321 Shares 9674 views

Siostry Olsen biografia. Kariera i filmografia

Twins Eshli Olsen i Mary-Keyt Olsen – popularna amerykańska aktorka. Siostry urodziły się 13 czerwca 1986 w Sherman Oaks (Kalifornia) w bankiera rodziny David Olsen Olsen Dzharnett i menedżera. Gemini – nie tylko dzieci w rodzinie. Poza tym, rodzice jeszcze młodszą córkę, Elizabeth i najstarszego syna Jakuba. Ashley i Mary-Kate są między krewnymi (ojcowski) brat i siostra Jack Taylor, którzy urodzili się z drugiego małżeństwa Dawida i Marty Makkenzi (Olsen). Ich matka i ojciec, jako biografii sióstr Olsen oficjalnie zerwał stosunki w 1995 roku.


Olsen Siostry: Filmografia

Ashley i Mary-Kate wygląda różnią się od siebie – Ashley wyższego siostry trzech centymetrów. W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy, w serialu „Full House”, dziewczynka po raz pierwszy pojawił się w telewizji. „Full House” był bardzo popularny w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. W serii grali jeden znak.

Jak biografii siostry bliźniaczki Olsen wystąpił w wielu filmach fabularnych i telenowel. W 1995 roku dziewczęta kariera rośnie. Głównym impulsem do tego było wydanie na ekranach popularnego filmu „Zarówno ja i mój cień.” W swych dziesięciu babes stały się większość młodych milionerów!

Biografia Olsen Sisters (kariera)

Na początku 1993 roku, bliźniaki były aktywnie rozkręcić firmę obrazu w oparciu o nazwie „Dyualstar”. Po pewnym czasie, Ashley i Mary-Kate jest jednym z najgorętszych producentów w Hollywood. Siostry od 2002 roku ukazał się w „Sto osobistości» Forbes liście magazynu. Ich nazwa – to bardzo popularna marka: czasopisma, markowe perfumy, linia ubrań, akcesoria, lalki – wszystko związane z siostrami. Siostry Olsen biografia interesuje fakt, że dziewczęta – wielkiego biznesu kobiety. Ten natychmiast staje się jasne, jeśli obliczyć swoje dochody. Siostry Olsen marka ma znaczenie do dziś i ma wielu fanów na całym świecie. Mimo tej ogromnej popularności, bliźniaki często krytykowane projektantów i stylistów, oskarżając Ashley i Mary-Kate w przypadku braku dobrego smaku. Ponadto dziewczęta napięte stosunki z towarzystw ochrony zwierząt. Siostry uwielbiają używać ich kolekcje ubrań naturalnej skóry i sierści niż powodując oburzenie przez ekologów.

Olsen Siostry: biografia (życie osobiste)

Mary-Kate – duży fashionistka we wszystkich zmysłów. Przez długi czas była to zgodny z tendencją, która jest dyktowany przez przepisy rażąco niskiej wadze dla dziewczynek. Ze względu na jego nadmierną diet dziewczynki był hospitalizowany z anoreksją w 2006 roku. Przez sześć tygodni, Mary-Kate odbyła się tam leczeniu. Dwa lata po tym wydarzeniu, starsza siostra – Eshli Olsen został oskarżony o używanie narkotyków. magazyn National Enquirer drukowane na swoich stronach zdjęcie dziewczyny z oczy przymknięte z artykułu, że Ashley jest używanie narkotyków. Podczas tego Olsen złożony do magazynu do sądu, zmuszając ich do płacenia jej czterdzieści milionów dolarów odszkodowania. W sądzie, starsza siostra wygrał i zabrał ich kompensacji. Piękna i seksowna dziewczyna, oczywiście, są przedmiotem zainteresowania wielu mężczyzn, ale ich życie osobiste próbują ukryć się z prasy i telewizji.