87 Shares 3564 views

Perspektywa – to, czym różni się od ulicy?

Prawie każde miasto można znaleźć co najmniej jedną perspektywę. Co to jest perspektywa? Czym różni się od ulicy? Słowo różni się od innych podobnych warunkach? W tym artykule dowiesz się szczegółowo na ten temat. dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o tej drodze do jedności jako prospekcie. Jaka jest perspektywa? To jest pierwsze pytanie, które można uzyskać odpowiedź.


definicja

Pierwszym krokiem jest określenie znaczenia słowa „perspektywa”. Co to jest? Jest to długa i prosta ulica, który zwykle charakteryzuje się imponującą szerokość. Bardzo często, to jest pokryte drzewami i inną roślinnością. W rzeczywistości, to właśnie te cechy i są niezbędne do prospektu emisyjnego. Jednakże, istnieją inne szczegóły, które muszą być brane pod uwagę przy budowie tego obiektu. Tylko wtedy, gdy podlegają one powstałego obiektu można uzyskać dumny tytuł „Prospect”. Jaka jest perspektywa, już wiesz, teraz nadszedł czas, aby radzić sobie z jego funkcji w sposób bardziej szczegółowy.

znaki perspektywa

Więc, wiesz już, że jest to przedmiot, więc teraz trzeba zaznajomić się z jego unikalnych cech, bez których jego istnienie jest po prostu niemożliwe. Okazuje się, że nie musi być tylko szeroka. Prospekt nie może mieć martwe kończy się na obu końcach. Oznacza to, że kończy się i rozpoczyna się od zera, jak w przypadku każdego innego przedmiotu – takich jak skrzyżowania lub kwadratu.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że prawie zawsze musi utrzymać stały otwór przelotowy, jednocześnie podkreślając imponujące pieszych do chodzenia ruch. I, oczywiście, bo musi przejść transportu publicznego. To, co powinno być zorientowane na budowę.

Naturalnie, obecność i nieobecność oznak danych nie całkowicie ustalić, czy prospekt ulica nazwana lub nie, ale w większości przypadków jest to taka klasyfikacja. Tak więc możemy bezpiecznie zidentyfikować kilka różnic między aleje i ulice. Perspektywa, po pierwsze, musi być zawsze w mieście, natomiast ulica może być na wsi. Po drugie, może być ulica ślepa, a dla pieszych. Prospekt zawsze zaczyna i kończy się nigdzie indziej, jak to jest zawsze w ruchu pojazdów. I, oczywiście, szerokość i długość większość tego obiektu jest znacznie większa niż na ulicy.

ciekawostki

Moskovsky Prospect w Charkowie jest najdłuższym w CIS, natomiast Małej Sampson – najkrótsza. pierwsza długość 18 kilometrów, natomiast drugi – zaledwie 230 metrów. Leninsky Prospekt w Wołgograd, Niepodległości w Mińsku i Ryskulov w Ałmaty ma również imponującą długość – aż 15 kilometrów.