169 Shares 9012 views

KAMAZ 5511 – postać historyczna

KAMAZ 5511 może być uważany za symbol epoki. Po zaczęło się w 1977 roku ubiegłego wieku (kwestia kontynuowane aż pierwszy w 1990 roku), urządzenie nadal działa w teraźniejszości. Potem zastąpione przez inne, lepsze modele.

Jednak ze względu na starzenie technologiczne, a biorąc pod uwagę kupno ciężarówki lub nadal działają głównie osoby prowadzące działalność. Mimo to, rok zbierać swoje żniwo.

KAMAZ 5511 jest całkiem dobra nośność – dziesięć ton. Jednocześnie potężny silnik wysokoprężny produkuje dobry wskaźnik 210 KM Oczywiście, że teraz turbiny i inne konwencjonalne możliwości nie ma.

Ale jest to bardzo dobre pole do zmiany biegów, że nawet teraz, po latach, z powodzeniem wykonuje swoją pracę. Ma też pięć lub dziesięć transmisje, w zależności od modyfikacji.

Tylne dwie osie również skutecznie pomóc przesunąć samochód na różnych trudnych odcinkach drogi. Na przykład, KAMAZ 5511, kiedy w pełni załadowany, czuje się pewnie w błocie, piasku lub na polnej drodze.

To nie stwarza szczególne trudności dla niego i trudnym terenie – samochód doskonale skacze lub guzki idzie na orki. Jedyną wadą – jest nadmierny „skoki” maszyny. Znowu, jak daleko wyszedł technologię do przodu.

W nowoczesnych ciężarówek warto powstały pneumatyczne zawieszenie kabiny, przednie zawieszenie jest również czasami opiera się na „poduszki”.

W 5511 Kamaz takie ekscesy nie są zainstalowane. To trzęsie, i dość mocno. Wszystkie nieprawidłowości drogowe przekazywane przez arkuszy wiosennych sztywno przymocowane do ramy. Stamtąd, siła uderzenia z drogi idzie do kokpitu. To prawda, że projektanci zadbali o zdrowie kierowcy, zapewniając specjalny system do łagodzenia skutków takich ras. Innymi słowy, fotel kierowcy i tłumiona. Ale usiąść w nim prawidłowo tylko wtedy, gdy dane z lat samochodu służby nie są w porządku, czy nie zorganizować ostatni wysiłek.

Pomimo tego braku kierowców jak Kamaz 5511. Specyfikacje więcej niż zaspokojenie potrzeb budowniczych w tanich, niezawodnych maszyn. Utrzymywalności i niezawodność jednostek ciężarówka z ponad pokrycie niedogodności jazdy.

Jednak apetyt on również dość duża. Ale zużycie jest inny, ponieważ zależy to od stanu technicznego każdego osobnika Kamaz 5511.

Jak mówią doświadczonych ludzi, w jednym czasie w partii bałagan z Kamaz 5511, cena za nim w chwili obecnej kolebetsya koło trzystu, czterystu tysięcy rubli rosyjskich. Zmienia się ona w zależności od regionu i stanu technicznego samochodu.

Zaleca się zakup tych młodych ludzi, którzy chcą spróbować się w samodzielnej nawigacji, w biznesie. Niedrogie i skuteczne – co trzeba po raz pierwszy. Kiedy jest przerwa – to świetna okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty.

I nie ma żadnej ironii. Stary „dziadek” KAMAZ 5511 podniesiony więcej niż jedno pokolenie kierowców. Nadszedł czas, aby wziąć w ramiona nowy, młode pędy …