788 Shares 6100 views

Frejka poduszka – skuteczne leczenie dla wspólnych dzieci

Życie nie zawsze jest noworodek zaczyna jasne i proste. Istnieją przypadki, kiedy nawet w pierwszym miesiącu dziecko jest z rozpoznaniem „dysplazji”. W języku lekarzy, oznacza to nieprawidłowy rozwój dziecka. Przeciwnie, jego stawy. Bardzo często równocześnie z tą diagnozą zawarły kolejne zwichnięcia lub podwichnięcie. W takich sytuacjach nie można się wahać. Powinien natychmiast podjąć działania w celu wyeliminowania wygląd naruszenia. Ostatnio coraz częściej lekarze przepisują Frejka poduszkę.


Co to jest? Co robi?

Frejka poduszka – specjalne rozpórki, które są wykorzystywane w celach medycznych. Są one wykonane ze specjalnego materiału – twardego poliuretanu. Obręczach top tkanina bawełniana, zazwyczaj jasne kolory. Na biodrach modelu dziecka jest ustalana ze szczególnym rzep.

Głównym zadaniem Frejka poduszce jest specjalny biodra lock. Kiedy dysplazja zaleca się pozycję porwania i zgięcia. Oznacza to, że nogi dziecka powinna być zgięta i od siebie. To zamocowanie, według lekarzy, zapewnia prawidłowy rozwój nie są utworzone do końca stawów.

Co trzeba wiedzieć o poduszkach Frejka?

Wielu rodziców wątpliwość: „Czy jest jakaś korzyść z tego urządzenia medycznego?” Każdy, kto doświadczył ten problem, odpowiedzieć jednoznacznie: „Zaletą jest to.” Ale jeśli chcesz osiągnąć skuteczność Frejka poduszce, konieczne jest, aby przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza:

  1. Po pierwsze, pożądane jest, aby rozpocząć leczenie jak najszybciej, do 6 miesięcy u dziecka można rozpocząć już nieodwracalne zmiany.
  2. Po drugie, samo w sobie Frejka poduszka nie jest panaceum na wszystkie bolączki. Konieczne jest, aby poradzić sobie z tym problemem w sposób zintegrowany. Obejmuje masaż i elektroforezę w wapń i woskiem mineralnym.
  3. Po trzecie, w każdym razie jest to niemożliwe, aby zdecydować się na zakup tego produktu. Nie jesteś lekarzem, a może tylko zaszkodzić dziecku. Tym bardziej, że w zwichnięć i podwichnięć użyć poduszek jest surowo zabronione, gdyż może to prowadzić do skostnienia stawów biodrowych, nagrany w niewłaściwym położeniu.
  4. Po czwarte, nosić poduszkę może być nie więcej niż 6 miesięcy. Po tym okresie, jeśli nie ma poprawy, lekarz przepisuje inne pomoce ortopedyczne.

Wielu rodziców są zainteresowani w pytaniu: „Jak wybrać poduszkę ? Frejka” Główne zalecenia dać sobie podiatrist. Ale należy wiedzieć, że zakup ten produkt medyczny jest konieczny zgodnie z wymiarami. Wszystkie ortopedyczne bandaże tego typu są zależne od odległości pomiędzy boksów znajdujących się pod kolanami:

– №1 odpowiada 14-17 cm;

– №2 – 17-19;

– №3 ma 19-22sm odległości;

– №4 – 22-25 cm.

Pamiętaj, że dzieci szybko rosną, więc poduszka powinna być zmieniona tak szybko, jak dziecko wyrośnie z niego. Oczywiście, ten produkt – nie tani zakup. Dlatego wielu rodziców wolą szyć poduszki Te same. Jeśli masz zadatki szwaczka, można również zrobić opatrunek w domu.

Do tej pory jednym z najskuteczniejszych narzędzi, gdy dysplazja właśnie Frejka poduszka. Instrukcje użytkowania dostarczonej wraz z produktem, powiedz nam, jak prawidłowo ich używać.

Powinieneś wiedzieć, że po raz pierwszy pad jest noszony po gorącej kąpieli, ale usunięte zanim położyć dziecko spać. Na drugi dzień dziecko powinno już i spać z nią. Ogólnie rzecz biorąc, eksperci zalecają, że dziecko jak najwięcej było tylko poduszka. Pożądane jest, aby usunąć tylko podczas kąpieli dziecka.

Frejka poduszka – jeden z najbardziej popularnych produktów na rynku technologii medycznych. Charakteryzują się one wysoką niezawodność i trwałość, a także łatwy do dezynfekcji.