534 Shares 1646 views

Hotel "White Lake", Tomsk, opis, ilość i opinie

Idąc w podróż po rozległej Ojczyzny lub podróży służbowej, należy zadbać wcześniej o tym, gdzie można się zatrzymać. W naszych czasach, na rynku turystyka oferuje szeroki wybór hoteli o różnych warunków życia i cen. Oczywiście, istnieje duża liczba pozostać przy niskich kosztach i obecność niewielkiej liście bezpłatnych usług dodatkowych.


Wyboru dokonuje

Hotel „White Lake” (Tomsk, Rosja) – to kompleks hotelowy o wysokim poziomie usług. Znajduje się on w dzielnicy mieszkalnej miasta, zabytkowego centrum miasta. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa, nieco dalej – na lotnisko. Dlatego też, po wcześniejszym uzgodnieniu można zapewnić za dodatkową opłatą transfer (samochód lub wykonywać spotkać gości odwiedzających).

Hotel „White Lake” (Tomsk) współpracuje z rejestracją dla klienta, co pozwala zarezerwować pokoje z błyskawicznej rejestracji. Płatność za noclegi można dokonać gotówką lub kartą płatniczą. Ponadto, kompleks zarządzanie małym kompleksie oferuje bezpłatne usługi: kawa i herbata w pokoju, bezprzewodowy dostęp do Internetu, parking strzeżony, które mogą skorzystać z wczasowiczów, którzy przyjechali samochodem.

Celowniki

Kompleks budynków został wybudowany tuż nad brzegiem malowniczego jeziora Białego, który znajduje się na Zmartwychwstanie Hill. Początki jego nazwa jest bardzo ciekawy i ma szereg założeń.

Niektórzy uważają, że jest to związane z rosnących drzew brzozy wokół stawu. Inni uważają, że to jest tak zwany ze względu na puch, która jest wylana z topoli w czerwcu i przykrywa niebieski powierzchni biały całun. Mówią też, że nazwa związana jest z białej ryby, zamieszkujące staw.

Jednak według jednej z legend, które mówią miejscowi, córka księcia, gdy dowiedział się o śmierci ukochanej w wojnie, wbił się w klatkę piersiową nożem, i niech krew do jeziora, dzięki czemu woda w kolorze białym. Uważa się, że staw ma właściwości lecznicze.

Obecnie, jego brzegi nie są puste. Są stale spacerów mieszkańców i turystów korzystających z pięknej scenerii. Święta wesołych zorganizować uroczystości, rodziny weekend z dziećmi przychodzą się zrelaksować, a nawet przejechać na katamaranie lub łodzi. Zimą jezioro jest zamrożone, a rozrywka dodania: jazda na łyżwach na lodzie, gra w hokeja, budowa rzeźb śnieżnych i zamków. Po przejściu kilku kilometrów od stawu, możesz być na nabrzeżu rzeki Tom.

Making room service,

Hotel „White Lake” (Tomsk) nie jest bardzo duża, jest 15 pokoi, które znajdują się na trzecim piętrze. Administracja jest bardzo odpowiedzialne podejście do ich konstrukcji, każdy ma swój własny smak. Jasne, przestronne, komfortowe pokoje urządzone w klasycznym stylu z designerskimi meblami. Personel jest bardzo przyjazny i dokładnie wykonywać swoje obowiązki, więc zawsze jest czysty.

Również na życzenie gości są wyposażone w dodatkowe usługi za opłatą: śniadanie w pokoju, prasowanie, codzienne sprzątanie pokoi. Ponadto, można użyć indywidualnego przechowywania aparatu. Nadal można zamówić „usługa” – to gdzie, na wniosek administratora wczasowiczów wyniku w odpowiednim czasie. Hotel posiada własną pranie i czyszczenie.

W całym kompleksie wyposażone są w specjalne miejsca dla niepalących gości.

Hotel „White Lake” (Tomsk) Pokoje przedstawiony ulepszone i proste pokoje dwuosobowe. Są one obecne wszystkie niezbędne meble: łóżko, stolik nocny, szafa, telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej, mały bar i czajnik elektryczny. W łazience znajdują się zestawy do higieny osobistej, komplet ręczników i pantofle kąpielowe. Dla dzieci w wieku do sześciu lat pobyt bezpłatnie, dostawka w tym przypadku nie jest przewidziane.

Warto przypomnieć, że jest to zabronione na osiedlenie się w pomieszczeniach ze zwierzętami.

rozrywka

Na życzenie, administracja hotelu „White Lake” (Tomsk) pomoże w organizacji wycieczki do atrakcji kulturalnych, oferują bilet do teatru, muzeum lub zamówić stolik w restauracji. Bezpłatny wynajem swoich gości w komfortowym samochodem przez miasto. Zapewnia również możliwość wypożyczenia rowerów dla aktywnych spacerów na świeżym powietrzu.

W ciągu dnia Goście mogą zjeść posiłek w jednej z pobliskich kawiarni. „White Lake” (Tomsk), aby zapewnić swoim gościom mogą odwiedzić bar, za dodatkową opłatą – dostawę żywności i napojów w pokoju.

Jest to żywy kawałek natury, który znajduje się w samym sercu tętniącego życiem i zakurzonym mieście, pomoże Ci się zrelaksować, cieszyć się piękne krajobrazy i przyjemny czas.

Opinie turystów

Zasadniczo pobyt w „White Lake” (Tomsk) wywołuje pozytywne emocje zobaczyć: duże, czyste i wygodne pokoje, bardzo przyjazny i uprzejmy personel, pyszne śniadanie na ciepło, bardzo niskie ceny w porównaniu do innych hoteli w mieście.

Negatywne aspekty pobytu – brak klimatyzacji w pokojach, co jest szczególnie odczuwalne w okresie letnim. W pokoju nie ma okna, więc pobyt w pokoju, słychać rozmowy i ruch ludzi w korytarzu i na końcu korytarza. Są trwałe problemy w łazience: zapachy ścieków, praca pompy jest bardzo głośny. Brak windy sprawia, że spacer z walizkami wspiąć się na trzecim piętrze.

podsumować

Bardzo zadowoleni z komfortu i warunków zakwaterowania w hotelu „White Lake” (Tomsk). ceny są bardzo rozsądne, od 2500 do 3800 rubli dziennie na życie, a koszt śniadania jest pobierana osobno i wynosi 200 rubli.

Miasto jest bardzo piękne, to ma wiele parków, istnieją teatry, muzea, restauracje. Również duża liczba atrakcji architektonicznych, które słyną z wyjątkowego stylu – Tomsk drewniany współczesnej. Goście będą podziwiać niesamowite i niezwykłe zabytki: Na szczęście, rubel, kapcie, orzechówka. Dlatego turyści nie będą musieli się tutaj nudzić.