293 Shares 2205 views

Ciekawe sekrety: jak usunąć obserwuje „VKontakte”?

Wraz z pojawieniem się funkcji „VKontakte”, takie jak subskrypcje, nie było też kilka nowych pytań: Jak nawijać abonentów w VC a on się ich pozbyć. Pierwszy najczęściej odnosi się do społeczności publicznych (bo im więcej abonenta bazy, tym wyższe koszty), ale tylko druga dotyczy osobiste strony użytkownika w sieci społecznej.

Typowymi przykładami są różne osobistości (globalne lub lokalne), zarejestrowany „VKontakte”, w których liczba abonentów jest mierzona w dziesiątki lub setki tysięcy. Na przykład, sieć społeczna założyciel Pavel Durov może „pochwalić” 3,7 mln abonentów. Dlaczego ludzie to robią? Taki jest dość prosta do wyjaśnienia: zapisz się do właściwej osoby, można zawsze mieć świadomość tego, co pojawia się w jego życiu, jakie zmiany zachodzą, i tak dalej. W ogóle, to jest prawie dokładnie taki sam wpis w społeczności publicznego lub grupy, tylko tutaj można zobaczyć na żywo strony, zamiast wirtualnego człowieka. Znani ludzie nie myślą o jak usunąć abonentów „VKontakte”, bo dla nich to jest kolejnym potwierdzeniem popularności.

To wciąż możliwe do podjęcia, jeśli chodzi o gwiazdy lub innych znanych osobistości w ramach Internecie rosyjskojęzycznej, a rozmawiać z ludźmi najbardziej zwyczajnych, które czasami mogą być również wykryte od dziesięciu do kilkuset abonentów? Na stronach użytkowników subskrybentów powodu odrzucenia wniosku osoby lub usunąć kogoś z listy znajomych. Do aktualizacji użytkownik zostanie automatycznie podpisany przez osobę, która z jakichkolwiek powodów, nie są dodawane do kręgu przyjaciół i postanowił nagle usunąć stamtąd. I to jest naprawdę bardzo wiele i zapobiega irytujące, dlaczego pytanie jest, w jaki sposób usunąć obserwuje „VKontakte”.

Istnieją trzy sposoby, aby to zrobić:

1. Napisz człowieka samemu człowiekowi Wypisany z aktualizacji strony.

2. Dodać abonenta do „czarnej listy”.

3. Skorzystaj z programów innych firm, które uczynią go samodzielnie.

Oczywiście, wszystkie metody mają swoje wady i zalety są oczywiste. Jeśli mówimy o plusy, to pierwsza metoda, żadna z osób nie zostanie dodana do strony lista zakaz, a druga metoda doskonale nadaje się do niewielkiej liczby abonentów, a trzeci, a wręcz przeciwnie – za duża. Ale jak usunąć obserwuje „VKontakte”, wysyłanie wiadomości do wszystkich tych abonentów lub dodając swoje własne każdą istotę ludzką w „czarnej liście”, jeśli istnieje kilkaset? Lub tysiąc? Nie można też liczyć na wielu rozproszonych programu „VC”, ponieważ często jest to z ich pomocą oszuści kradną strony użytkowników. Jednak nadal istnieją aplikacje jakościowe dla „VC”, którzy pracują uczciwie i nie oszukuj użytkowników.

Rzadziej, ale czasami pojawia się pytanie, w jaki sposób usunąć obserwuje „VKontakte” z publicznego lub grupy. Tutaj wszystko jest o wiele łatwiejsze, ponieważ możliwe jest, po prostu, aby wykluczyć osoby ze Wspólnoty. Aby w ten sposób trwale zakazać go lub z widoku publicznego ponownie dodaje do niego, można skorzystać z „czarnej listy” grupy.