237 Shares 8360 views

Jak wybrać dobre buty do biegania dla tenisa?

gry w tenisa musi wykonać ogromną liczbę ruchów poprzecznych i ukośnych na korcie. Niektóre z nich są wykonane z dość ostrego hamowania i rozruchu. Dlatego ważne jest, aby mieć dobre buty do biegania dla tenisa.

Nie jest konieczne, aby dać pierwszeństwo do drogich produktów z najlepszych producentów. Wystarczy, aby zatrzymać się na modelach różniących się ergonomicznie przemyślany projekt, będzie wygodne i jest w stanie chronić przed poważnymi obrażeniami.

Obecność specjalistycznego sprzętu tenisowego jest ważne nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Jest zatem zupełnie naturalne, że buty do tenisa powinny być atrakcyjne i niezwykle wygodny dla gracza.

podeszwa

Do tenisa powinien wybrać buty, podeszwa wykonana ze specjalnej mieszanki gumowej, która ma wysoką odporność na ścieranie i ekstremalną elastyczność. Buty do tenisa mogą być rozpoznawane przez konkretnych tekstury i gęstości podeszwy. Tekstury z dużą ilością zygzaków przeznaczone go do poruszania się w sądzie, gdyż pozwala doświadczyć najmniejszy poślizg.

materiał zewnętrzny

Buty do tenisa i do wielkiej gry w sądzie głównie z syntetyczny odporny na obciążenia mechaniczne na pęknięcia materiału. Jednak w sklepie sportowym są wystarczająco modele ze skóry, która jest również dobrym rozwiązaniem.

Do tenisa wskazane jest, aby dać pierwszeństwo do produktów wytwarzanych z wykorzystaniem obficie wstawkami z siatki. Materiały te nie tylko zmniejsza wagę buta, co jest wymogiem szybkiego ruchu wokół sądu, ale także pozwalają stopom oddychać.

sznurowanie

Obecnie w sklepach można zobaczyć tenisówki z koronki i rzep. Jeśli mówimy o pierwszej wersji, wybór takich produktów nie robi się nieswojo z powodu załamany naczyń krwionośnych.

Preferując rzep, można zmniejszyć ryzyko obrażeń, jak to często koronki wiązana i dostać pod stopami. Jednak stopy w bucie może stać zdrętwiały, który nie pozwoli, aby pokazać pewność gry przez długi czas.

wewnątrz

Wybierając buty do tenisa, konieczne jest, aby spojrzeć na produkt. Lepiej dać pierwszeństwo do opcji najbardziej miękką wkładką. W ten sposób chronią goleń przed uderzeniami szoku w zetknięciu z sądu. Ponadto, taka warstwa powinna być umieszczona na całej wewnętrznej powierzchni klocka od czubka do pięty.

wkładki

Zakup dorosłych lub dzieci buty do tenisa, należy zwrócić uwagę na charakter wkładek. jakości materiały zdolne do absorbowania wstrząsów, które są przesyłane z gamepada poprzez podeszwy. Korzystne jest lepiej dać szorstka, ale jednocześnie bardzo elastyczne wkładki. Pożądane jest, aby ich grubość zmniejsza się bliżej toe.

Czo

Najwygodniejsze do tenisa może stać się but sportowy, który ma specjalną ochronę palców w postaci układu płytek. Muszą być wykonane z maksymalną światła i materiałów oddychających.

zasłona

Podnieść do gry na korcie polecany buty do biegania z zakrzywioną, wysokie tło. Dzięki tej szczególnej pięty będą zawsze chronione przed wstrząsami. W tym przypadku, tylna część stopy nie spadnie zbyt nisko podczas nagłego kontaktu z sądu.

Wskazówki pielęgnacyjne

Aby trampki na lekcje tenisa służyły jak najdłużej, niektóre z zasad opieki dla takich butów muszą być przestrzegane:

  1. W przypadku wymiennego części wewnętrznej wkładki i zaleca się, aby osuszyć je po każdej rozgrywki, w temperaturze pokojowej.
  2. Podczas prania nie powinno się używać związki chemiczne zawierające chlor. W przypadku braku specjalnego buta szampon efektywne wykorzystanie konwencjonalnego mydła.
  3. Trampki zachować atrakcyjną formę pod koniec prania lub czyszczenia, powinny być szczelnie wypełnić wnętrze papierze, lub korzystać ze specjalnych przekładek.
  4. Usunąć ewentualny nieprzyjemny zapach, traktując wnętrze buta bakterii efekt dezodorantu lub nadtlenek wodoru.

Ostatecznie, należy rozumieć, że podstawowym warunkiem przy wyborze butów jest osobista wygoda. Jeżeli buty dają poczucie pewności siebie, łatwość przemieszczania i niezawodności, będą one przyczynić się do osiągnięcia pożądanych rezultatów.