849 Shares 4239 views

Kosz z papieru z rękami – podstawowe techniki

Aby utworzyć stylowy mebel idealnie pasuje do każdego stylu typy państw, idealny do tkania gazetę. Kosz z papieru, wykonany własnymi rękami w tej technice, nie tylko udekorować pokój kuchni, ale do salonu lub sypialni. Ale żeby stworzyć taki wszechstronny wnętrze, wystarczy nauczyć się kilku prostych technik i sztuczek.


przyjazne materiały

przyjazność dla środowiska, dostępność i taniość – że te cechy jest różna od kosza na papier. Jego dłonie sprawiły, że idealny nie tylko do przechowywania drobnych rzeczy, ale dla obiektów przestrzennych. Jednak pod warunkiem, że właściwe materiały wybrano i zastosowano właściwą metodę.

Aby odpowiedzieć na pytanie, jak sprawić, by okno papieru w technice tkania z gazet, musimy najpierw nakreślić zakres niezbędnych materiałów. Należą do nich: papier, klej, igły, farby i lakiery.

Gazety i inne publikacje papierowe, w tym biurze, należy wybrać różne gęstości w zakresie od 80 do 180 gramów. Tak szeroki zakres można łatwo wytłumaczyć. Dla ramach wybranego najgęstsze papier do oplatania – najniższej gęstości.

Glina – PVA jest idealnym rozwiązaniem, ale dla rozwoju odpowiednich umiejętności i artykułów piśmiennych.

Spoke lub narzędzie Quilling potrzebne oszukać „winorośl” papieru.

Farba – głównym z nich jest biały akryl. Jednak w procesie produkcyjnym może wymagać zaprawa, gwasz, kolorowy akryl.

Lac – tylko akryl na pokrycie mebli. Lepiej jest używać jednego, który ma aerozolu.

podstawowe techniki

Gdy wszystkie materiały zakupione, należy pamiętać o kilku sztuczek oszustwo „winorośl” oraz podstawowych technik tkackich do kosza, własnymi rękami wykonane gazety, wyglądało to idealnie i służył przez długi czas.

Tak, aby utworzyć arkusz kije powinny być składane na pół wzdłuż długości i cięcie. Następnie obie połowy, zależnie od grubości papieru podzielony na dwa (o mniejszej gęstości) lub trzy części (dla bardzo gęstych). Dla każdej takiej taśmy nakłada się pod kątem ostrym Mówiąc to, że rany i papier. Otrzymany ostry koniec jest przymocowany do korpusu pałeczek PVA.

Oprócz tworzenia rurek dziedzinie dla tego rodzaju techniki tkania jest ważne. Wszystkie trzy z nich – proste, podwójne liny i skomplikowane liny. Najbardziej proste – najpierw. Dla rozprzestrzeniać w równoległych prętów pionowych, po którym otaczać je naprzemiennie poziome.

Wygląda nieco inną technikę „Rope”. Na jej drodze podobna do poprzedniej metody są ułożone rury pionowe. Poziomy splatają się je w parach jeden – do pionu, a z drugiej – koniec, a następnie na przemian. Ten wykonuje podwójną linę. W przypadku złożonego linę poziomą rozplanowany za pomocą dwóch pionowych.

Kosz z papieru własnymi rękami

Na niej, wytwarzane powyższym sposobem rury. Po tym jak zostały one wykonane wystarczającą ilość (co najmniej 40 sztuk) obrabianego przedmiotu „winorośl” należy zabarwić. To wystarczy, aby pokryć je białą farbą akrylową lub użyj moczyć przez trzydzieści sekund z barwionego pojemniku.

Następny jest wykonana podstawę koszu. prostą techniką tkania czyni powierzchnię o pożądanej średnicy. Należy pozostawić dwa centymetry od rur, które były zaangażowane w fundamencie. Powinny one być podniesiony pod kątem prostym do góry i nakładać na nich za pomocą PVA na winorośli.

Otrzymany półwyrób pleciony do pożądanej wysokości w jednym z tych rodzajów tkania, a następnie kończy podgibayutsya w ostatnim rzędzie oraz zamocowanych za pomocą kleju. Ten kosz może być bezpośrednio lakierowane lub najpierw zadać jej żądany widok gwasz lub przy użyciu farb akrylowych. Po dekoracji jest sucha, to jest również lakierowane. I kosz z papierów wartościowych, stworzony własnymi rękami, gotowe do dekoracji.