186 Shares 8055 views

Magpie – ptak przejścia, czy nie? Sroka: opis, styl życia

Wiele osób wie, sroka i pomylić go z innym ptakiem jest bardzo trudne. Artykuł o nim wiele ciekawych napisane. Z tego staje się jasne: czterdziestu – ptaków wędrownych, czy nie. Opisuje wygląd sroka, zamieszkujących w naszym regionie, stylu życia i więcej. Nieco dotknięte motywem ptaków żyjących w Europie.

Sroka: Opis ptak i wygląd

Nasz sroka ze względu na jego ciekawym kolorze nazywa biały jednostronne. Brzuszek, a niektóre z jej skrzydeł białego i czarnego samego ptaka. Coś jest podobny do kruka i kawka. Ale ona ma piękny, długi i płaski ogon, który jest również czarny.

W zależności od tego jak pada światło, mieni ptak niebieski, fioletowy i zielonkawe odcienie. Ale po wylinka wiosennym, znikają. Jest to szczególnie widoczne u samców. Są pod koniec wiosny ta zmiana jest prawie niezauważalna. Ale po jakimś czasie pojawia się nowa upierzenie i pióra zaczynają błyszczeć jak poprzednio.
Common Magpie ma wielkość prawie pół metra. Rozpiętości skrzydeł do 90 cm. Ogon sroka etapu i dłużej niż tułowia. Mężczyźni są znacznie większe niż samice, choć nie inny kolor i wygląd.

Ptak nie może być mylony z żadnym innym. Poza pięknym i ciekawym kolorze, ma niepowtarzalny głos. To specyficzne dźwięki usłyszał: "Cha-cha". Jeśli czterdziestu niż zaniepokojony, te dźwięki wymawiane są bardzo szybko i często. Ale kiedy wszystko jest cichy, słychać śpiew powolny. Złożone tryle z samców i samic można usłyszeć podczas zalotów. Są jak śpiew, czasem przerywane przez krzyki.

Zależność między mężczyznami i kobietami

Sroki różnią się od wielu innych ptaków z ich związku. Jest to szczególnie zauważalne w okresie narzeczeństwa. Common Magpie – monogamiczne charakter. W związku z powyższym, rodziny tych ptaków tworzą monogamiczne. Ale prawie jedna trzecia z tych rodzin są rozpadające się. A powód dla „rozwód” stał się charakter handlowy od czterdziestu lat. Kolejny bardzo istotny powód do „zakończenia” stosunków między nimi jest przestrzeń życiową. W ogóle, wszystko jak ludzie.

Lifestyle czterdzieści

Magpie – ptak, ostrożny, boi się gęstym lesie, więc zagnieżdżanie wybrać bezpieczne miejsce. Bardzo lubi rozstrzygać blisko domach. została wybrana jako małe plantacje, lasy, parki, ogrody, gęstych uliczek. Ptaki zaciekle bronić drzewa z gniazdo z kongenerów. To dlatego, że mają dużo konkurencji dla dobrej przestrzeni życiowej. Zwykle para wybiera zagnieżdżania drzew gęstych koron. To zapewnia im ochronę i bezpieczeństwo. Ale jeśli nie można, niezależnie od powodów, aby podjąć taką drzewa, jest obarczona upadku rodziny. Która czujnie strzec ich terytorium.
Jak jesteś człowiekiem, a prestiżowy apartament nie pobiera dużo. Kto nie ma gęsty gąszcz drzew tłoczą się natomiast na przedmieściach. Czasami gniazdo na samotnym drzewem, które nie dostarczają sroki i ich potomstwo należyte bezpieczeństwo.

Jeśli nie uda się w niedalekiej przyszłości zastąpienie części obudowy, taki „małżeństwa”, nawet najsilniejsze, to jest skazane na niepowodzenie. Czasami zdarza się, że rodzina, która zajmuje przyzwoitą przestrzeń życiową, zabił jednego małżonka sroka za. Po czym szybko przegrani bez wahania zająć przyzwoite mieszkanie. Oni wyrzucony z gniazda „wdowa” czy „wdowiec”. Oni nawet nie przeszkadza obecność piskląt. Oni po prostu wyrzucić gniazdo cudzej, i budować nowe w ich miejsce.

Magpie – ptak, który tworzy ekscytujące i skomplikowanych gniazd. Podstawą sprawia grubych gałęzi, a także zewnętrzną część powleczoną glinie z dodatkiem ziół. Wewnątrz jest pokryta dnie cienkich gałązek. Z tych samych komponentów czterdzieści robi rękodzieła rodzaj dachu nad jego gniazdo. To w zasadzie służy do ukrycia ataku obudowę drapieżnych zwierząt. W ten sposób ptaki starają się chronić siebie i swoje rodziny. Ale dach nie zapewnia ochrony przed deszczem i śniegiem. To takie skomplikowane dom sprawia, że dla samego czterdzieści. Który ptak może zrobić taki skomplikowany gniazdo? Tylko kilka.

Z wyglądu gniazdo sroki przypomina rodzaj piłki. Side ptak robi dziurę. Służy jako wejście do „płaska”. Jedno gniazdo na drzewie nie jest kompletna, para obok innego budynku. Po wybudowaniu drugich domów czterdzieści złoży w najlepszych z nich. I to nie był przyjemny, a idle pusty życie. Ale, aby przejść do jego drugiej pary jest niedozwolone. Jednak jest dość spokojna zaludnionych inne duże ptaki, takie jak sowy.

Magpie – ptak z dość złośliwy charakter. Ona spokojnie idzie do drugiego partnera z dobrym salonie, co zdradzał swoją bratnią duszę. Naukowcy zaobserwowali, że potomstwo z takich zwierząt jest uważana za bardziej opłacalne i liczniejsze niż wiernych do siebie czterdzieści.

Trochę Sroka

Oprócz zwykłych, istnieje tzw sroka Europejskiej. Zewnętrznie, jest identyczny do naszego. To tylko siedlisko w jej drugiej strony. Sroka mieszka w całej Europie – od Grecji do Skandynawii. Ona została wybrana jako Afryce Północnej. Występuje on tylko w obszarach przybrzeżnych Maroka, Tunezji i Algierii. Niewielka populacja czterdziestu można znaleźć na Kamczatka. Ale w północno-zachodniej części wyspy Kiusiu populacji tych ptaków są wymienione jako zagrożone. Tam są one charakter sanktuarium.

żywność

Szczególnie korzystne w diecie przy czterdziestu tam. Są absolutnie wszystkożerny ptak. Żywią się małymi ssakami, takich jak, a także owady. Magpie – ptak, który ma skłonność do jedzenia obcych piskląt i jaj. Zdarza się, że jest ona kradzież kości psów i kotów. Często ptaki sznurka pola i ogrody, a tym samym psuć plon. Żywią się również na małych gryzoni. Z jego potężny dziób, czterdzieści łzawienie ofiarę na kawałki, trzymając tuszę sam jeden paw. Również dziób pomaga mu łatwo przebić jajko. Nigdy nie wyszliśmy głodni powodu pomysłowości i zręczności.

osiadły

Dla wielu osób pojawia się pytanie: czterdzieści – wędrowny ptak czy nie? Ze względu na fakt, że nigdy nie odchodzi głodny sobie, że nie jest konieczne, aby lecieć do drugiej krawędzi. Żywi wszystko. Ptak fizycznie przygotowany przez naturę, aby wytrzymać nawet silny mróz. Ona prowadzi siedzący tryb życia. Wyjątkiem jest czterdzieści lat, mieszka w ogromnej Skandynawii. to tylko na zimę szukają korzystniejszych warunkach.

wniosek

Czterdzieści – wysoce inteligentny ptak. Ona jest w stanie wyrazić swój smutek. Czterdzieści – jedyny ptak, który jest w stanie rozpoznać się w lustrze. Były takie przypadki, że w niewoli, ona nawet zaczął mówić czytelnego dla człowieka słowa. W ten ptak ma ciekawą cechę charakteru: przyciąga wszystko, co się świeci. Podnosi jego znalezienia, a następnie starannie ukrywa. Ptak przyciąga również uwagę ich relacji rodzinnych. Kłótnie czterdzieści dwa przypominają człowieka. Mają pojawić się problemy rodzinne, jak my.