291 Shares 2667 views

Diet "7 dni": picie dni. Drinking diety przez siedem dni: narzędzi, menu wyniki, komentarze

Piękna figura, która nie wstydzi się pokazać na plaży, to jest pielęgnowane marzenie wielu ludzi. Sklepy są często nie większe rozmiary odzież, stoliki w restauracji są przeznaczone dla osób o średniej budowie i wieczorowej sukni wygląda ładnie na ciało podciągnąć. Dlatego został opracowany przez przemysł kosmetyczny i stabilizacji wagi.


Na odpowiedzi próbowali najskuteczniejszym pije diety przez 7 dni, który nadal ma zastosowanie do sytuacji awaryjnej, gdyż zakłada ścisłe ograniczenia żywieniowe.

Zmniejszenie żołądka i oczyścić organizm

Eksperci przemysłu spożywczego zaleca się ostrożność w tworzeniu swojej diecie. Radykalne zmiany w menu są obarczona negatywne konsekwencje i może prowadzić do przeciwnego skutku, czyli do nadwagi. Istnieją specjalne zalecenia dotyczące normalizacji ich mocy. W szczególności, konieczne jest większe zużycie wody i tłuszczu, co przyczynia się do usuwania pozostałości z ludzkiego ciała i stabilizacji trawienie.

Istnieje specjalny pitnej dieta , która z pewnymi zastrzeżeniami będzie przez odchudzania zdrowie i czystek. Już od nazwy staje się jasne, że podstawą diety tylko płynnej żywności. Aby utrzymać taką dietę jest trudne, ponieważ na poziomie podświadomości, osoba przyzwyczaja się do czegoś do gryzienia podczas posiłku.

Co piją dietę?

Wiele płci dla zachowania szczupłej sylwetki jest prawie całkowicie gotowy do cofać na spożycie pokarmu. Jeszcze pitnej dieta może spowodować poważny stres psychiczny, ponieważ nie ma ruch szczęki podczas posiłków.

Współczesny człowiek jest prawie nigdy nie doświadczył prawdziwe poczucie głodu, tak przyzwyczajeni zadzwonić głodu lub apetytu hulanki stresujące stan umysłu. On przyzwyczaja się do problemu dżemem i widzi pociechy w powietrze, pachnące ciasta gulaszu lub soczysty stek. Jeśli umieścisz na surowo zastarzałych smakoszy racje, dieta będzie równa karze, awaria będzie nieuniknione. Nie zaleca się natychmiast dostroić się do długiego procesu utraty wagi, aby nie umieszczać zbyt sztywna. Najlepszym rozwiązaniem byłoby dieta „7 dni”.

Picie dzień jest najlepiej zrobić w pierwszej kolejności, jeśli zakłada się dalsze stosowanie stałego pokarmu. Jeśli jednak w ciągu tygodnia będą mogły tylko do picia, nie powinny ograniczać się do wody, to jest zbyt ostry sposób, aby schudnąć. Aby tworzyć lepszą dietę z uwzględnieniem indywidualnych preferencji, w celu umożliwienia zużycia kilka ulubionych potraw, aby rozjaśnić diety.

Najprostszym rozwiązaniem

Organizm ludzki w jego własnym kapryśna i nie toleruje te testy, które mogą być poddane kto chce schudnąć. Dlatego w wielu dietach, istnieją tak zwane dni „mono-food”, które pomagają oczyścić organizm, usunięcie pozostałości, a przygotowania do diety długoterminowej.

Na przykład, „ulubiony” – najpopularniejsza dieta na 7 dni. Picia dzień to powtarza się trzy razy, a służy jako preparatu do dalszego żywienia. to byłoby mądre, aby ograniczyć spożycie słodkich napojów, cukru i wody gazowanej. Lepiej jest dać pierwszeństwo nabiału, niskotłuszczowego jogurtu lub zsiadłego mleka.

Niektórzy wielbiciele nałogowy dieta „Ulubione” mistrzowsko przygotowane koktajle na bazie mleka, twaróg i miód. Osadowego, bita mikser obejmuje ogromną ilość białka i może ładowanie energii przez cały dzień.

Po przeszedł cały dzień pić, dzień roślinny wydawać się łatwe, ponieważ umożliwia korzystanie z gulaszu, zup, sałatek i innych pysznych dań. Dietetycy jednak dać swoje rekomendacje na dzień, na przykład: warzywa takie jak kapusta, seler i cebula są uważane za produkty o „negatywnych” kalorii, co oznacza, że ich asymilacja spędza więcej kalorii niż przynoszą i ich wykorzystania w jedzenie przyczynia się do szybszej utraty wagi.

Trzeci dzień picia ponownie, a po to powinna być owocowy. Jest trudniej utrzymać jako owoc dać trochę nasycenia. Piątego dnia, znowu trzeba zrobić tylko płynnej żywności, ale szósty będzie prawdziwa uczta kiedy żołądek jest dozwolone pokarm. 7 dni dieta jest zakończona dość liberalne w stosunku do żołądka jako ostatni dzień można zafundować sobie do bulionu, drób, jajka na twardo i sałatki.

Radykalna walka z masą

Wśród popularnych znawców Odchudzające długotrwałego diety na wodę mineralną. Nie ulega wątpliwości, wyniki daje świetne, ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ich własne zdrowie i aby właściwie ocenić ryzyko takiej mocy. Niech wersja testowa będzie krótkotrwała dieta – 7 dni. Picie wody mineralnej w dniu pozwoli na trzeźwo ocenić swoje siły.

Woda mineralna jest uważany pożywne i leczenie tylko w określonych dawkach. Jeśli jednak całkowicie zastąpić całą swoją dietę, to mogą pojawić się problemy z żołądkiem. Po konsultacji z lekarzem może uciekać się do terapeutycznego postu. Oprócz wody mineralnej trzeba wziąć medycznych suplementów i witamin. Nie byłoby to naruszenie wykorzystaniem garść otrębów, które pomogą stworzyć poczucie sytości. dieta woda mineralna pomaga oczyścić organizm z toksyn, może być niezbędnym krokiem w walce z niektórymi chorobami, ale w każdym przypadku wymaga starannego nadzoru lekarskiego.

Diety – „siedem dni”

Rozpowszechniać swoją dietę na tydzień do przodu jest znacznie wygodniejsze niż codziennie myśleć o żywności, obliczania kalorii i zastanowić się, jak je spalić. Tydzień mogą zakupić produkty bez obawy, że będą one pogorszeniu, i umieścić je w lodówce, aby znać swoje porcje dziennie. Picie dietę „7 dni” daje niesamowite rezultaty, ale najważniejszą rzeczą jest to, że w tym czasie organizm nie będzie cierpiał nieodwracalne szkody.

To prawda, że nie powinniśmy się łudzić do myślenia, że w tym tygodniu trafi cały tłuszcz; tak szybko odchodzi tylko wody i mięśni. Nawiasem mówiąc, lekarze ostrzegają, że picie dietę trzymać dłużej niż siedem dni, mogą być jedynymi ludźmi pozbawionymi problemów z nerkami, układu krążenia i przewodu pokarmowego. Jeśli ktoś chce schudnąć, przyciąga diety krótkoterminowych (7 dni), picia dzień może go poprzedzać, lub zakończyć, gdyż żołądek w tym okresie otrzymuje żywność, która nie wymaga poważnych prac w nauce. Jest to szczególnie ważne, gdy cała dieta wiąże się poważne ograniczenia i cięcia kalorii.

Zalety i wady diety na dietę płynną

Po pierwsze, można zauważyć, jak zmniejszenie powiększonej objętości żołądka. Po odbyciu picia dietę bez zakłóceń, można załadować niewielką część. Po drugie, wydany dużą ilość energii, która poprzednio wydane na trawienie żywności. Jeśli absolutnie zdrowy człowiek służył 10 dni na diecie picia, wtedy czuję niesamowitą pozytywną naładowania, witalność i lekkość.

Trzecią zaletą jest kompleksowe oczyszczanie organizmu z nadmiaru tłuszczu, toksyn i odpadów. Ale czy pułapek krótkoterminowych Diet „7 dni”? Wypiciu dzień może być zdradliwe męka, jak wiele osób uważa, ociężałość, bóle głowy, zmęczenie i utrata zainteresowania życiem. Uczucie głodu jest również objawia się na różne sposoby w wszystkich ludzi: jedni tracą go po dwóch lub trzech dniach picia, ale inni borykają się z nim w całej diecie.

Prosty, ale sztywny dieta

Jeśli dieta planuje tylko na wodzie 7 dni – jest to bardzo imponujący czas. Bez przygotowania takiego maratonu nie stoją i niedbałego podejścia do własnego zdrowia może mieć wpływ na stan kości, stawów i naczyń krwionośnych. Zdecydowanie warto witamin i suplementów mineralnych i dodatków do zapewnienia równowagi w organizmie. W okresie diety, żołądek przyzwyczaja się do płynnej diety przez dłuższy czas i nie może dostosować się do innych potraw, więc ograniczenia muszą być jasne, ale rozsądne.

Niektóre panie odchudzające spróbować oszukać i wykorzystać blender i inne naczynia kuchenne przekształcić koktajl słodkich babeczek, ciast, a nawet produktów mięsnych. Ale dlaczego oszukiwać siebie, czy efekt rozsądne odchudzanie, to nie zrobi?

Jak długo można to dieta na wodzie – 7 dni lub 30 – w zależności od woli jednostki i rezerw z jego ciała. Woda powinna być zawsze oparte na menu pitnej diety. Dorosły dopuszczalne stosowanie dwóch litrów dziennie. zupy mięsne byłoby to naruszenie, ale bulion może sobie pozwolić. Lepiej gotować zupę naturalny, zamiast uciekania się do szybko rozpuszczający saszetek. Możliwy błąd odchudzanie osoba jest niekontrolowane spożycie soków w opakowaniach, ponieważ mają dużo cukru i barwników.

Świeżo znacznie bardziej użyteczne, ale lepiej jest je i ścieków. Najbardziej skuteczne są soki z grejpfrutów, jabłek i pomarańczy. Domowy kisiel lub kompot, gotowane słodkie owoce i jagody pomogą picia obfite diety, szczególnie jeśli gotować na bazie owsa. Ponadto, można napić się herbaty i produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu.

Co ludzie mówią?

Pozorna prostota i dostępność do picia diecie przyczynia się do stałej uwagi ze strony zwolenników smukłej figurze, więc liczba ta stale rośnie, aby spróbować. A błędy się zdarzyć, ale czasami w trakcie testowania techniki energetyczne rodzą się naprawdę niezwykłe rzeczy.

Masy we własnych dostosowany do picia dietę i stwierdził, że ludzki żołądek jest zbyt zrelaksowany na sztywnej diety, więc będzie to przeniesienie naprężeń do picia. Oznacza to, że dopuszczalna i słodkie napoje, a nawet napojów alkoholowych. Jednak, aby utrzymać ten „diety” jest prawie niemożliwe, ponieważ te napoje pobudzają apetyt i może wywołać załamanie.

Chciałbym, aby uniknąć przerw w diecie? Następnie jest możliwe umieszczenie w diecie jogurt, sok, zakupionego rozcieńczonego wodą w równych proporcjach, zupy z ziół i bardzo cienkich kleiku z mleka i wody. Wyłącznie na postawie danej osoby zależy od picia Diet „7 dni”. Recenzje próbowali powiedzieć, że w tym tygodniu jest dobre, jak rozładunku, przygotowania do głodówki lub oczyszczanie organizmu. Przez tydzień, można uzyskać imponujący wynik, ale musimy być w stanie zapisać go jako sposób na diecie powinno być stopniowe. Pierwszym etapem jest wprowadzane do diety lekkich zup mięso i warzywa. Następnie można wykonać ich kopię zapasową zbóż, kasza i tosty. Dietetycy zalecają wyjście z diety prowadzone w czasie o połowę krótszym większości diety, aby utrzymać osiągnięty.