418 Shares 3145 views

Jakie są najlepsze thrillery warto zobaczyć

Kino – rodzaj sztuki, który może dokonać osoba śmiech i wczuć się w bohaterów, i płacz, i bój się, i … czekać na następny uwalniania adrenaliny do krwi. Ten ostatni przyczynia się do dobrego gatunku filmowego, jako thriller, i że będzie on poświęcony tym artykule. Nie będzie nazwany najlepsze thrillery, które są warte obejrzenia wszystkich fanów intensywnym filmu z okropnym historii.


Zacznijmy od chińskiego filmu „Dolly”, wydany w 2012 roku. Tu wszystko zaczyna się z faktem, że jeden z ulubione święto zakochanych – Walentynki – nękany przez przerażającą porwania i zabójstwa najbardziej namiętny. Ale jeden z uprowadzonych dziewcząt cudem przeżył, pomimo faktu, że od czasu jej porwania i było trzy miesiące przed momentem przebudzenia. Co się z nią stało w tym czasie, że nie pamięta. Zamknij dziewczynki początkowo nie myśleć o jej dziwne zachowanie, co sugeruje, że jest – nie jest, i że być może ktoś jeździ jak marionetką.

Przez „najlepszych thrillerów wszech czasów” kategorii, oczywiście, powinno zawierać film 1997 „The Game”. Główny bohater – 48-letni biznesmen, jego życie jest nudne i monotonne. Rodzina nie miała pieniędzy, aby nie wydawać wiele do zobaczenia. Ale los na obraz brata głównego bohatera oferuje mu prezent – dokument, który daje prawo do korzystania z niektórych usług oferowanych firmę, aby stać się członkiem ich programów specjalnych i grać ciekawą grę. W nadziei na morzu nowych wrażeń i przynajmniej w pewnym shake-up, bohater przyjmuje ten dar.

Warto też zwrócić uwagę na najlepszych thrillerów, takich jak „W obiegu” i „Przeklęty Dom”. Działka z pierwszym z tych filmów opowiada o tym, jak jedna młoda kobieta ze swoim ośmioletnim synem wsiedli do taksówki, której kierowca okazał się być morderczy maniak nazwie Bob. Zabił kobietę i dziecko w lewo, aby jego marionetką i niewolnikiem. Chłopiec musiał pogrzebać ciała tych, którzy zginęli Bob. czy dziecko będzie w stanie pozbyć się tego szaleńca? W drugim filmie, który również można przypisać do kategorii „najlepszych thrillerów”, to wszystko zaczyna się od tego, że młody, sukces i ambitna agentka literacka przenosi się do nowego luksusowego apartamentu. Wkrótce jego domu zaczynają pojawiać się dziwne i straszne rzeczy. Jakie sekrety przechowuje w jego murach jednego z najlepszych penthousy miasta?

Niestety, jest to niemożliwe, aby wymienić i opisać szczegółowo wszystkie godne filmów, ale można również oglądać najlepsze tajemniczą powieść, takich jak „Lśnienie”, „The Skeleton Key”, „Milczenie owiec”, „Egzorcyzmy Emili Rouz”, „1408”, "silent Hill", "Mulholland Drive". Polecam zobaczyć tajemnicze „Twin Peaks” dla fanów filmów szeregowych, a także „The Lost Room” (znany również jako „Komnacie Tajemnic”). Jeśli zwracamy się na forach internetowych, gdzie omawiamy najlepsze thrillery i sprawiają, że wybór najbardziej ulubionych filmów na tej liście należy wpisać „Psycho”, „Dom nad jeziorem”, „The Ring”, „Złodziej życia”, „Upiór w Red River” „Lustra”, „Purpurowe rzeki”, „Szósty zmysł”, „Wild Things”, „Egzorcysta”, „płaszcz”, „Wyspa tajemnic”, „Martwa cisza” i wiele innych nie mniej godne uwagi i są w stanie łaskotać nerwy.