277 Shares 3295 views

Jak zrobić sufity? Jakie są zainteresowani?

Napraw w mieszkaniu zawsze było procesem czasochłonnym. Ale teraz pojawił się na rynku materiałów, co przyspiesza pracę. To dotyczy przede wszystkim z sufitu. W celu dostosowania go w kolejności, przed było dokonać sekwencję kilku etapach: najpierw przemyć warstwę kredy, a kit wszelkie nierówności, a następnie malowane lub bielone.

Teraz, aby dowiedzieć się, jak zrobić pułapów, można zobaczyć, jak wszystko było wygodne. Wszystkie prace przygotowawcze do mycia powierzchni i niwelacji można pominąć. To nie tylko upraszcza proces, ale także znacznie przyspiesza cały.

Napinane sufity w naszym rynku nie pojawił się tak dawno temu, ale w tym czasie udało się zdobyć niszę. Spróbuj dowiedzieć się, jak zrobić sufity. Pierwsze produkty, które pojawiły się na naszym rynku, był pierwotnie z Niemiec i Szwajcarii. Teraz sufity są produkowane w Rosji. Istnieją próbki przywiezione z Chin. Wybór określonej opcji, spróbuj znaleźć wysokiej jakości produktów.

Jak zrobić sufity?

Rozważmy proces. Przede wszystkim konieczne jest, aby spowodować kreatora, który generuje wszystkie pomiary. Ponieważ jest to konieczne, aby omówić z góry ile oświetlenie i miejsca publiczne chcesz zainstalować. Następnie przygotowano plan roboczy, który jest wysyłany do fabryki. To pokazuje dokładne wymiary sufitu, jej krzywych i uderzeniami. W produkcji tkaniny cięte, złożył ją starannie, a potem razem z łączniki są dostarczane do Ciebie. Montaż całej tej konstrukcji trwa kilka godzin.

Podstawą takiej sufitu płótno. Na rynku obecnie kilka opcji. Początkowo była folia z polichlorku winylu. Materiał na ogrzewanie zwiększenie rozmiarów i służy do mocowania sufitów.

Kupujący nie ma znaczenia, tak samo jak sufity. Dla nich w pierwszej kolejności – efekt, który może być utworzony z nimi we wnętrzu mieszkania. Bogaty wybór kolorów pozwala wybrać idealny utwór. I tekstura większość filmu, matowe lub błyszczące, tylko ruszył lub podkreślać piękno suficie. Minor wada takich stropów obowiązkowe obecność opalarką, a zatem nie mogą być ustawiane niezależnie.

Nie mniej interesujące odcinek sufity tkaniny. Są one wykonane z materiału syntetycznego, który dodatkowo impregnowanego polimerem. Rezultatem jest piękny i przeciwpożarowe powierzchni. Do ich montażu nie wymaga opalarki. Upraszcza to instalację, jednak koszt takiego materiału jest nieznacznie wyższa. Trzeci wariant może być rozpatrywane w wewnętrznej sieci wzmacniającego, który na obu stronach jest pokryty szczególnej kompozycji polimerowej. Pułapy te mogą być również instalowane bez dodatkowego ogrzewania.

Wiele firm stara się chronić swoje produkty z podrabianiem, ponieważ rynek jest zalany tańsze analogi nie zawsze są dobrej jakości. Więc tak, na przykład, firma „Clipso”. Napinane sufity różnych materiałów eksploatacyjnych obecności barwnego pasma przy krawędzi rolki. Jeszcze w trakcie wytwarzania tkaniny na tkaninie jasne gwint, który służy jako zabezpieczenie autentyczności wyrobu.