660 Shares 2490 views

Egorievskay kolegium wydziału lotnictwa cywilnego i specjalności

Jegorjewsk – małe miasteczko w regionie moskiewskim, który jest domem dla ponad 70 tysięcy osób. Istnieje tylko kilka funkcje uczelniach. Jedną z organizacji edukacyjnych – Egorievskay i Technical College. Ten ssuz nadaje się do tych ludzi, którzy chcą dziecko połączyć swój los z lotnictwem. On jest związany z Politechniką lotnictwa cywilnego, który znajduje się w Moskwie (MSTU CA).


informacje historyczne

Około 70 lat temu Yegorievsk otwarty liceum, przed którym stał cel – przygotowanie do specjalistów lotnictwa kraju. To właśnie z powodu tego liceów i dorastał w przyszłości Egorievskay i Technical College Lotnictwa Cywilnego.

Historia instytucji w rzeczywistości nie rozpoczął 70 lat temu, ale znacznie wcześniej – jesienią 1918 roku. Co to jest związane z tym dniem? W tym czasie szkoła lot ewakuacja w Egorevsk został wyprodukowany. Wcześniej znajdował się w Gatczyna. Kilka lat po ewakuacji szkoły została przeniesiona do Leningradu i Yegorievsk stworzył wojskowej szkoły lotniczej. Zaczęło się przygotować ludzi do militarnych specjalności lotniczych. W późnych latach 40-tych w szkole w szkołach powstała. Jest w ostatniej dekadzie ubiegłego wieku została przekształcona w college'u, która nosi nazwę nowoczesne.

Egorievskay i Technical College Lotnictwa Cywilnego: fotografie, przewodnik i struktura

Instytucja kieruje Aleksandr Vasilevich Shmelkov. On jest kandydatem nauk technicznych, zasłużony pracownik Transportu Rosji, członek Społecznej Rady rosyjskiego lotnictwa. Studiował w Państwowej Riazań Radio Engineering Institute. Alexander jest uważany za absolwentem wydziału ACS (zautomatyzowane systemy sterowania). Teraz Shmelkov AV – dyrektor college'u. Słupek otrzymał w 1993 roku.

Po rozpatrzeniu przez Kolegium, powinien udać się do struktury wtórnej specjalnych instytucji edukacyjnych. Ma Egorievskay i Technical College działu Lotnictwa Cywilnego:

  • Prawo i Ekonomia Lotnictwa Cywilnego;
  • samolot wyposażenie naziemne;
  • osób. Eksploatacja silników i samolotów.

Dodatkowy podpodział jest dział korespondencji. Każda z tych jednostek jest warte rozważenia w sposób bardziej szczegółowy.

Oddzielenie prawa i ekonomii w lotnictwie cywilnym

Historia jednostki strukturalnej studiach rozpoczęła się w 1994 roku wraz z otwarciem działu zarządzania lotnictwa. Konieczność tworzenia separacji było motywowane przez przejście kraju z gospodarki planowej do gospodarki rynkowej. Państwo zaczęło domagać się całkowicie nowych ekspertów, którzy mogą być zaangażowani w planowanie, umiejętne wykorzystanie funduszy. Z tego powodu Egorievskay i Technical College of Civil Aviation Bauman zaczął produkować menedżerów, księgowych i prawników.

W 2012 roku nazwa została zmieniona w jednostce strukturalnej. Stał się znany jako Wydziale Prawa i Ekonomii Lotnictwa Cywilnego. To wciąż istnieje dzisiaj. Absolwenci oddzielając dobre ogólne szkolenie teoretyczne. Wiedzą dyscyplin ekonomicznych i prawnych. Po ukończeniu studiów absolwenci mogą kontynuować kształcenie na politechnice moskiewskiej lotnictwa cywilnego na korzystnych warunkach, ponieważ uczelni jest oddział.

Departament Lotnictwa urządzeń naziemnych

Jest to jednostka strukturalna kolegium jest bardzo długi czas. Niemal pół wieku historii. Jego głównym zadaniem jest szkolenie personelu technicznego zaangażowanych w utrzymanie samolotu. W jego realizacji jednego z głównych ról odgrywanych przez nauczycieli, którzy dostali pracę w Egorievskay i Technical College Lotnictwa Cywilnego. Liderzy wziął prawdziwych profesjonalistów. Wielu pracowników licea wykorzystywane do pracy w zakładach lotniczych. Pozwala on nauczycielom dzielić ze studentami ważne informacje praktyczne.

Szczególną uwagę należy zwrócić na szkolenia i wyposażenia technicznego, który ma Egorievskay i Technical College lotnictwa cywilnego. Przywódcy College utworzyli go na lata jednostki strukturalnej. Podczas uaktualniania, został uzupełniony o nowych próbek. Tak więc oddzielanie obejmuje urządzenia naziemne i stary i nowy sprzęt. To jest plusem, ponieważ studenci, badając różne techniki, uzyskać głębszą wiedzę. Będą one łatwiejsze do pracy w przedsiębiorstwach, w których pojawiają się nowe modele urządzeń, a długi na zlecenie modelu.

Rozdzielenie tych. Eksploatacja silników i samolotów

Ta jednostka strukturalna zaczął przygotowania kadr dla lotnictwa cywilnego w 1947 r. W tym względzie była i jest teraz. Szkolenie kadetów dział zaczyna się od badania informacji teoretycznych. Następnie rozpoczyna się szkolenie praktyczne. Kadeci zrobić wyjazdy dla firm związanych z lotnictwem cywilnym, praktycznego szkolenia w tej specjalności.

Dział skierowany na jakości kształcenia. Dlatego ustalił powiązania z firm lotniczych, w celu uzyskania istotnych informacji na temat zmian konstrukcyjnych silników i samolotów. Dział okresowo prowadzi konferencje naukowe. Ich celem jest uzyskanie nowej wiedzy.

kształcenie w pełnym wymiarze czasu i specjalizacja

We wszystkich tych struktur w pełnym wymiarze czasu oferuje Egorievskay i Technical College Lotnictwa Cywilnego specjalne:

  1. „Rachunkowość i Ekonomia”. Raz w tym kierunku, to jest możliwe, aby stać się księgowy. Ludzie, którzy przychodzą tutaj, nauka prowadzenia rachunkowości i sprawozdawczości.
  2. „Automatyzacja i mechanizacja (przemysł).” W tej dziedzinie, biorąc pod uwagę technikę kwalifikacyjnego. Przyszłych absolwentów będzie zaangażowany w eksploatacji, konserwacji i napraw środków mechanizacji i automatyzacji.
  3. „Naprawa pojazdów samochodowych i osób. obsługa. " Ta specjalność jest również przygotowany sprzęt. Zostaną one zaangażowane w tej działalności, co znajduje odzwierciedlenie w kierunku tytułu.
  4. „Tech. eksploatacja zelektryfikowana i systemy lotu. " Kwalifikacje w tej dziedzinie – technik. Ludzie, którzy ukończyli Egorievskay i Technical College, będzie współpracować z pokładowego systemu zasilania elektrycznego, zasilanego urządzenia, Informacji i urządzeń pomiarowych, systemów automatycznego sterowania, środków rejestrujących dane lotu na pokładzie.
  5. „Samolot: utrzymanie paliw i smarów.” To specjalne przyznano również kwalifikację sprzętu. Absolwenci będą przeprowadzać operacje technologiczne w celu zapewnienia paliwa lotniczego na lotnisko, do wykonywania tych. konserwacja i naprawa sprzętu.
  6. „Tech. Eksploatacja silników i samolotów. " Kwalifikacja – technik. Istotą działalności odzwierciedla nazwę specjalności.

W niepełnym wymiarze godzin

W 1952 roku wprowadziła Distance Learning Egorievskay i Technical College lotnictwa cywilnego. Wydziały, o których mowa w średnich biur zawodowych, nie jest oferowany. Nauczanie na odległość stworzyli specjalną jednostkę biznesową, która trwa do dziś istnieje.

Ta forma szkolenia jest wygodne dla ludzi pracy. Zamiejscowy mieszkańców, którzy przychodzą na sesję, Egorievskay Technical College oferuje hostel. Absolutnie wszystkich uczniów towarowych korespondencja mają swobodny dostęp do biblioteki, sprzętu i komputerów dostępnych w szkole.

zapotrzebowanie na absolwentów

W Rosji, rozwoju lotnictwa cywilnego. Dlatego eksperci tej dziedzinie zawsze będzie popyt. Obecnie absolwenci uczelni jest popyt, bo nie jest tajemnicą, że to ssuz daje studentom pogłębionej wiedzy.

Niektórzy z absolwentów na uniwersytet na skróconej programu, który oferuje MSTUCA. Wyższe wykształcenie otwiera się jeszcze więcej możliwości. Po ukończeniu studiów, można dostać prestiżowych i dobrze płatnych miejsc pracy.

Egoryevsky Aviation Technical College Lotnictwa Cywilnego: Opinie

O ssuz pozostawić pozytywne i negatywne opinie. Niektórzy absolwenci uczelni są wdzięczny za wiedzę, zgodnie z lat spędzonych tutaj, najlepiej w życiu, podczas gdy inni piszą negatywne opinie o szkole, twierdząc, że ich życie studentów jest podobna do egzystencji więźniów. Osoby te wskazują na obecność niskiej jakości żywności w jadalni, brak naprawy w akademikach.

W ogóle, Egorievskay Technical College – to dobra szkoła. Do niego należy patrzeć przy dokonywaniu wyboru instytucji edukacyjnej kontynuować naukę po szkole i uczyć się zawodu, ponieważ samolot nie wiele instytucji w naszym kraju.