682 Shares 1800 views

LVL, rzęsy laminowanie: opis procedury, składu i opinie

Grube i długie rzęsy – marzenie każdej kobiety. Daj wyrazistości oczu i podkreślić naturalne kosmetyki pielęgnacyjne pozwala znanej brytyjskiej marki LVL. rzęsy laminowanie środki z tej linii wzmacnia rzęsy i nadaje im zdrowy wygląd.

O procedurze

Laminowanie rzęs – zabieg kosmetyczny je leczyć. To pozwala na wykonywanie włosy grubsze, dłuższe i silniejsze, poprawę ich wyglądu, korygowanie braków. Top kosmetyczki doradzić wszystkie kobiety okresowo laminowania rzęs.

LVL Lashes obejmuje szereg środków i narzędzi do przeprowadzenia procedury skutecznie. Już po pierwszym zastosowaniu rzęsy wyglądają grubsze.

LVL środki laminowania mogą być wykonywane wyłącznie na naturalnych rzęs.

Korzyści LVL Lashes

Wiele kobiet dokonały ich wyboru na korzyść LVL funduszy. Laminowanie produkty tej marki rzęsa ma wiele zalet:

 1. Łatwy w użyciu. Dokonaj środki laminowania LVL może każda kobieta w domu, zapisz na usługi w salonie.
 2. Rzęsy, laminowane LVL Lashes, nie wymagają szczególnej opieki.
 3. Błyskawiczne rezultaty. Efekt jest zauważalny od pierwszej chwili.
 4. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla zdrowia.
 5. Praktyczność. rzęsy laminowane może trzeć oczy, spanie twarz w poduszkę, myć, kąpać, kąpiel w saunie, nosić soczewki kontaktowe, a nawet używać makijażu. Każde działanie termiczne, chemiczne i mechaniczne nie zepsuć luksusowy wygląd rzęsek.
 6. Przystępne. Każda kobieta może nabyć LVL funduszy. rzęsy laminowania z tej serii jest uważane za efektywne kosztowo alternatywą dla innych zabiegów w salonie.

Wskazania do stosowania

Każda kobieta, która ma chorobę oczu i nie jest uczulony na poszczególne składniki, można stosować produkty LVL. rzęsy laminowanie pomocą tego znaku jest całkowicie bezpieczny dla skóry i oczu.

Zabiegi z użyciem SPA LVL – doskonałe rozwiązanie z prostymi, krótkie, grube przebarwionych rzęs wystarcza. Każda z tych niedociągnięć można wyeliminować ze względu na laminowania.

Co jest w zestawie

Zestaw do rzęs laminowania LVL składa się z następujących narzędzi i przedmiotów:

 1. Wielkość Mikrobrashi S i M.
 2. Kompozycje: „Podnoszenie» (№1), «objętości i fiksacji» (№2), «Hydration i Żywienia» (№3).
 3. Jar przezroczysty klej do laminowania.
 4. Wielokrotnego lokówki silikonowe o wielkości L, M, S.
 5. Probówki z farby w kolorze czarnym, jasnobrązowy, brąz, grafit, niebieskim i czarnym.
 6. Bank utleniacz.
 7. Pojemniki do rozcieńczania z tuszem.
 8. Grzebienie.
 9. Szczotka do stosowania farby.
 10. narzędzie wielofunkcyjne.

Dla procedury mogą wymagać prosty i zakrzywiony szczypce odtłuszczania i klimatyzację.

Preparaty do rzęs LVL laminowania może być przechowywany w postaci spakowanej 1 lat od daty produkcji. Po otwarciu, pożądane jest, aby wykorzystać fundusze przez 21 dni. Półka utleniacz życie i kolory – 3 lata od daty wydania.

Technologia laminowania oznacza LVL

Przed rozpoczęciem którejkolwiek z procedur, należy przygotować stanowisko pracy. Powinno być wygodne miejsce z dobrym oświetleniem i dużym stołem, który pasuje do wszystkich narzędzi i instrumentów. Obserwowani dezynfekcji rąk, powierzchni roboczej oraz wszystkich urządzeń. Gdy jesteś gotowy, można rozpocząć laminowanie.

W pierwszym etapie procedury niezbędnej do usuwania makijażu oczu przy użyciu zwykłej wody i środka myjącego. Dalsze umieszczony pod dolną pokrywą taśmy rzęs uchwyt odtłuszczania, w zależności od ich długości rolek podnoszących. W przypadku krótkich rzęs z wykorzystaniem lokówki górnej powieki wielkość S, o średnich i długich – M – L. delikatnie grzebień brwi tak, że nie są ze sobą powiązane. Nałożyć na lokówki kleju i przyklej je do rzęs. Ważne jest, aby rolki były przymocowane u korzeni, w przeciwnym razie pojawi się żądany zwijania.

Ponadto, kompozycja powinna być używany „wyciąg”. Niewielka ilość produktu nakłada się cienką warstwę z korzeni do końców rzęsek. Kosmetyczki są nie powinni obsługiwać to podpowiedzi, jak są cienkie i może powodować sklejanie rzęs. Kobiety z cienkie rzęsy makijaż zachować 8 minut. Średniej gęstości rzęs tylko 10 minut. Sztywne rzęsy będą musiały 13-14 minut. Dla większego efektu, można umieścić na rzęsy folię, umieścić na górze ciepłym wacikiem i przykryć ręcznikiem. Kiedy przyjdzie czas, aby usunąć makijaż wacikiem, przechodząc od korzeni do końców.

Podobnie stosowana kompozycja „przemieszczenie i blokowania”. Tylko czas ekspozycji powinien być dwa razy mniej. Po chwili wycofać środki w taki sam sposób jak w poprzednich czasów.

Kolejny etap – malowanie. Mieszać w misce zestawu środka i farby w stosunku 2 utleniającego: 1. Ostrożnie stosować uzyskanej kompozycji na rzęsach, zaczynając od końców i powoli schodząc do korzeni. Wytrzymać farbę przez 5 minut. Następnie wyjąć je z suchym wacikiem.

Po malowaniu, należy zastosować balsam skład mikrobrashem ruchy pieszczot. Od tych manipulacji lokówki do rzęs należy odkleić. Laminowane grzebień rzęsy twardej szczotki.

Aby ocenić rezultat, można zrobić zdjęcie przed i po zabiegu.

ważne zalecenia

 1. Aby usunąć każdego agenta, aby korzystać z nowych wacików.
 2. Nałożyć farbę na rzęsach jest zalecane po 5 minutach po usunięciu №2 kompozycję.
 3. Nie przesadzaj kompozycje i farby. Wszystkie fundusze dla LVL rzęs laminowania zawierać aktywne chemikalia określony czas. Dlatego na wszystkich etapach laminowania zaleca się użyć timera.
 4. Natychmiast po zabiegu należy zachować rzęs z wody i uszkodzeniami mechanicznymi. Pierwsze 24 godzin jest wynikiem stałej laminowanie, więc nie trzeć oczu i nie używać kosmetyków. Po tym czasie wszystkie ograniczenia zostaną usunięte.
 5. Przed rozpoczęciem procedury należy sprawdzić, czy wszystkie niezbędne narzędzia i uważnie instrukcje, aby uniknąć wszelkich komplikacji w procesie.

Recenzje LVL

Wśród dobrze znane kosmetyki oko jest uważany za najbardziej popularny brytyjski serial od produktów, z którymi prowadzona jest laminowanie rzęsy, – LVL. Recenzje potwierdzenia efektu terapeutycznego stosowania produktów tej marki. Każda kobieta po laminowanie LVL zakupionych rzęs piękny łuk stał się bardziej gęste i długie. Większość zauważyć łatwość stosowania technologii każdego środka.

Niektórzy uważają, zasoby laminowania LVL niedostatecznie aktywny i kosztowne. Ich zdaniem, efekt stosowania tego produktu wizualnie undistinguished.

W rezultacie pod wieloma względami zależy od zgodności z instrukcjami. Luksusowe rzęsy jest w dużej mierze pochodzi od tych, którzy korzystali z usług artystów.