170 Shares 2501 views

Jak rysować Apple Jack z serii "My Little Pony"

Apple Jack – jeden z głównych bohaterów serii o koncepcjach, kochanych przez dzieci i dorosłych. W oparciu o serie powstało wiele gier komputerowych. Przyciągnij bohaterów i cosplayerów. Co możemy powiedzieć o artystach! Z ich zgłoszenia, Apple Jack, podobnie jak jej dziewczyny, pojawia się przed publicznością na wizerunku dziewczyny anime, w formie zwykłej dziewczyny, a nawet w obrazach innych zwierząt. Postaramy się narysować portret AJ w postaci, która wzbudziła ukochaną miłość milionów widzów z pierwszej serii: złoty koń o dużych oczach i złośliwy grzywacz. Jak narysować Apple Jack i będzie omawiany. I tak, że wyciągnięty kucyk okazał się być najbardziej podobny do bohaterki kreskówki, zastanówmy się bardziej szczegółowo jego historię, charakter, cechy zewnętrzne.


Legenda o charakterze

AJ należy do wyścigu kucyków na Ziemi. Ma zwierzaka – psa Winony. Cokolwiek bardziej niż na świecie, nienawidzi spóźnienia, przyjaźni i leniwych. Jej imię jest dosłownie tłumaczone z jakiegoś powodu, jako "wódka jabłkowa", ale fani serii uważają to za inną treść i nazywają to po prostu "jabłkiem". Jak widać z dość wymownym nazwą, Apple Apple nie jest obojętny na jabłka. Uwielbia łzawić jabłka w ogrodzie i, oczywiście, zjeść je.

Wygląd

Ci, którzy postanowili nauczyć się narysować Jack Apple, powinniście dokładnie przyjrzeć się jej wyglądowi. Koń ma jasną żółtą grzywę, której wierzchołek przechwytuje pomarańczowa taśma gumowa. Jego ogon jest taki sam jak jasnożółty. Często nosi kowbojski kapelusz. Apple ma ciemnozielone oczy, bardzo duże oczy i nosorożec.

Charakter

Charakter Apple jest łatwy i silny. Jest dobrym przyjacielem i wiernym asystentem. To nie jest obce duchowi konkurencji. Ci, którzy chcą nauczyć się rysować kucuna Apple Jack, może przydać się przyciągając oczy. Mogą być naiwnie otwarte lub na odwrót – poważnie. Ale niezależnie od nastroju bohatera, na jej "twarzy" zawsze czytają uczciwość i całkowity brak fałszu i wrażenia.

Jak narysować Apple Jack w etapach

1. Narysuj dwa owale. Głowa jabłka jest prawie okrągła, ale lekko spłaszczona. Narysuj bujne huki i ucho.

2. Narysuj czapkę z rozwidlonym wizjerem. Jedne oko na Apple zostanie otwarte, drugie – zmrużył oczy. Na jej policzku – trzy molesie, zwróciliśmy na to uwagę, zanim nawet wyciągnęliśmy z Apple Jack. Nos jest podniesiony.

3. Przejdź do nóg. Przednia noga jest wygięta pod kolanem. Daje to pewną dynamikę. Dodamy grzywę rzuconą przez ramię, która jest na końcu naprężona gumką.

3. Narysuj inne nogi. Zwróć uwagę – pojęcie nie ma wyraźnego wyrazu kopyt. Ich nogi są po prostu zagęszczane na końcach. Wyglądają na miękkie. Ogon Apple Jack jest obszerny i wspaniały, na czubku jest również kauczuk.

4. Na zębie kucyka rysujemy trzy jabłka. To jej główny znak wyróżniający. Ten sam znak jest ze wszystkimi członkami rodziny Apple. Warto zauważyć, że pojawił się w bardzo niezwykłych okolicznościach. W młodości Apple postanowiła opuścić rodzinną farmę i osiedlić się w mieście. Ale okazało się, że marność miasta nie była dla niej. Zbyt rustykalny charakter Apple Jack – prosty, otwarty, uczciwy. I niezależnie od tego, jak bardzo było w mieście to, zdała sobie sprawę, że nic nie może być lepsze niż rodzinne miejsca. Apple Jack wrócił do domu. I właśnie wtedy miała znak z jabłkami.
Usuń wszystkie linie pomocnicze gumką. I główny punkt jest ważniejszy.

Kolorowanki

W celu uzyskania koloru rysunku można korzystać z różnorodnych materiałów. Bardzo skutecznie, będzie wyglądać, jeśli kolorować go wieloma kolorowymi uchwytami helu. Nie źle poradzić sobie z zadaniem markerów, markerów, woskowych kredek. Ale można zrobić ze zwykłymi kredkami lub gwaszami.