254 Shares 5015 views

Trend sezonu: spódnica krótka z przodu, długo z tyłu

Moda – kobieta, często zmienne, nastrojowy i zupełnie nieprzewidywalne. Dlatego, aby nadążyć za nowymi trendami jest bardzo trudne. W tym sezonie jednym z najważniejszych „must have” stają spódnicę, krótko z przodu, długo z powrotem – ta asymetria jest od razu zdobyła sympatię wielu mody.


Letnie długie spódnice stały się popularne dwa lata temu, a mimo wszystkich zmian w nowoczesny sposób, pozostają one w trend do dziś, wystarczy zmienić warianty modelowe. Tak eleganckie maxi zaczęły się asymetryczne. W rezultacie, nie było takiego niezwykłego, ale ciekawy model – spódnica, krótki przód, dawno temu.

Wiele styliści twierdzą, że długie lato Spódnica jest bardzo wygodna w noszeniu, ale jest asymetryczne modele pozwalają nam zwiększyć piękno kobiecych nóg i ukryć pewne wady. Jeśli zdecydujesz się na zakup dla siebie podobny model długiej letniej spódnicy, pamiętaj: twoje stopy powinny być naprawdę szczupły i piękny, inaczej będzie wyglądać śmiesznie w nim.

Wybierz spódnicę z modelu po prostu – najważniejsze, aby uzyskać model figury, a potem będzie wyglądać dobrze na ciebie. To jest zupełnie inna sprawa – w co się ubrać tak modne latem długą spódnicę?

Spódnica krótka z przodu, długo z powrotem – w co się ubrać?

Asymetryczna spódnica doskonale obcasie. Buty lepiej wybrać relaksującą neutralnych kolorach. Doskonałe białe buty, beżowe, czarne, a jako opcja, w tonie spódnicy. Od jasne but powinien odmówić, gdyż umniejsza spódnicy.

Ponadto, długie lato spódnica świetnie wygląda w zespole z prostym płaszczu ozdób, iz tymi samymi „czystych” koszulki. Spódnica pójdzie dobrze z różnymi biżuterii.

W chłodniejsze dni można nosić spódnicę z rajstop i sweter, kurtkę. I, oczywiście, piękne buty na obcasach.

Spódnica, krótki przód i długi tył, pasuje zarówno rajstopy i pończochy z. Jeśli spódnica jest ciemno i jest wykonana z gęstego materiału dobra, nie wahaj się nosić piękne pończochy. Pod światło przeświecające spódnica lepiej nosić pończochy.

W tym sezonie, asymetryczna spódnica długa lato można znaleźć w dowolnym kolorze. Jeśli chcesz nosić taką spódnicę na imprezy wieczorne, to lepiej wybrać czarny lub ciemny niebieski model. Daytime lato spódnica powinna być lekka, powietrze, więc wskazane jest, aby zwrócić uwagę na model brzoskwini, niebieski, pistacja, blady fioletowy, a nawet eksperymentować z pasteli.

Nie obca moda w tym sezonie i jasne eksperymentów. Nie bój się spróbować na jasnożółty rzeczy, różowy, czerwony, fioletowy i wszystkie „kwasu”. Kolory te są idealnym rozwiązaniem dla każdej porze roku, wyjątek – zimowym.

Spódnica krótka z przodu, długo z powrotem mocno brane swoje miejsce w trendach mody w sezonie letnim i jest bardzo popularny wśród różnych grup ludności, więc nie dziwi fakt, że w niektórych modelach cena jest bardzo niska. Przy wyborze spódnicę, rozważ to dobrze, spojrzeć na siebie w lustrze ze wszystkich stron, a dopiero potem, jeśli nie ma żadnych skarg, aby dokonać zakupów.