883 Shares 5636 views

Klasyczny rzęs: opis technologii, zdjęcia przed i po zabiegu i prawdziwych opinii

Nowoczesne technologie kosmetologii i medycyny estetycznej pozwalają wnieść „naturalne” piękno tej doskonałości. Co jest szczególnie miłe, wraz z metodą radykalnej i kosztownej oferuje całkiem niedrogie i nieszkodliwe procedury. Chcesz, aby Twoje spojrzenie bardziej wyraziste i zapomnieć o kosmetykach do oczu? Spróbuj zrobić klasyczną rzęs.


Opis technologii budowlanej

Jakie sztuczki nie idą nowoczesne salony kosmetyczne. W reklamie i rzeczywistych cenników można zobaczyć takie usługi, jak: japoński, jedwab, rzęs Hollywood. Jeśli mówimy o klasyki – od razu wyobrazić coś dość skromne i wszechstronny. I jest to absolutnie prawdziwe. Klasyczny rzęsa sugeruje trzymanie się każdego naturalnych włosów na jednej sztuczne. Głównym celem tej procedury – aby zachować naturalny wygląd, ale jednocześnie wyglądać dodać wyrazistości. Co ważne – sztuczne rzęsy dla tego wzrostu nie są brane zbyt długo. Ich długość przekracza naturalną długość nie większą niż 30%.

Najważniejsze – indywidualne podejście!

Każdy z nas ma swoje własne cechy fizjologiczne. Nie ma wyjątków i rzęsy. Przed rozpoczęciem budowy doświadczony kapitan musi skontrolować obszar pracy i omówić z życzeniem klienta dotyczące formy i zginanie. Ważne jest, aby rozumieć, że stosowany materiał zmienia się wzdłuż jego długości, grubości i krzywizny. Klasyczny rzęs polega na tworzeniu najbardziej naturalny efekt, ale jeśli klient ma jakieś sugestie dotyczące wizualnej korekty oka, będą brane pod uwagę. Długość włosów naturalnych rośnie z wewnętrznej krawędzi powieki w kierunku środka, lecz bliżej krawędzi zewnętrznej zmniejsza się ponownie. Jeśli chcesz, aby „rozciągnąć” oko wizualnie, można zrobić „FOX oczy”, które zwiększyły rzęski jednakowej długości w środkowej i zewnętrznej krawędzi wieku. Wskazówka: przed odwiedzając salon kosmetyczny bliżej spojrzeć w lustro i pomyśleć o tym, co powinno być zmienione.

Klasyczny rzęs: przed i po zdjęcia. Jaki wynik można się spodziewać?

Zgodnie z definicją klasyki nie tylko zrozumieć, sama technologia poresnichno mocowanie sztucznego materiału. Tak znany również jako efekt uzyskany w wyniku. Jeśli są Państwo zainteresowani w klasycznej rzęs, zdjęcia „przed” i „po” powinna być zbadana bardzo ostrożnie. Zgadzam się, gdy po raz pierwszy spojrzeć na dziewczęta modeli, i to jest jasne, co się po prostu zrobić kilka leczenia salon. W tym sensie i klasycznym budynku: efekt wynikający z niego, mogą być porównywane z wykorzystaniem wysokiej jakości tuszu. Rzęsy stają się zauważalnie grubsze na życzenie klienta – nieco dłuższe i bardziej zakrzywiony. Jeśli chcesz uzyskać tak zwane „marionetkowych oczy” – prawdopodobnie nie pasuje do klasycznego rzęs. Zdjęcia po zabiegu wyraźnie pokazuje, że mówimy o poprawie wyglądu na codzień. Ale dla świąt i specjalnych wydarzeń ma to sens, aby poresnichnoe budować długie rzęsy lub wybierz belki pojemności.

Zalecenia dotyczące opieki

Jeśli wybierzesz klasyczną objętość, rzęsa zachwyci Cię co najmniej 4-6 tygodni. Doświadczeni kapitanowie polecam zrobić korektę w ciągu 2-3 tygodni po wstępnej procedury, ponieważ ich rzęski czasami spaść (aktualizacja naturalnie) albo rosną, a Naroscheny może zostać złożone. Jeśli chcesz zapisać wynikowy efekt tak długo jak to możliwe, nie leń się przestrzegać kilku prostych zasad. Klasyczny rzęsa nie zezwolić na stosowanie wodoodpornego tuszu do rzęs i kleju kontaktowego z kosmetyków. Staraj się nie trzeć mocno oczy i zapomnieć zwyczaj spania na brzuchu. Nie zaleca się jako rzęs zavivat i dostosowania ich do klocków bawełny.

Koszt zasad wyboru usług i kabinowych

W koszcie kapitału naszego narodu procedury waha się od 3000-4000 rubli. W związku z powyższym, w regionach klasycznej rzęs (zdjęcie można zobaczyć wyniki w tym artykule) wynosi od 2000 rubli. Wybierz konkretną kapitanowi lub salon kosmetyczny do wykonywania najprostszych procedur opinie z bliskich przyjaciół i znajomych. Ale co, jeśli nikt z otoczenia nie zwiększać rzęsy? Każdy szanujący się czarodziej ma prywatnego portfela zdjęć wykonywanych prac. Ważną zaletą zabiegu: po pierwszym budynku można ocenić wynik i zdecydować, czy chcesz kontynuować do odwiedzenia wybranego specjalisty.

Recenzje dziewcząt już robi klasyczny rzęs

Praktycznie wszystkie nowoczesne kobiety przynajmniej kiedyś ta usługa salonach. Co mówią ci, którzy próbowali klasycznej narastaniu na siebie? Recenzje procedury można znaleźć bardzo różne. Ktoś szczerze zadowolony z wyniku i pochwałami klasyczny rzęs. Przed i po zabiegu, różnica będzie zauważalna w każdym razie. Jednakże istnieją również wśród zwiedzających gabinetach kosmetycznych, tych, którzy pozostali niezadowoleni z takiego gromadzeniu. Kobiety często skarżą się, że mieli nadzieję na bardziej radykalnych zmian, jak wynika z rzęsy były tylko „trochę bardziej wyraziste.” Aby uniknąć rozczarowania, znowu patrzeć uważnie na zdjęcia przed i po zabiegu, wykonywane w różnych technikach i zdecydować, która opcja zwiększenia jak dla ciebie osobiście najbardziej.