233 Shares 1983 views

Wnętrostwo u dzieci: jak pozbyć się skazy

Wnętrostwo jest wrodzona rozwoju płciowego, charakteryzujący niedostatecznym rozwojem i nedoopuscheniem jąder do moszny. Powody, który rozwija wnętrostwo u dzieci, może być kilka. Układanie jąder u chłopców występuje w łonie matki, są one zlokalizowane na tylnej ścianie brzucha koło nerki. W czasie wzrostu narządów płodu zaczynają się poruszać w dół przewody prowadzące i 2 tygodnie przed urodzeniem dziecka schodzą do moszny. Większość chłopców, którzy urodzili się w ciągu ośmiu miesięcy, spadły jądra do moszny, ale 20% dzieci, które urodziły się przedwcześnie, rozwijanie wnętrostwo, co jest oznaką wcześniaków. Dziecko nie brakuje kilka tygodni wydarzy jąder zejście. Jednak w tym przypadku odchylenie rozciąga się przynajmniej dziecko dojrzewania.

Wnętrostwo u dzieci urodzonych w terminie, stanowią naruszenie procesów obniżania jądra. Zdarza się, że opóźnienie w korpusie pachwinowego, w jamie brzusznej. Zdarza się, że po udanej premierze jajkiem kanału pachwinowego, zmienia kierunek i może być pod skórę na udzie, pachwin, krocza, łonowej. Podskórne lokalizacja jąder ektopia wywołana. Często choroba zostaje zdradzony przez dziedziczenie.

W niektórych przypadkach, wnętrostwo u dzieci występuje zaburzenia hormonalne, gdy u matki w czasie ciąży, które mogą wystąpić z powodu jakiejkolwiek zmiany hormonów estrogenów w stosunku 7-9 miesiąca. Ponadto, ciąża mnoga może być przyczyną narodzin dziecka z odchyleniem. Szkodliwe warunki, kontakt z kobietami w ciąży z toksycznymi chemikaliami może powodować niedorozwój jąder.

Objawy choroby objawia się w następujący sposób. Moszna dziecka, w którym nie ma jaj, patrzy spali, asymetryczny od nieobecnego ciała. Jeśli w tym miejscu nie ma oba jądra, a następnie rozwijać dwustronne wnętrostwo. Jeśli organizm nie jest wykrywalny zarówno w kanału pachwinowego lub pod skórę w innych miejscach, może być umieszczony w jamie brzusznej lub nieobecny (anorchidism).

Wnętrostwo u dzieci może być przyczyną niepłodności męskiej, szczególnie dwukierunkowa. Podczas normalnego działania męskiego układu rozrodczego oraz opracowanie pełnowartościowym plemniki jądra powinny być umieszczone w mosznie, w którym temperatura jest niższa niż w innych obszarach organizmu. I każdy wzrost narządów w temperaturze prowadzi do zaburzeń funkcji rozrodczych. Im wyższa jest jajo, tym większe prawdopodobieństwo rozwoju niepłodności. Wnętrostwo może również wystąpić w wyniku zaburzeń hormonalnych. Jeśli czas aby postawić diagnozę i rozpocząć właściwe leczenie, funkcjonowanie jąder może być zbawiony. Nieleczona jajko, które przez długi czas nie jest na miejscu, może ulegać transformacji złośliwej (transformacji nowotworowej). Nieprzyjemne konsekwencje wnętrostwo nie rozliczonych w odpowiednim czasie może być skręt lub naruszenie undescended jądrach. Powikłania te występują podczas ćwiczeń, takich jak upadek lub nagłego ruchu. Należy pamiętać, że undescended jądro może powodować ból brzucha.

Główną metodą leczenia tej choroby jest zabieg chirurgiczny. A operacja jest wykonywana w wieku jednego roku, a do sześciu miesięcy, jajo może jeszcze spaść na własną rękę. Ze względu na fakt, że wnętrostwo u dorosłych występuje rzadko, to nie zostało zrobione.

Chirurgia w istocie, to prosta procedura, która jest wykonywana przez godzinę i jest łatwo tolerowane przez pacjentów. W pierwszych dniach operowanych przepisanych leżenia w łóżku. Powikłania po zabiegu są rzadkie.