741 Shares 1945 views

Najlepszy program do tworzenia utworów podkładowej (po rosyjsku)

Miłośnicy karaoke oraz osoby, które łączą swoje życie do tworzenia muzyki, często zastanawiam się, jak usunąć wokal z piosenek. Koszt profesjonalnie zaprojektowanej „minus” jest bardzo wysoki. Co zrobić, jeśli nie wystarczy pieniędzy i kupić piosenki bez wokalu jak? Uzyskać „bezdźwięczne” track pomoże program do tworzenia podkład. Potrzeby użytkowników tylko mieć cierpliwość i używać wyobraźni.


FL Studio

Aplikacja jest przeznaczona dla tych, którzy potrzebują narzędzia do wysokiej jakości torze przetwarzania z dużą ilością opcji. FL Studio – program do tworzenia ścieżki podkładowe z plusem. Aplikacja jest dość skomplikowane do opanowania. Twórcy starali się uczynić interfejs dostępnym jak to możliwe. Narzędzie pozwala na tworzenie i zarządzanie muzyką na komputerze.

Program posiada szeroką gamę efektów. Opcja dostępna dla użytkownika mix wewnętrzny. Aplikacja ma sterownika DirectSound i ASIO wsparcia. Gdy użytkownik chce śledzić dodane dźwięki syntezatora, fortepian i inne instrumenty. Podczas pracy program do tworzenia ścieżki tła można wyciąć wysokie częstotliwości.

Aby interfejs jaśniejsze, z użyteczności, crack, który znajduje się w domenie publicznej. Koszt licencji – 99 $. Wersja testowa programu, aby zapisać wynik nie będzie możliwe. Aplikacja jest przeznaczona nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla początkujących twórców muzyki.

Cubase

Jest to najlepszy program do tworzenia utworów podkładowej (w języku rosyjskim). Dodatek Cubase jest jednym z głównych konkurentów FL Studio użyteczność. Program posiada wiele szablonów projektowych jakości. Można pracować z wbudowanego miksera i zestawu filtrów i efektów. Najnowsza wersja narzędzia wyszedł po rosyjsku.

Autorzy projektu oferują szereg narzędzi do pracy z nut. Jeśli to konieczne, można pobrać program kilka ścieżek. Ze względu na VST rozszerzone profesjonalnym studio posiada niemal nieograniczoną funkcjonalność. Program do tworzenia utworów poparciem piosenek są często używane do zmiany brzmienia utworów w czasie rzeczywistym. Wśród braków należy zauważyć wymagania dotyczące sprzętu w komputerze i wysokie koszty licencji.

śmiałość

To narzędzie – najpopularniejszy program do tworzenia utworów podkładowej (w języku rosyjskim). Dzięki aplikacji użytkownik może nagrywać dźwięki z dowolnego źródła, w celu przeprowadzenia digitalizacji nagrań analogowych, stosować efekty specjalne, aby włączyć stoper i edytowanie utworów i metadanych. Program pozwala na przesyłanie wielu ścieżek audio. Utwory mogą być zredukowane do jednego pliku audio. Użytkownik Opcja dostępna utwór zdecydował o różnych parametrach.

Najczęściej używane opcje, aby utworzyć ścieżki tła poprzez usunięcie wokalu z nagrania, usunąć szumy i ciszę, wyregulować poziom głośności i aktywować korektor. Wśród niedociągnięć są niewygodne interfejs. Aby wyeksportować plik do żądanego formatu trzeba pobrać kodek LAME.

Kwas Sony Pro

Program do tworzenia podkład daje użytkownikowi możliwość uzyskania profesjonalnej jakości muzyki. W dodatku nie ma limitu na liczbę pobrania piosenek. Podstawą dla kompozycji są fragmenty i sprzężenia zwrotnego MIDI tory. Korzystanie syntezatory oprogramowania VSTi można utworzyć ścieżkę dźwiękową z efektem dźwięku przestrzennego i dodać do sekwencji dźwiękowej filmu. Dodatek stabilnie pracować.

Kompozycje stworzone przez oprogramowanie firmy Sony, mogą być eksportowane do różnych formatów. Wielkość Instalator – 145.2 MB. Program do tworzenia ścieżki tła dystrybuowane bezpłatnie. Interfejs przydatność w języku.

Adobe Audition

Z tego programu twórców muzycznych usunąć szumy i winylu „kliknięcia”. Profesjonalne studio cyfrowe mogą być również wykorzystywane do tworzenia ścieżek podkładu. W celu uzyskania pożądanego rezultatu, trzeba wykonać kawałki piosenek bez wokalu i „klej” je razem. Można utworzyć osobny instrument dla każdego utworu, a następnie wymieszać utwory. Aby minusa w aplikacji, należy uruchomić program i cięcie pierwszą część z głosem piosenki.

Następnie trzeba znaleźć kawałek najbardziej odpowiedniej ścieżki z wokalem i usuń go. Następnie należy porównać wynikające segmenty tak, że jeden minus nie ma ciszy. A następnie zmieszanie fragmentów do jednego pliku. Aby usunąć „utworów” wokal wymagane do mocowania klawiszy Alt + Z i określić podstawowe częstotliwości głosu. Dokładna wartość jest wybrana Notch filtra.

Otwiera to naciskając przycisk Ctrl. Następnie należy skopiować muzykę do końca i wymieszać. W ten sam sposób edytowane drugą zwrotkę. Pełnego „minus” jest mało prawdopodobne, ale warto spróbować. Wynik powinien być przechowywany w dowolnym obsługiwanym formacie.

GoldWave

Użytkownicy, którzy są zainteresowani programem do tworzenia muzyki (minus jeden), często napotykają to płatne app. Narzędzie różni się od unikalnej dużą liczbą efektów muzycznych. Użytkownik może przeprowadzić eksperyment z próbnej wersji narzędzia. Aby to zrobić, należy otworzyć okno główne i przejść do pliku dźwiękowego. Następnie należy wybrać sekcję „efekty” w menu i sprawdź „Stereo”.

W ostatniej karty, użytkownik będzie musiał pracować z efektem „zmniejszenie wokalu”. Można również usunąć głos lub częstotliwość. Taki efekt uzyskuje się natychmiast. Użytkownik może włączyć Centrum efekt stereo. Następnie trzeba wybrać opcję „usuń wokalu".

Ustawienie FFT pozwala na osiągnięcie najbardziej akceptowalny stosunek zniekształcenia i echa. Z opcją „zachodzenia” możliwe jest, aby dokonać płynnego przejścia między utworami. Poniżej znajduje zawarte odsłuchu i zapisać plik wynikowy. Aby zrobić jeden minus za pomocą „Channel Mixer”, wybierz linię do cięcia podmenu „wokal”. Należy zauważyć, że dla każdego toru może zbliżyć różne efekty.

AIMP3-player

Jest to znane wielu użytkowników bezpłatnej aplikacji. Interfejs przydatność w języku. Odtwarzacz do słuchania i nagrywania muzyki. Nie każdy wie, że program pozwala na tworzenie ścieżek podkładu. Aby wykonać tę czynność, należy uruchomić narzędzie i wybrać żądany utwór.

Następnie chcesz, aby przejść do sekcji „Efekty dźwiękowe” w ustawieniach. Następnie należy przejść do zakładki „kierownika głosów” i wybierz „usuń filtr wokalu". Gracz stworzy minus jeden z którymś z dodanymi utworami. Wśród wad narzędzia warto zauważyć, niezdolność do utrzymywania wynik. Użytkownicy, którzy chcą, aby wyłączyć tę funkcję, należy odznaczyć odpowiednią pozycję w ustawieniach.