjskie i usług masażu. Dodatkowo, każdy pokój posiada prywatny hotel posiada telewizję satelitarną, dopłaty każdy gość ma możliwość zwiedzenia sali bilardowej.

W jednym pokoju może pomieścić od 2 do 6 osób na raz.

„Soból”

Jadąc Bajkałsk, hotele tego poziomu warto odwiedzić jedną z pierwszych, jako część kompleksu obejmuje ogromną ilość infrastruktury. Tutaj każdy może mieć wielki czas w spa-salon, restauracja, centrum odnowy biologicznej oraz komfortowe pokoje. Na całym obszarze projektu hotelu działa świetnie bezprzewodowy internet, a każdy pokój jest dostępny telewizor.

Warto również zauważyć, że hotel jest „Soból” (Bajkał) oferuje swoim gościom pokoje urządzone w jasnych odcieniach kolorystycznych, w których można użyć, biurko, ręczniki i inne udogodnienia. Ponadto hotel posiada wspólną saunę, a dla fanów niezapomniane wakacje odwiedzić dostępny z jacuzzi.

Recenzje i okazje

W tym przypadku pozytywne komentarze pozostawione przez turystów, którzy przyjeżdżają do Bajkałsk. Hotele nie są szczególnie wybrane, jak pierwotnie wysłane do „Soból”. Hotel jest jak wysoki poziom obsługi oraz dużą ilością udogodnień. Osobną zaletą tego kompleksu jest obecność na jego terytorium wolnego strzeżonym parkingu.

Warto również zauważyć, że restauracja znajduje się zaledwie 5 km od lotniska w Irkucku i 2 km od dworca kolejowego w miejscowości Bajkałsk. Postanowieniem z dnia 51 komfortowych pokoi, a koszt waha się od 1,5 tys. Rubli pojedynczej gospodarki do 4800 rubli. luksusu.

„Młodzież”

Ostatnio, możliwość pancerz stał się jednym z najbardziej popularnych wśród turystów. Prawie każdy hotel oferuje dokonać rezerwacji dla tych, którzy planują przyjechać do Bajkałsk. hotele w centrum przez całą dobę, dzięki czemu można poruszać się w zarezerwowanym pokoju, nawet jeśli trochę odpoczynku.

Zatem, kompleks turystyczny „Młodzież” jest zaledwie 15 minut od jeziora. Hotel Pokoje niezbyt duże, ponieważ wniosek jest dostępny w sumie 28 przytulnych pokoi.

Hotel „Młodzież” (Bajkał) w swoim składzie posiada doskonałą kawiarnia, gdzie można skosztować wyśmienitych potraw z różnych kierunków. Jednocześnie w całym projekcie jest dostępny szerokopasmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu, a dla specjalnych gości eksploatacji takich obiektów infrastruktury, w tym sauna, plac zabaw dla dzieci oraz sala bilardowa. Jeśli się własnego transportu, wiesz, że można pozostawić go w wolnej strefie parkowania.

Opinie i ceny w „Młodzież”

Nie wszystkie hotele w Bajkałsk oferują swoim gościom za niskie ceny jako kompleks turystyczny. „Młodzież” daje możliwość wynajęcia pokoju gospodarki na zaledwie 550 rubli. Jednocześnie można zatrzymać się w normie dla 700 rubli. lub komfort 1.200 rubli.

Komentarze zatrzymujący się w tym hotelu świadczą o doskonałej obsługi i bardzo niskich cenach. Pokoje są komfortowe i przytulne, a to jest ważne!

"Surf"

Instytucja ta jest trudno nazwać najlepszy, ale to jest godne uwagi. Hotel „Surf” (Bajkał) położony jest w pobliżu jeziora, więc z jego okien wspaniały widok na jezioro. Tutaj każdy ma możliwość pozostania w komfortowych pokojach, gdzie zainstalowane wyłącznie drewniane meble. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny doskonała.

Warto również zauważyć obecność zegara w hotelowej restauracji, gdzie można skosztować różnorodnych dań w przystępnych cenach. Ponadto, kompleks zawiera sauny i łaźnię tureckiej.

Opinie i ceny w „Surf”

Koszt wynajęcia pokoju waha się od klasycznych 500 rubli dziennie. Można również usunąć Triple gospodarki na 1500 rubli., podwójne standardy dla 2 tys. lub potrójne średnia cena dzierżawy jest wyższa o 400 rubli.

Goście hotelu zostawić pozytywne komentarze, które wskazują akceptowalny poziom usług. Wnętrze jest nadal niezbyt nowoczesne, ale interesujące. Ogólnie rzecz biorąc nie jest to zły hotel.

Dane kontaktowe i ocen

Więc zróbmy małą listę, aby szybko i jasno zrozumieć to pytanie:

  • 1. miejsce – "Komfort" Street Building, 13th dom; +7 (395) 255-04-64;
  • 2. miejsce – „Soból”: Red Key okolica, 90. dom; +7 (968) 287-18-77;
  • 3. miejsce – "Młodzież": Southern District, 4. kwartał, 1 st dom; +7 (395) 423-20-48;
  • 4. miejsce – "Surf": Birch Lane, 9 dom; +7 (983) 245-72-54.

Tutaj omówimy najlepsze hotele w Bajkałsk, co jest warte odwiedzenia dla tych, którzy planują jechać do tego miasta. Dobry odpoczynek i dobry nastrój!