92 Shares 5150 views

Cyfrowe ramki na zdjęcia: opinie, cena, przegląd i ocena

Nowoczesne gadżety nigdy nie przestają zadziwiać konsumentów. Każdego dnia pojawiają się nowe elementy, które nagle stają się niezbędne i że każdy chce kupić. To, co stało się z ramki. Ich wybór jest tak wielka, że dosłownie zaślepiony: Ramka cyfrowa stała się popularnym prezentem. Zaskakujące jest to, że są one dostępne w różnych rozmiarach: można kupić i mały klucz łańcucha, a obraz na całym ekranie monitora. ramki małej wielkości, aby zabrać ze sobą: zdjęcia bliskich zawsze będzie tam.

Iść z duchem czasu

Można śmiało powiedzieć, że wszystkie analogowe odbiega od użycia: produkt cyfrowy przyciąga uwagę konsumenta i ma ogromny priorytet. Dziś mało kto użyć kamery analogowej: co, jeśli nie jest cyfrowe? Świetna okazja do przechowywania zdjęć elektronicznie, wygoda, nowe media – dyski flash, karty pamięci – wszystko to doprowadziło do tego, że nadszedł czas, aby zrobić elektronicznych albumów fotograficznych.

Aby do tego doszło postęp: tworzenie ramki, w której można przechowywać i przeglądać ogromną liczbę zdjęć.

Przegląd

Ale ludzie zwykli i nie chce zrezygnować z tego, co zawsze można umieścić zdjęcie w ramce na stole lub powieszenia na ścianie i podziwiać obraz. Tylko za to, i są one drukowane na papierze. Nowoczesne cyfrowe albumy są tworzone tak, że mogą być instalowane na pulpicie lub w kieszeni. Cyfrowe ramki na zdjęcia, które są tylko pozytywne opinie, różne modele są dostępne. Skąd mam wiedzieć, jaki rodzaj ramy z szerokiej gamy wybrać? Oczywiście, tylko jeden z wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. I to nie ma znaczenia – jest to wersja kieszeń całości lub obrazu cyfrowego. Znając kilka informacji na temat jakie są cyfrowe ramki na zdjęcia, opinie o nich, można doskonale orientować zakup i dokonać właściwego wyboru. Często istnieje potrzeba, aby kupić prezent i nie ma problemu z wyborem. Ale taki elektroniczny album można zadowolić wszystkich.

Cyfrowe ramki: A Review

Aby przeglądać zdjęcia na ekranie, nie wymaga komputera lub laptopa. Dziś sobie z ramki cyfrowej. Na samym zakresie pamięci wewnętrznej jest mała – ale nie jest to wymagane. Zapewnili okazję podziwiać zdjęcia z dowolnego innego nośnika, na którym są przechowywane. Może to być karta pamięci USB. W związku z tym, wewnętrzna pamięć do 512 Mb wystarcza.

Przy wyborze produktu, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na wielkość ekranu: zakres dostępnych konwencjonalnych i panoramiczny. Jest to ważne w celu pokrywa się z urządzenia ustawiającego, co sprawia, że obrazy. Jeśli format nie pasuje, zdjęcia mogą zostać odcięte – po prostu nie pasują. Ale kiedy mały obraz, który będzie brakowało przez cały ekran, pojawiają się czarne paski po bokach.

przekątna klatki

Ramka cyfrowa pochodzi z różnych rozmiarów wyświetlaczy. To może być bardzo mała i wykonać tylko jeden cal, a może 19 cali przekątnej. Najbardziej popularne są ramki, wyświetlacz wielkości do 8 cali. obraz ich jakości – optymalny rozmiar i zwykłego postrzegania.

Powinniśmy zwrócić uwagę na takie czynniki, jak jasność i kontrast obrazu. Średni wskaźnik jasności – 200-300 cd / m2 (natężenie wyświetlaczu). Jakość obrazu jest bardzo ważne w czasie oglądania. Poprzez obniżenie jasności nim będzie ciemne zdjęcia, słabo oglądany przedmiotów. To jest dla urządzeń cyfrowych jest po prostu nie do przyjęcia – słaba jakość pozostaje na gadżety analogowych.

Kontrast i rozdzielczość

Jest to wskaźnik, takich jak kontrast wskazuje stosunek jasnych i ciemnych obszarach obrazu. Należy zwrócić uwagę na tym rysunku: to nie może być niższa niż 200: 1. Rozdzielczość wyświetlacza wskaźnik odgrywa ważną rolę w wyborze ramki. Im wyższy wynik – lepszy obraz.

Statystyki pokazują, że istnieje inny wskaźnik, że ważne jest, aby wziąć pod uwagę przy wyborze cyfrowe ramki na zdjęcia, opinie powiedzieć to całkiem wyraźnie. Ten kąt patrzenia. Po tym wszystkim, warto trochę odbiega od niego – obraz się zmienia, jest coraz gorzej. Kąt widzenia 170 stopni w pionie i w poziomie i 180 – jest dobrym wskaźnikiem.

Wszystkie z powyższych liczb konieczne jest wzięcie pod uwagę podczas zakupu tego gadżetu: podczas wyświetlania zdjęć przyniesie prawdziwą przyjemność.

Ciało i jego parametry

Obudowa wykonana jest zwykle z tworzywa sztucznego. też go otacza i wyświetlacz, który można wymienić, a jeśli zajdzie taka potrzeba. Rozmieszczone na przyciski sterujące obudowy, a szczeliny na złączach. Niektórzy producenci włączeniu na ekranie dotykowym, aby zmniejszyć liczbę przycisków. Jednakże, cyfrowe ramki na zdjęcia, opinie przeczytać o rave – pole, nie ma ekranu dotykowego. I to nie tylko, że koszt tego wzrostu: w tych ekranów jakość obrazu jest gorsza, szczególnie w słońcu.

Wszystkie ramki mają otwory portami USB i może być podłączony do komputera, słuchawki, karty pamięci flash. Pożądane jest, aby żywność była mieszana, a bateria i od sieci.

Dodatkowe opcje

Oprócz zwykłych funkcji cyfrowych ramek fotograficznych pochodzić z dodatkowym tymczasowy. Mają opcję alarmu, godziny, różne tryby timera. Są to ramy, które mogą być wykorzystywane jedynie za pomocą pilota. Cyfrowa ramka TEXET jeden z najbardziej popularnych modeli tego produktu.

Dodatkowe funkcje mogą być wykonane jako pożądany: powrót głównej ramy sam włącza na określony czas. Według podglądu, można wybrać zdjęcie, które chcesz uruchomić lub tryb slajdów. Pamiętaj, aby powiększyć Funkcja jest świadczona. Służy do powiększania obrazu na ekranie. Rama może być obracany – obraz obraca się wraz z nim – odpowiada tej funkcji obrotowej. Jest to bardzo przydatna funkcja, które są wyposażone w wiele telefonów z aparatem, iPhone i tabletów.

Poza zdjęciami, istnieje możliwość oglądania i wideo: przy wyborze należy zwrócić uwagę na ten wskaźnik. Oczywiście, ramki z funkcjami takimi będą znacznie droższe. Ale jeśli budżet na to pozwala, a pożądane byłoby mieć takiego urządzenia, można wydać dużą sumę. Ich koszt waha się obecnie od 1750 do 5500 rubli.

Ocena cyfrowych ramek fotograficznych

Koszt fotografii ramki na zakresy dat w przedziale 1750-5500 rubli. Przy wyborze nabywcy gadżet zwrócić uwagę na wiele wskaźników, nie tylko techniczny. Co jeszcze jest zorientowany konsument, wybierając ramkę do zdjęć cyfrowych? Ceny, opinie, zapewnienia jakości i popularności produktu – to główne cele. Przez popularne są elektroniczne gadżety, które mają funkcje, takie jak Bluetooth. Po tym wszystkim, z pomocą łatwo przesyłać obrazy z telefonu lub telefonu komórkowego. Popularne ramki obsługujące tryb Wi-Fi. Zawsze jest możliwość podłączenia do bezpłatnego Internetu. Aby to zrobić, wystarczy mieć połączenie z laptopa lub komputera.

Aby zobaczyć popularność różnych typów ramek fotograficznych, prowadzonych badań, testy, opinie klientów są brane pod uwagę. Które z nich są uważane za najlepsze, powstała agencja TopTenReviews. Liderzy rozważyć takie modele:

– NIX 8 „Hu-Motion ramki;

– Transcend PF830;

– PanImage 10,1 LED światło.

Ale istnieją różne agencje i rankingi z nich – zbyt. W szeregach najlepszy może zawierać ramki:

– Sony DPF C1000;

– TEXET TF-308;

– Ritmix OPB-702;

– Kodak P76;

– Sony DPF-C700.

W ten sposób, koncentrując się na ocenie, można dokonać właściwego wyboru ramki. Nowoczesne gadżety zdobić ludzkiego życia, sprawiają, że komfortowe i wygodne.