133 Shares 9150 views

Domki w Korobitsyno: opis, opis, cena, i opinie

Istnieje wiele różnych ośrodków. Dla kogoś uznać spacery rekreacyjne na ciepłym, piaszczystej plaży, a ktoś bardziej do gustu ośrodków narciarskich. Fani drugim przykładzie wykonania wymagane jest, aby być zainteresowany w domach Korobitsyno. Jest to największy kompleks, położony w regionie leningradzkim. W sumie istnieje kilka udanych wersjach, gdzie znajduje się przystanek.

Ogólne informacje o Korobitsyno

Otwarcie sezonu największego centrum rozrywki przypada na koniec roku, kiedy pada śnieg i mrozy zacząć. Dzieje się tak zwykle w połowie listopada. Turyści mogą odwiedzić to miejsce do końca marca. Mieszkańcy miasta Petersburg nazywany jest strefa zaginionej miejsce jest jak w innym świecie. Wszędzie tam jest las i malowniczy widok ślicznych małych stworzeń. Domki w Korobitsyno – to świetna okazja, aby zatrzymać się w tym wspaniałym miejscu przez pewien okres.

"Chalet"

Około pół godziny musiałaby wydać, aby dostać się do kompleksu domków turystycznych „górski” z Petersburga. Całkowita długość około 90 km. Warto zauważyć, że jest to jeden z najnowocześniejszych na jego terytorium są wyposażone w nowy plan budowy. Otaczającego krajobrazu naturalnego po prostu nie można zadowolić ich wygląd.

Dlaczego muszę przyjść do tego miejsca? Przede wszystkim, tylko tutaj można całkowicie uciec od miasta i nasycić swoje ciało świeżym powietrzu. W przeciwieństwie do podobnych kompleksów, wynajem chata „Chalet” (regionu Korobitsyno, Leningrad) o każdej porze roku. Na przykład, w lecie można wypożyczyć rower, sauny, spróbować pysznego grilla i wiele więcej. Zimą dla miłośników wspaniały ośrodków narciarskich.

Osobno warto zauważyć i sala bankietowa usługi, który wykorzystuje najbardziej gościnny personel. Tutaj możemy zauważyć małą imprezę rocznica, uroczystość z kolegami lub po prostu usiąść z przyjaciółmi. Jego pojemność wynosi 30 osób.

"Red Lake"

Niedaleko Petersburga, w odległości około 90 kilometrów, jest nie mniej atrakcyjny domek Korobitsyno „Red Lake”. To miejsce jest specjalnie zaprojektowany dla tych ludzi, którzy kochają sporty ekstremalne. Jest to niemożliwe, aby policzyć na palcach jednej ręki, ile są ostre stoki, wyciągi i ciekawe trasy! Opanuj pozornie nie do pokonania dystans możliwy na snowboardzie lub nartach. Tu odpocząć, nie tylko zimą, ale również w gorące lato. Jest bardzo czysty piaszczysta plaża, gdzie można uzyskać doskonałą opaleniznę. Kolejną zaletą – jest to woda trampolina dla dzieci i dorosłych. Również u podstawy są dostępne do wynajęcia wynajem łodzi, narzędzi połowowych, grill, namiot, kolarstwo i wiele innych. Oddzielnie należy izolować i obiekty sportowe, które znajdują się na terenie kompleksu.

„Śnieg”

Jak wspomniano wcześniej, jeśli chcesz, aby w pełni zrelaksować ciało i duszę, zaleca się, aby usunąć wsi Korobitsyno domki. „Snow” – jest inny ośrodek, który czeka na mnie do odwiedzenia gości przez cały rok. Główną zaletą tego miejsca jest natura. Jest to uczucie, że jesteś gdzieś w głębi Karelii. Wielu turystów nazywana również to strefa relaksu, zawsze jest kompletna cisza, odległość od zgiełku miasta, świeże powietrze, śpiew ptaków i niesamowitej roślinności. Wystarczająco duża liczba gości może być zakwaterowane w tym kompleksie. W sumie istnieje ponad 30 domów różnych klas, a także pokój hotelowy.

Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty istnieją, a do urodzin – powitanie certyfikatów. U podstawy znajduje się małe jeziorko z najczystszej wody, poopalać się i popływać na plaży może być.

„Zimowa opowieść”

Domek „Zimowa opowieść” w Korobitsyno dostaje jego nazwa nie jest przypadkowa. To ma dobrą lokalizację pomiędzy jeziorami i lasami. W zimnych porach roku, kiedy to wszystko zasypane śniegiem, tutaj jest rzeczywiście obserwowane ruchomym obrazie. Przede wszystkim, ludzie przychodzą tutaj, aby cieszyć się ciszą. Brak pojazdów, zatłoczonych i zagazowanych – wszystko to pozwala w pełni cieszyć się wakacjami.

Wszystkie domki położone są w strefie rekreacyjnej, wyposażone w nowoczesne technologie. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem z ogrzewaniem podłogowym, oddzielną łazienką i kuchnią. Łóżka z materacami ortopedycznymi i jakości pościel dadzą dobry sen każdego odwiedzającego.

Cechą jest to, że kompleks jest w niewielkiej odległości od słynnego Red Lake, który można nazwać pomnik przyrody.

"Golden Valley"

To stało się bardzo popularne w Korobitsyno „Golden Valley”. Chata znajduje się w pobliżu stoków, z każdego okna otworzy się wspaniałe widoki. Wszystkie przytulne kabiny wyposażone są w TV, bezpłatny dostęp do Internetu, przybory kuchenne, miękkie łóżka i wszystko, co niezbędne do życia. Dla każdego gościa, pobyt w hotelu lub domku, przewidziane atrakcyjne zniżki dla wszystkich usług, powszechne w środowisku rekreacyjnym.

Kompleks wyposażony jest w sklepie sportowym, gdzie można kupić lub wypożyczyć niezbędny sprzęt. Umilić wieczór w przytulnej restauracji, barów i pizzerii. Dorośli są tu jeździć na nartach, na rowerze lub poćwiczyć z przyjaciółmi na miejscu. Dla dzieci przyznano także kilka placów zabaw.

Okresowo, istnieje szereg imprez. Na jego urodziny, święta, dzień ślubu, można odpocząć w dobrej cenie. Istnieje również system zniżek dla wszystkich użytkowników.

„Korobitsyno Kaskada”

Niektóre domki Korobitsyno są bardzo popularne wśród młodych ludzi. Należą do nich ośrodek „Korobitsyno Cascade”. Tutaj, aby stworzyć romantyczny nastrój u podstawy to jest przyjemne, to jest ulubionym miejscem zakochanych.

Obiekt główny to prawdziwa rosyjska bania, które są wyposażone we wszystkie tradycje. Nowicjuszami w tej dziedzinie może skorzystać z profesjonalnych usług kąpiących się. Powie wszystkie niuanse bycia w łaźni parowej.

W „Kaskada” restauracji można zorganizować wakacje, przytulną atmosferę, pogodni personel i smaczne dania uczyni ten dzień niezapomnianym.

"Edelweiss"

„Edelweiss” – to kolejny popularny kompleks, położony w pobliżu Sankt Petersburga. W tym momencie nie jest rozrywka dla każdego. Dorośli mogą zagrać w bilard, narciarstwo, jazda na rowerze, jazda na łyżwach, rolkach, gier losowych. Wieczorem można udać się do kąpieli, usiąść w restauracji lub zorganizować piknik na świeżym powietrzu. Dla dzieci skutery są dostępne tutaj, sala gier i obozy dla dzieci. Można również wypożyczyć sprzęt wędkarski, łodzie i namiot – to wszystko uczynić pobyt był niezapomniany.

Domki w Korobitsyno – to świetna okazja dla wszystkich, aby cieszyć się dobrą resztę, nie wykraczają poza regionu Leningradu. Korpus jest wypełniona powietrzem witamin, lecznicze i żywotność. W tym momencie można w pełni odpocząć, uciec, zapomnieć o codziennym zgiełku.