523 Shares 9858 views

Honda CBR 1000 – nowy motocykl sportowy generacji

CBR honda 1000RR – chyba najlepszy z motocykla sportowego kiedykolwiek wyprodukowane przez firmę. I choć jego historia zaczyna się w 2004 roku, jest mało prawdopodobne, aby pojawić się idealny samochód w krótkim czasie niż ten. Może to będzie w najbliższej przyszłości szybciej rower, lub z większą mocą, ale na pewno, nie może tak dobrze połączyć siłę, szybkość, ogólną jakość wykonania i doskonałą jakość jazdy. Krótko mówiąc, zrobić to tak daleko, jak to osiągnął Honda CBR 1000.


Ustanawia ona wystarczająco wysoki standard, ale w sposób zrównoważony. Model właściciele wiedzą o tym doskonale. Ważne jest również, aby pamiętać, że chyba każdy wie, a mianowicie dobrze wyważone rower w rzeczywistości może być nawet szybciej niż jeden z najbardziej władzy. Honda CBR 1000 udowodnił swoją skuteczność i połączone hamulce ABS, które mogą być zamawiane jako opcja, nadać mu wyjątkową jakość podczas wyścigów ulicznych.

Model ten pozwala wszystkim fanom kategorii motocyklowej „super sport”, w tym najbardziej wymagającym, aby uzyskać maksymalną przyjemność z posiadania takiej wspaniały okaz. Ponadto, jest idealny nie tylko do sportowej jazdy, ale również dla zwykłej jazdy po autostradzie.

Honda CBR 1000 jest dostępny w sterowany elektronicznie układ sterowania klapą i przyczepność. Zapewnia precyzyjne pokonywanie zakrętów i płynną zmianę biegów między biegami. Zastrzyk paliwa elektroniczny dwufazowy zapewnia, że silnik otrzymuje odpowiednią ilość paliwa, aby utrzymać wymaganą moc do wszelkich zmian. Jednocześnie wychodził oszczędności. Ponadto CBR 1000RR wyposażone 43 mm x przodu
odwrócony widelec teleskopowy (technologia Big Showa za tłok). Jego zastosowanie znacznie się poprawiła amortyzację i wzmocniony uchwyt przedniego koła i zwiększoną stabilność podczas hamowania.

Model ten posiada panel LCD z instrumentem, który jest łatwy do odczytania i dostarcza ważnych danych, takich jak timer, komputer pokładowy, zużycia paliwa i tak dalej.

Wielopoziomowe sekcja ogon i przednia owiewka Honda CBR dołączone agresywny i dynamiczny wygląd. Koła ze szprychami 12 tew, odlewanych ze stopu aluminium, co zapewnia większą sztywność, w związku z widełek teleskopowych zapewnia lepszą sterowność motocykla. Masa standardowego modelu wynosi 200 kg, a z dodatkami – 211kg. Istnieją trzy schematy kolorów, z których każdy posiada godło poświęcone 20-lecia produkcji Honda.

Honda CBR jest szeroko stosowany na międzynarodowej scenie wyścigowej od jego powstania w 2004 roku. Więc, Chris Vermeulen i zespół holenderski Ten Kate powodu zajęło czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej w swoim debiutanckim roku w klasie World Superbike. W następnym roku zespół zajął drugie miejsce już. Aw 2007 Ten Kate udało się podjąć pierwsze miejsce w World Superbike.

CBR 1000RR jest również szeroko stosowany w wyścigach samochodowych, szczególnie na słynnym Macau Grand Prix. Od swojego debiutu w 2004 roku, przyniósł cztery zwycięstwa Michael Rutter i szkocki motocyklista Stuart Easton. Ogólnie rzecz biorąc, model pokazał swoje najlepsze cechy. Jest to dość popularne nawet wśród zawodników z całego świata.