606 Shares 5614 views

Komar zjawisko: wielu żywe komary gryzą po?

Komary – unikalne owady! Zajmują one prawie całą kulę ziemską z wyjątkiem Antarktydy. Na całym świecie istnieje około 3000 gatunków! Z ponad 100 gatunków znaleźć się bezpośrednio na terenie naszego kraju. W tym artykule będziemy mówić o ciekawym i paradoksalnego zjawiska komara – po jego śmierci przez jego ukąszenie … Co to jest ta funkcja i czy to prawda? W ogóle, daj nam znać, jeśli umiera komara po gryzienia.

Główne rodzaje komarów

Wszystkie komary są podzielone na dwa typy: malarii i malaria. Jak można się domyślić, nosicielem pasożytniczego pierwotniaka zwanego „Plasmodium falciparum” to tylko pierwszy gatunków pasożytów. Wyglądają one znacznie większe niż ich krewnych. Ponadto, ich sadzenie różne rodzaje bezpieczeństwa: tylna część ich znacznie podniesione. Wiele dzieci i dorosłych są mylone z malarią krwiopijców żuraw-fly – bardziej bezpiecznymi ich bliskich. Teraz nauczyć komary żyć po ukąszeniu.

cykl życia

Wszystkie komary w procesie rozwoju przechodzą kilka etapów transformacji. Najnowsze metamorfozy są nazywane „Imago” – jest kompletnym skrzydlaty owad, który jest gotowy do kopulacji. tylko do picia krwi kobiety, bo mężczyźni wolą święto na nektaru kraju. Po wystąpieniu krycia, komar zaczyna szukać w ktoś zatopić swoje ostre trąba i pić krovushki życzenia.

Czy oni umierają po ich ukąszenia?

Pogląd, że komar umiera po ugryzieniu, jest błędne. Kobiety nie mogą umrzeć wtedy. Fakt, że krew muszą reprodukować potomstwo. Jeżeli samica nie jest w stanie uzyskać skarbem żywności, jej potomstwo będzie nadal pojawiają się na świetle, ale niestety dla niej umiera dać całą witalność i niezbędne enzymy do ich larw!

Jeśli mówimy o tym, jak wiele komary żyć po ukąszeniu, długość ich końca życia zawsze będzie równa średniej jednego lub dwóch miesięcy. Dlatego też, nie ma połączenia między krwiopijcy zgryzu i okres jego istnienia nie jest lub nie jest jeszcze udowodnione. Jednak niech mnie! Jesteśmy na samym początku artykułu wspomniałem trochę komara zjawisko! Czyż nie? Nie, przyjaciele, to jest! To jest, gdy zaczyna się zabawa …

Włącz logiki!

Kwestie związane z faktem, wiele komary żyć po ugryzieniu, torturowani wielu ciekawych ludzi do dnia dzisiejszego. Dlaczego? Po tym wszystkim, powinny one również być oparte na fundamencie niektóre! I to, moi przyjaciele, jest! I wiesz jak go nikomu! Oto odpowiedź na pytanie: „Co robicie z komarami, gdy zdają sobie sprawę, że są one siedzi na ciebie i łapczywie pić swoją krew, a tym samym dostarczanie paskudny ból?” Zgadza się – jesteś po prostu na klaskanie ziemi! Tu, w tym tkwi cały fenomen życia, w zależności od jego ukąszenia bloodsucking. To jest jak miecz obosieczny. Z naukowego punktu widzenia, naturalne komar śmierć przychodzi do nich na miesiąc lub dwa nie ważne jak wielu ludzi (i zwierząt) są ugryziony, ale z szarej – najbardziej tętniących życiem krwiopijców gryźć nas, umierając za to w tym samym momencie, pojawiające się pod palma ofiary …

Tak więc, podsumowując wszystko powyższe, na pytanie, jak wiele komary żyć po ukąszeniu, można dać odpowiedź: od 2 sekund do 2 miesięcy.