100 Shares 9549 views

Akumulatory samochodowe, "Warta": opinie. Baterii „Varta”: cechy, ceny

„Warta” What a kierowca nie jest zaznajomiony z produktów niemieckiej firmy? Ten producent przynajmniej raz słyszał. „Warta” – jest jednym z liderów rynku akumulatorów do samochodów, maszyn, motocykli, sprzętu użytku przemysłowego.


Auto baterii „Varta” są znane i stosowane na całym świecie. Być może nie ma miejsca na naszej planecie, która nie słyszała o produktach firmy. Firma posiada długą historię pewnie trzyma około 36% światowej produkcji na rynku pamięci masowych. Baterie te zdobyły pozytywne opinie. Baterii „Varta” – to niezawodne, wysokiej jakości, technologicznie.

Historia firmy

Firma została założona przez jednego z najbardziej utalentowanych niemieckich inżynierów w 1887 roku w małej miejscowości Hagen. Nazywał się Adolf Müller. Następnie spółka miała inną nazwę i miał taki sukces, jak to jest dzisiaj. Jednak sytuacja ta może być łatwo wyjaśnione. Po tym wszystkim, era został oznaczony przez wielu ważnych wydarzeń w świecie nauki i technologii. Dlatego wynalazek Adolf Müller po prostu zagubiony pośród innych patentów i odkryć.

Jednak niemiecki inżynier nie jest zbyt zaniepokojeni tym. Wręcz przeciwnie, był aktywnie zaangażowany w poszukiwaniu tych, którzy chcą inwestować w swoich projektach, a za pieniądze będzie mógł zwiększyć produkcję. Nie musiał szukać. Tych inwestorów były dość duże w czasie firmy, które same nie były w stanie zorganizować produkcję akumulatorów. Zostały one dobrze znane marki Siemens AG i AEG. Firmy te zainwestowały w rozwój bardzo duże sumy Muller, i muszę powiedzieć, że nie na próżno. Nawet w momencie produkcji udał się entuzjastyczne recenzje. „Warta” Bateria była już popularna.

Firma Adolf Müller w 1900 rozrósł się do tego stopnia, że nie mógł zmieścić się w Niemczech. AFA – była to nazwa nowo utworzonej spółki do produkcji baterii, która objęła 11 firm zlokalizowanych na całym świecie. Te rośliny zaczęły obejmować coraz większe zapotrzebowanie na baterii. Baterie produkcyjne AFA zostały zainstalowane na najsłynniejszej sterowca „Gindernburg”.

1946 był kamieniem milowym dla firmy. VARTA po rebrandingu w swoich zakładach w Ellwangen uruchomił pierwszą partię suchych baterii – pierwszy na świecie. Wtedy, 11 lat później, inżynierowie wynaleźli znajome Dzisiaj „pigułki” dla nas.

Ale największym sukcesem Varta dokonał w epoce lat 60-tych. Podczas gdy Europa i Stany Zjednoczone z głową zanurkował tzw boomu samochodowego. W fabrykach byliśmy w stanie wytwarzać produkty, które cieszyły duże zapotrzebowanie, a cechy baterii daje nam wielką przewagę nad kilku konkurentów.

60-ty skończona. Ale popyt na produkty firmy nie są osłabione lub za gram. Parametry techniczne akumulatora jest coraz lepiej z każdym rokiem tylko.

W 2002 roku zarząd firmy Varta udał się do fuzji z amerykańską firmą Johnson Controls. Jednostki, które produkowane do samochodów, nazywano Varta Automotive. Ogromne, rośliny rozmiar prostu szalone tych jednostek znajdują się w Austrii, Hiszpanii, Czechach, Francji, Niemczech.

Otwarte źródła twierdzą, że Varta Automotive produkuje rocznie ponad 40 milionów jednostek produkcji.

Kilka faktów historycznych na temat baterii Varta

Niewielu dzisiejszych produktów konsumenckich firmy wie, że w 1893 roku Adolf Müller wprowadził ludzi w Niemczech z elektrycznym Baker i pracował na produkcji montażowej „Warta”. Ponadto, poszło bardzo wielki wynalazca Edison.

W 1905 roku, firma „Varta” zaczął produkować jeden z pierwszych w historii inżynierii baterii, które zostały przeznaczone do oświetlenia samochodowego.

1914 w historii firmy jest wymieniony jako rok produkcji akumulatorów ołowiowo-kwasowych, które zapewniają niezawodne rakiet nośnych. Takie fakty – bardzo wiele, a to jest niemożliwe, aby powiedzieć o wszystkim.

„Warta”: doskonałość energia

Każda bateria ma dwie ważne cechy. To jest moc i niezawodność. „car” Varta Baterie Według danych zajmują czołowe pozycje. Główną filozofią firmy – jest to cecha, która nie znosi kompromisów, a także szeroka gama produktów.

„Warta” spółka – dostawcą akumulatorów dla wielu producentów samochodów. Inżynierowie firmy stale podnoszą swoje produkty. Na przykład, nowe akumulatory wykonane w technologii Powerframe – prawdziwy przełom.

Co te baterie są lepsze od innych?

Produkty firmy różni się od innych baterii w wielu aspektach. standardy jakości nie pozwalają uniknąć wad lub kompromisu. Inżynierowie stale wynalezienia i zastosowania know-how w produkcji. Charakterystyka techniczna produktu stale rosną, a konsumenci otrzymują gwarancję jeszcze większą moc i niezawodność. To sprawia, że baterie samochodu „Warta” pierwsze miejsce wśród wszystkich innych.

Co jest produktem linii można wybrać?

Wybór produktu zależy od wymagań, w którym konsument kieruje do baterii. Nowoczesny samochód, który sam w sobie jest high-tech, wymaga dużej ilości energii. „Warta” tworzy swoje produkty w celu zapewnienia niezbędnych maszyn energetycznych i wysokiej jakości energii do normalnego funkcjonowania. Korzystanie z baterii „Warta” pozwala zapomnieć o różnych problemów związanych z zasilaniem.

Aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, produkuje kilka rodzajów produktów, które mogą dostarczyć energię dla najbardziej różnych technik. Jeśli klient kupił samochód po raz pierwszy i chce uzyskać wiarygodne źródło energii dla Twojego samochodu lub pracy jako kierowca na danym ciężkiego sprzętu, „Warta” bierze pod uwagę wymagania wszystkich. I każdy znajdzie swoją własną wersję. Aby wybór bateria była prawidłowa, to jest możliwe, aby zobaczyć opinie. Baterii „Varta” ma wielu kierowców. Zasadniczo, mówią ogromny czas ładowania. Również wśród zalet należy zauważyć Wysoka żywotność.

Linia produktów "Warta" – Dynamic Trio

Kiedy trzeba zakupić standardową baterię, każdy właściciel samochodu chce wybrać najbardziej optymalne źródło energii dla Twojego samochodu. Każdy kierowca będzie mógł znaleźć coś dla siebie w linii produktów „Warta”. Akumulator, którego cena zaczyna się od 4000 rubli, może pracować nawet w mróz w -30 ° C. Jest to wskaźnik jakości.

Dynamiczny czarny

Ta seria ma dobry stosunek ceny do wydajności. Bateria ta jest idealnym rozwiązaniem dla standardowych samochodów, które nie zużywają zbyt dużo energii. Ten produkt został wyprodukowany z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Ma dużą moc i stałym życia. Bateria nadaje się dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze, ale wciąż uzyskać jakość i niezawodność.

AKB ta seria zdecydowanie zasługuje na zaufanie. W technologii produkcji, które pozwalają stosować akumulator do pracy bez konserwacji. Zastosowana technologia PowerFrame co pozwala zwiększyć moc przy zimnym rozruchu silnika i bardzo niezawodne i trwałe osiągi. Jest to najlepszy i najbardziej standardowy akumulator.

Dynamiczny niebieski

Baterie w tej serii – wszechstronnym baterie. Produkcja jest liderem sprzedaży wśród innych modeli. Zakres jest solidny i długo operacja życie.

Baterie te są idealne do stosowania w wielu nowoczesnych pojazdów, które poruszają się na diesla, benzyny lub innego paliwa.

Pokrywa jest wyposażona w labiryncie, co może znacznie zmniejszyć zużycie elektrolitu. Ponadto, korzystanie z tej specjalnej pokrywie może przedłużyć żywotność. Urządzenie nie wymaga absolutnie żadnej konserwacji, ale pracuje bezpiecznie i komfortowo.

Dynamiczny srebrny

„Wart Srebro” – bateria, która jest w stanie wytworzyć maksymalną moc. Seria została zaprojektowana w celu zabezpieczenia dostaw energii samochodów. W rzeczywistości, to akumulator o dużej pojemności. Akumulator zapewnia dostępność energii, nawet w ekstremalnych warunkach zimnego startu i moc samochodu znacznie wzrasta przy użyciu wspomnianych produktów. Bateria jest znacznie lepszy od tych wymogów, które obowiązują producentów samochodów energii.

Akumulator o dużej pojemności wytwarzana jest również według najwyższej technologii, ma taką samą trwałość, a także każdą baterię w tej serii dla samochodów osobowych.

Jest to akumulator, który jest w stanie poradzić sobie nawet z wieloma odbiorcami energii. I jest idealny do stosowania w silnikach wysokoprężnych.

Seria Ultra dynamiczna

Baterie te są zaprojektowane tak, aby móc zużywać energię z maksymalną wydajnością. Kiedy konieczne jest „za” samochodu do maksimum, i stworzyć niezbędną moc wyjściową, akumulatory z tej serii – to, czego potrzebujesz. Akumulator wyprodukowany przez AGM technologii, jak również nie istnieje.

Bateria działa dobrze w absolutnie każdym środowisku, jego pojemność jest zawsze stabilny.

Zasilacz ten przeznaczony jest do szerokiej okresie użytkowania jest wykonana z nowoczesnych technologii i prawdziwej niemieckiej jakości, chronionych przed drganiami i przed ryzykiem wycieku elektrolitu.

wydajność baterii

Baterie „raka” zdolne do dostarczania napięcia zasilającego do 12 V, przy czym pojemnościowe parametry akumulatora wynosi od 40 do 95 A / h niebieski serii dynamicznych. Srebrna Dynamiczny zdolne do samego 12 V, a pojemność dla różnych modeli linii wynosi od 680 do 110 A / godz. Czarny Dynamiczny Series – bateria o pojemności od 40 do 90 A / h.

Najbardziej popularny pojemnik – akumulator "Warta" 60 A / h.

Aby naładować baterię „Warta”?

Mimo, że podręcznik jest napisany do akumulatora i jak naładować akumulator, „Warta”, ale lepiej jest przeczytać ponownie niż zrobić coś złego.

Według producenta, przed ładowaniem akumulatora, należy chronić oczy i dłonie przed ewentualnym uszkodzeniem. Następnie akumulator należy ładować w pomieszczeniu o dobrej wentylacji. Aby naładować potrzebę połączenia zacisków i ładowarkę. Następnie trzeba ustawić timer i powoli podnieść aktualną siłę do pożądanego poziomu. Gdy bateria się nagrzewa, jest to niezbędne w celu zmniejszenia prądu.

Trochę o technologii Power Frame

Co to jest? Jest to zestaw innowacji w jednym produkcie. Dzięki zastosowaniu tej technologii, baterie mają długą żywotność, dobrą moc, i tak dalej. D. Prawie każda opcja baterii poprawie dzięki tej technologii. Wszystko to dlatego, że inżynierowie użyto opatentowanej technologii pozytywnej siatki. Ta specjalna konstrukcja pozwala na znaczne zwiększenie wszystkie parametry pracy akumulatora.

Korzyści z zastosowania tej technologii w bateriach można zaobserwować nawet gdy pojazd zostanie uruchomiony zimno. Również inżynierowie byli w stanie wyeliminować uciążliwości. Wcześniej, żywotność baterii była znacznie krótsza ze względu na strukturę sieci krystalicznej, która w trakcie operacji może zapaść. Teraz możesz zapomnieć o nim na zawsze. Zostało to potwierdzone przez właścicieli, którzy opuszczają pozytywną informacje zwrotne. „Warta” akumulatora – to naprawdę jest bardzo niezawodny.

Liczba właścicieli

Na wielu forach motoryzacyjnych można znaleźć na kwestie dotyczące baterii. Wśród wszystkich tych informacji często jest opisywany opinie. "Warta" Battery generalnie chwalony. Właściciele napisać, że baterie te są niezawodne, trwałe, które nie muszą służyć. Można również zauważyć, że wiele się dokładnie „Varta” The akumulatorów samochodowych, ceny, które są w pełni zgodne jakości. To o nim i rozmawiać.

Akumulatory samochodowe „Warta”: ceny

Teraz problem finansowy. Ile to najbardziej popularny i uniwersalny model „Warta” (akumulator)? Cena nie jest zbyt wysoka, biorąc pod uwagę jakość produktów. Tak więc, dla modelu Niebieski będzie musiał zapłacić 4000 rubli za srebro – 5000 rubli. Czarne modele są również około 4500 rubli i powyżej. Górna Srebrny serii próbek jest droższe – około 16 000 rubli. Każda paczka pochodzi z instrukcji, które opisano szczegółowo w jaki sposób, aby naładować baterię, „Warta”.

Ale te baterie wyraźnie wart swojej ceny. „Warta” – dobry stosunek ceny do wysokiej jakości i niemieckiej atrakcyjnych cenach.