636 Shares 7465 views

„Istnieją Niewystarczające zasoby systemowe, aby zakończyć operację”: co to znaczy?

Technologia komputerowa każdy rok coraz lepiej, dając nam możliwość korzystania z różnych produktów oprogramowania. W chwili obecnej istnieje duża różnorodność programów wykonać ogromną liczbę operacji, aby rozwijać własne projekty i zarabiać pieniądze. Ale z postępu przychodzi nowe problemy, które powstają głównie niespodziewanie i wstrzykuje w osłupienie wielu użytkowników. I w tej chwili najczęstszym problemem jest błąd w komputerze, która jest kwalifikowana jako następująco: istnieją Niewystarczające zasoby systemowe, aby zakończyć operację. Na czym polega problem? Dlaczego ona tam jest? Co poszło nie tak? Są to pytania pojawiają się, gdy użytkownik po raz pierwszy napotka problem na komputerze. Ten artykuł będzie spojrzeć na wszystkie te kwestie i, co najważniejsze, pomaga pozbyć się tego błędu.

Funkcje pamięci wewnętrznej komputera

istnieją niewystarczające zasoby systemowe, aby zakończyć operację? Zanim omówimy tę kwestię, warto trochę badanie struktury komputera. Tak więc, wiadomo, że główne wskaźniki systemu jest procesorem i pamięcią. Składniki te zapewniają wydajność i pozwalają na ogromną liczbę różnego rodzaju operacji, z obliczeń, skończywszy na tworzeniu i konserwacji różnych dokumentach. Jeśli procesor wszystko jasne, należy zrozumieć, że pamięć jest również ważnym wskaźnikiem (chodzi o RAM). Jego wielkość pozwala zrozumieć z góry liczbę i szybkością działania leczyć. I z tego powodu nie jest błędem „niewystarczające” zasobów systemowych.

brak błędu zasobów

Na czym polega problem, jeśli, na przykład, użytkownik ma dużą ilość pamięci RAM, procesor, wielki i licencji systemu operacyjnego? Błąd „Niewystarczające zasoby systemowe” wskazuje, że gdzieś tam był odpływ mocy, który uniemożliwia normalne działanie programu lub procesu. Nie bój głośnych wypowiedzi, ponieważ nie jest tak krytyczne lub niebezpieczne. Tylko czasami są awarie, a komputer zaczyna kierować wszystkich swoich zasobów w celu wsparcia programu, aw nim natomiast istnieje „dziura”, która przechodzi przez strumień wszystkich niezbędnych środków, to ich nie używać. Tak, trudno zrozumieć cały proces, ale co zrobić, że to jest główną przyczyną tej sytuacji.

Dlatego też występuje?

Oznacza to, że nie wystarczająco systemowych zasobów? To oznacza, że zasoby obliczeniowe nie może efektywnie korzystać z narzędzi, w których pracują lub które przeprowadza operację. To nie jest tak krytyczne dla systemu, tylko wszystkie zmiany, które będą nadal otrzymywać, lub złożyć w programie nie mogą być zapisywane i formaty dla stabilizacji. Nie bój się: ostrzeżenie o błędzie pojawia się długo przed wystąpieniem awarii. Absolutnie każdy system operacyjny ma ostrzeżenia. I nie wątpię, że nawet najpotężniejsze komputery czasami dać się takie błędy. Zasoby komputerowe – wszystkie jego mocy, który może być używany, a jeśli są one wchłaniane i nie mogą być specjalnie zaangażowany, staje się główną przyczyną problemu.

Program Excel

Błąd w programie Excel «Niewystarczające zasoby systemowe": strach wyobrazić ilu ludzi napotkanych ten problem, i jak wiele informacji zostało przerwane z powodu tego niepowodzenia. Ten program jest najbardziej podatne na tego błędu, gdyż ma w swoich funkcji ogromną ilość operacji obliczeniowych.

Excel – to wszechstronny i wielofunkcyjny kalkulator, który przenosi się do jednego miliona operacji przy stosowaniu zgodnie z przeznaczeniem. Dlatego podczas pracy z tym komputerem zasoby programowe są stosowane zarówno w pełni sił, ani rozpowszechniane lub w ogóle nie są wykorzystywane. Taki „żonglerka” czasami prowadzi do porażki. Po tym wszystkim, nie ma idealnych struktury oprogramowania, które ostatni bit informacji, wszystkie wykonywane w miarę potrzeb.

Dlatego, błąd w programie Excel ( „Niewystarczające zasoby systemowe”) nie powinno cię przestraszyć, ponieważ jest to sytuacja dość przyziemne. Co najważniejsze, tak często jak to możliwe zapisać swoje postępy i zmiany, aby uniknąć ich utraty w przypadku awarii. I starają się nie robić wszystkiego na raz, jako niezbędnego planu działania i ich kolejności wykonania, a jeśli zadanie wdrożyć metodę prosty montaż i bez wiedzy o wzorach i poleceń, sam program będzie produkować awarii.

A co z faktem, że błąd w programie Excel 2010 „Niewystarczające zasoby systemowe” może być? Microsoft twierdzi, że ten program nie ma żadnych błędów, a można uniknąć takich kłopotów. Ale to omówimy w dalszej części artykułu, ponieważ jest ujawniony jest rozwiązanie tego problemu.

Program dostęp

Oprócz Excel ma inny program o nazwie Access, który nie pochłania ogromną ilość zasobów, ale ma strukturę złożoną łańcucha bazy oprogramowania. Jeśli istnieje łańcuch nielogiczności, pojawia się błąd w programie Access :. «Niewystarczające zasoby systemowe” Należy natychmiast sprawdzić wszystko, co stworzył, i znaleźć błąd, w przeciwnym razie baza danych zostanie uszkodzony i zniszczony. Aby tego uniknąć, należy zawsze wykonać kopię zapasową swoich osiągnięć.

Ale nie wszyscy dyktować tę sytuację, ponieważ ten błąd może wystąpić, ponieważ z powodów, które opisaliśmy powyżej. Produkt oprogramowanie ma również podobną strukturę z pracą Excel, więc może nie, które stały się przyczyną braku środków.

Cechy Issów exe

Jednak najbardziej irytujące bug gdzie kwestie LSASS exe. «Niewystarczające zasoby systemowe” Fakt, że proces LSASS jest częścią systemu operacyjnego, lub być bardziej precyzyjne, odnosi się ona do Microsoft Security Authentication Lokalnej. Ale to narzędzie jest już odpowiedzialny za bezpieczeństwo swojego systemu operacyjnego. W tym produkcie zawiera wszystkie nowe okna, a jeśli nie jest to błąd niedobór zasobów, oznacza to, że problem leży w samej OS. Może to spowodować uszkodzenie komputera. Więc należy być bardzo ostrożnym w pracy, aby poprawić sytuację w czasie. Jednak, aby to zrobić, trzeba będzie ponownie zainstalować system Windows, ale jest lepiej dbać niż stracić wszystkie dane, które są dostępne od ciebie. Nie należy jednak szczególnie martwi: pod względem technicznym, ten błąd nie jest krytyczny, więc sprzęt jest poza strefą zagrożenia.

Jak pozbyć się tego błędu?

Tu rzeczywiście dochodzimy do ważnego punktu w tym artykule, które analizują, co zrobić, że „istnieją zasoby systemowe niewystarczający do zakończenia” błąd nie przeszkadzać cię i nie powoduje utraty danych. Niestety, jeśli występuje taki problem, całkowicie pozbyć się go nie będzie działać, ale można zapobiec sytuacji krytycznej. Wystarczy ponownie uruchomić program i kontynuować pracę. Ale konieczne jest wzięcie pod uwagę, że to nie będzie łagodzenia problemu całkowicie, ale tylko w celu umożliwienia niektórych korzystać z programu bez przerwy, ale z całą pewnością, że dane zostaną zapisane. Odnośnie exe Issów, metoda ta pozwoli także na krótką chwilę „utopić” problem, ale wszystko to samo w tym przypadku, lepiej pozbyć się go całkowicie przez ponowne zainstalowanie systemu Windows.

Czy to jest niebezpieczne dla systemu operacyjnego?

Wielu użytkowników wciąż zainteresowany, czy błąd ten jest niebezpieczny dla zdrowia całego systemu. Zbadaniu wszystkich potencjalnych problemów, możemy śmiało powiedzieć, że ta awaria jest w stanie złamać system. Ale tylko wtedy, gdy odnosi się do procesu pracy samego systemu Windows. Dowiedz ten jest dość prosty: trzeba pamiętać, że powstał błąd odnosi się do procesu, co dokładnie i sprawdzić go na pasku zadań za pomocą skrótu klawiaturowego Ctrl + «Alt + Delete». W zakładce „Procesy” znaleźć zastosowanie (który otrzymał ostrzeżenie) i zobaczyć na każdym cyklu działania dotyczy. Jeśli nie istnieje w systemie Windows, należy natychmiast zapisać dane i zmienić system operacyjny, dopóki nie spadł.

Jak go uniknąć?

Ale jest sposób, który będzie całkowicie uniknąć błędu „istnieje mało zasobów systemowych, aby zakończyć operację.” Jest jeden mały niuans dotyczący tego problemu, który jest to, że błąd występuje tylko podczas pracy w pirackiego oprogramowania. Jeśli korzystasz z licencjonowanego oprogramowania, problem ten nigdy nie dotknął. Fakt, że produkty objęte licencją nadal wsparcie ze strony deweloperów, którzy czas, aby wyeliminować ryzyko błędów opisanych, a to oznacza, że można dostać się bez problemów.