136 Shares 5016 views

Szczenięta na ubrania z ich własnymi rękami. pomysły

Jeśli rodzina ma dzieci, to jest obowiązkowa obecność zabawek w przedszkolu. Oczywiście, chłopiec zawsze gra różnych samochodów i robotów. Ale dziewczyna może oddzielić od pięknych lalek i tolstopuzikami-Bobblehead.


I oczywiście, że chce nie tylko bawić się zabawkami, a okresowo zmieniać swoje ubranie, umyć i ubrania żelaza. Oznacza to, że aby być prawdziwym matka do swojego małego przyjaciela. I jak zrobić ubrania dla Pups z rękami? Dywersyfikację szafę, trzeba podnieść igły, nici i kilka kawałków różnych tkanin.

majtki

Jak szyć ubrania dla Pups z rękami? Bobblehead – ta zabawka podobieństwo małego dziecka, aby być bardziej precyzyjnym, kochanie. Dlatego odpowiednie ubranie należy szyć. Romper garnitury, kurtki i kamizelki. Wszystkie te produkty każda matka produkuje co najmniej raz w życiu. Wszakże nawet praca lekcji szycia uczono podstaw tych elementów odzieży dziecięcej. Szczenięta na ubrania wykonane własnymi rękami dość szybko. Tylko na wieczór, można zrobić wiele rzeczy. Aby to zrobić, wystarczy zbudować wzorzec podstawowych elementów.

Nawet te kobiety, które nigdy w życiu nie sprawiają im poradzić sobie z budynku. Aby to zrobić, po prostu dołączyć do papieru PUP rzeczy. Musisz koło znacznika na krawędzi majtek. Następnie przeniesienie wzoru na tkaninę (z podwójnym szwem uprawnień). Następnie przyszyć wzdłuż szwów bocznych i linii boiska. W czasie wstawić elastyczna. To wszystkie spodnie są gotowe.

Wskazówki

Ten sam sposób można sieciować RSSI koszuli lub t-shirt. Dla bardziej złożonych rzeczy pięknych i potrzebnych, aby wzór na podstawach mierzący obwód klatki piersiowej, talii, pleców i długość pasa do długości szczeniąt. Rysunek modelu ubrania, obliczyć korzystając usunięcie środków i budować na papierze wzór, który następnie jest przenoszony na tkaninę.

Odzież-PUP lalka własnymi rękami wykonane okazuje się, piękny, przy jednoczesnym poszanowaniu podstawowych zasad. W produktach krawieckich nie należy zapominać o szew. W przeciwnym razie mogą być problemy z rozbieżnością rozmiarów. Niezależnie od tego, czy produkt jest szyte ręcznie lub na maszynie do pisania, nie zapomnij o płaskich szwów. Zawsze trzeba przyciąć wystające resztki nici, aby nie pozostawić obszary neproshitye. Odzież nie jest warta pośpiechu. Wszystko najlepiej zrobić dokładnie i wyraźnie.

Jak szyć ubrania dla Pups z rąk, czy istnieje wzór? Musisz zrobić kopię rysunku na kalce technicznej. Następnie wszystkie dane przenieść do tkanin, pozostawiając naddatek szwu. Po tym, gdy dane trzeba szyć. W następstwie wszystkich instrukcji, można łatwo zrobić wspaniałe kostiumy.

nici

Szczenięta na ubrania z własnych rąk (wzorzec, który nie jest możliwe, aby znaleźć lub zbyt skomplikowane) mogą być wytwarzane przez utrzymywanie podstaw produktu, ale bez użycia małych stawów, podwija i fałd. A potem wszystkie braki mogą być pokryte wstążki, koraliki, koronki. Szczenięta na ubrania z ich ręce nie mogą być dokonywane tylko od materiału, ale także związane lub szydełkowane. Produkty wykonane z nici są raczej eleganckie i łatwe do wykonania. Nie trzeba wzór i pleśni.

sukienka

Mamy zorientowali się, jak szyć ubrania dla szczeniąt własne ręce. A jak zrobić coś z pomocą przędzy i druty? Pokażemy w przykładzie stroju związanego z igłami i cienkiej przędzy. Po pierwsze, trzeba powiązać prostokąt talii równej objętości. Następnie, dolna krawędź trapezu jest dzianina, której długość odpowiada żądanej długości ubranie. Gotowe elementy są zszyte ze sobą, a następnie całkowite szew wzdłuż grzbietu. Gotowe ubrania umieścić na potomstwo. Następnie mocowane na barkach z wykorzystaniem taśm lub gumek przyszyte do sukni.

ozdobić rzeczy

Odzież dla młodych, wykonane własnymi rękami, okazuje się całkiem ładny i ciekawy, jeśli ozdobić go z małych przycisków, cekiny, wstążki i innych elementów dekoracyjnych. Jeśli pozycja usieciowany jest nieco większy, możliwe jest, że zbiera się za pomocą gwintu, w talii i szyi.

Wyzwaniem dla dziewczynek

Nie tylko matki mogą szyć ubrania dla Pups z ich rąk, coś takiego można zaufać i lalki hostess. Każda dziewczyna w wieku 5-7 lat w mocy, aby zrobić kilka prostych rzeczy dla młodych. Na przykład, poncho lub spódnica słońcem spalony. Po tym wszystkim, produkty te nie mają zbyt wiele szczegółów. Do wytwarzania muszą przeciąć jedynie z obrabianego materiału i wprowadzenie na młodych, zamontowany na talię i szyi.

Szczeniaki do szycia własne ręce przyczynić się do rozwoju umiejętności motorycznych, uwagi, precyzji i dokładności pomiarów. Wszystkie te umiejętności mogą uzyskać tylko parę lekcji szycia. Wytworzonej pozycja nie tylko nowe ubrania dla młodych, ale również źródłem dumy dla dziecka.

Wreszcie, mała

Proces tworzenia rzeczy dla Pups – jest to świetna opcja spędzania wolnego czasu w zimowy wieczór. Po tym wszystkim, dzieło matki i dziecka nie tylko przynosi dobre rezultaty, ale również promuje komunikację i zrozumienie.

Nie zaczynaj się szyć natychmiast wyszukane produkty dla zabawek. Najpierw trzeba nauczyć się robić proste rzeczy. A potem stopniowo przejść do zawiłe, zawierające różne drobne części i elementów dekoracyjnych. Ale nie bój się i zacząć szyć dla młodych. Po tym wszystkim, aby ubrania nie potrzebują dużo materiału, a nie hit finansowego dobrobytu rodziny. Szwy mogą być pozostałości tkanki starych rzeczy wychodzą z mody, z kawałkami futra i skóry. Prace oryginalne są uzyskiwane z bardzo tradycyjnych materiałów, takich jak bawełna lub bawełnianą szmatką.