429 Shares 9825 views

Restauracja "Metropol" (St. Petersburg): Bądź ze smakiem

Bez względu na to czy jesteś gościem od stolicy północnej lub mieszkają tutaj, warto wiedzieć, że restauracja „Metropol” (St. Petersburg) jest jednym z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych. Zakład ten łączy w sobie takie zalety jak dogodna lokalizacja, urozmaicone menu, wyjątkową atmosferą i eleganckim wnętrzu. Tutaj można zjeść, odpocząć i zanurzyć się w świat kulinarnych specjałów.

Ogólne informacje na temat restauracji

Ten słynny kompleks restauracji w tym czasie był uważany sercem życia politycznego i kulturalnego Petersburgu. To miejsce jest ulubionym miejscem dla ludzi z bohemy środowiska miasta i nawet dekadenckich poetów. W 20 wieku, w restauracji „Metropol” (St. Petersburg) został wybrany na imprezę, w której wzięli udział przedstawiciele rządu na różnych poziomach.

Obecnie nadal jest popularnym miejscem do odwiedzenia, przyciąga gości z przytulną atmosferę i skupić się na różnych smaków. Łączy on restaurację w klasycznym tego słowa znaczeniu i piękny belgijski pub z własnym browarem obecnej.

W 2010 roku, „Metropol” został całkowicie odnowiony i obecnie jest to prawdziwy kompleks restauracji, gdzie goście są trzy odrębne sale. Wszystkie pokoje są urządzone w niepowtarzalnym stylu, który tworzy wyjątkową atmosferę.

Hall kompleks restauracji

Restauracja „Metropol” (St. Petersburg) jest podzielona na trzy odrębne sale operacyjne, które razem tworzą jeden niepowtarzalny wizerunek instytucji.

Sala Kolumnowa jest uważany za serce i jest to kwestia dumy. Pokój ten może wziąć 120 osób na raz. Mając swój własny bar i scenę pozwala na różnych działań i świętować triumf. Istnieje również możliwość zaprosić swojego ulubionego aktora lub zamówić własny program pokazu instytucji.

Lokalny pub urządzony jest w najlepszej belgijskiej tradycji i ma niepowtarzalną atmosferę komfortu, jest ona podzielona na dwie mniejsze sale. Ich łączna pojemność wynosi 120 łóżek.

sala kominkowa jest najlepszym rozwiązaniem dla prywatnych imprez, takich jak urodziny, firmowych i innych uroczystości.

Należy pamiętać, że każdy pokój jest urządzony w swoim własnym stylu, co z kolei sugeruje możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego miejsca. Również bezsporny argument za dlaczego należy wybrać, aby świętować hotelu „Metropol” – zdjęcia, które uczynić podczas obchodów. Unikalne wnętrze miejscowy pozwoli im unikalne pamiątki, które przypominają o zabawy wieczorem.

Opis restauracji

Poza eleganckim wnętrzu i bogatej historii instytucji, restauracja kompleks „Metropol” udostępnia dla swoich gości wiele różnych usług. Jest miejsce dla dzieci oraz specjalne menu dla najmłodszych, który umożliwia przytulnego rodzinnego wypoczynku. Ponadto, możliwe jest, aby trzymać Przyjęcie dla dzieci.

Restauracja z muzyką na żywo, istnieje wiele pokazów i przejść do imprez sportowych. Poza własnym browarem, restauracja „Metropol” (St. Petersburg) posiada unikalny cukiernicze arcydzieła, które zna całe miasto.

Kuchnia miejscowa, europejskim i rosyjskim, z pewnością docenią szeroki wybór wyśmienitych potraw. Są chude menu i lunch biznesowy.

Tak więc, można powiedzieć, że instytucja ta spełnia najwyższe wymagania.

Adres i numer telefonu kompleksu restauracji

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić „Metropol” restauracja, adres, pod którym się znajduje, jak następuje: Petersburg, ul. Sadovaya, d. 22/2, stacja metra "Gostiny Dvor".

Telefony dla rezerwacji: 8 (812) 571-88-88, 8 (812) 994-76-06.

Fakt, że kompleks Restauracja znajduje się w centrum stolicy północnej, jest jego niewątpliwą zaletą. Ponadto warto zauważyć, że nie zmienił swój adres z ziemi, bez względu na zmianę trybów energetycznych w kraju.

Recenzje „Metropol” restauracji

Przed wyborem miejscem wypoczynku, zawsze warto zapoznać się z recenzjami ludzi. W odniesieniu do tej instytucji, coś każdy, kto odwiedza to otrzyma niezapomniane wrażenia, więc istnieje wiele entuzjastycznych opinii na temat tego ośrodka, jako „Metropol” (restauracja, St. Petersburg). Recenzje zwrócić uwagę na następujące zalety instytucji:

  • Unikalne wnętrze;
  • doskonała kuchnia;
  • wysoki poziom usług;
  • możliwość dowolnej wypoczynku;
  • bogata historia.

Jedyną wadą, który jest obchodzony gości, to ceny żywności. Średni koszt obiadu bez drinków 1.800 rubli. z jedną osobą. W tym przypadku, inna kategoria gości restauracyjnych, że ceny są dość wierny do restauracji tej klasy.

Tak więc, jeśli nie chcą po prostu mieć obiad i do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych i najbardziej starożytnych instytucji Petersburgu restauracji „Metropol” – jest to najlepszy wybór. Jeśli planujesz do odwiedzenia miasta, należy umieścić go na liście miejsc do odwiedzenia, a jeśli jesteś mieszkańcem Petersburga, i nie była do „ojczyzny”, a następnie zwrócić uwagę na tę instytucję. Może to otworzy rodzinnego miasta w nowy sposób.