631 Shares 9693 views

Soundbar "Samsung": opinie klientów

Rozwój technologii muzycznej awansowała tak daleko, że wiele osób nie ma czasu, aby śledzić nowości i gadżetów. Tak, ostatnio pojawił Soundbar. Później okazało się, że w celu dokonania wyboru jednego z modeli, warto przynajmniej trochę zrozumieć parametry urządzenia.


Co to jest?

Tak więc, zanim wiemy wszystko o Soundbar „Samsung”, opinie użytkowników i parametrów, spróbuj zrozumieć, co jest konieczne, aby zwrócić uwagę, aby dokonać właściwego wyboru. Więc SoundBar – urządzenie, które poprawia zdolności dźwięk z telewizora. Ogólnie rzecz biorąc, jest to niedroga wersja akustyki, który jest silny i zwarty. Czasami wydaje się być niezbędne w domu.

Soundbar zwykle nazywa kompaktowe głośniki zorientowane poziomo elektroakustyczne. Mogą mieć głośnika niskotonowego, który rozszerza zakres parametrów. Soundbar – urządzenia, które mogą być przedstawiane w innej klasyfikacji. To zależy od formatów multimedialnych, zestawów funkcji, różnych interfejsów i tak dalej.

klasyfikacja

Przed poznanie opinii zestawem kina domowego „Samsung” każdego modelu, trzeba zrozumieć, co dostępne dla użytkownika są opcje. W szczególności, różnica może ukrywać się w sposobie połączenia. Urządzenie można ustawić bezpośrednio lub za pomocą odbiornika.

W pierwszym przypadku, urządzenie będzie mieć aktywne typu, w drugim – pasywny. Jednak w praktyce, to najlepiej, aby dać pierwszeństwo do aktywnego typu, ponieważ powoduje najmniejsze problemy z kompatybilnością i tak dalej. D. Rodzaj pasywny jest odpowiedni dla doświadczonych użytkowników, którzy są już korzystających z Soundbar i rozumieją swoje zalety i wady. Odbiornik sprawia, że jakość dźwięku oraz realistyczne.

powołanie

Ze względu na fakt, że SoundBar na rynku są już od pewnego czasu, mogą być modyfikowane, zmieniane, poprawie, i tak dalej. D. Oni rozszerzył również swoje możliwości. Zaczęły pojawiać się model, który nie tylko reprodukcji dźwięku z telewizora, ale także umożliwiają odtwarzanie płyt wziąć radia, odtwarzać pliki z pamięci flash itd. D.

Są to urządzenia, które są wyposażone w zdolność do pracy w sieci bezprzewodowej utworzonego związku z DLNA, wspiera funkcję „inteligentny” telewizor. Po podłączeniu do Internetu może zobaczyć wideo z popularnego udostępniania wideo.

Soundbar mogą być synchronizowane z smartfonów. I najczęściej jest to z „jabłkiem” urządzenia, chociaż w niektórych przypadkach możliwe jest zintegrowanie z innymi producentami.

Dzięki temu wszystko było możliwe, aby zwiększyć widownię użytkowników i rozprowadzać zupa trzy grupy. Tak, istnieje opcja budżet jest najłatwiej wymienić głośniki telewizyjne. Istnieją modele, które są wykorzystywane jako składnik systemów kina domowego, które są wyposażone w wysokiej jakości dźwięku. Najdroższe Soundbar „Samsung” opinie są pozytywne, ponieważ użytkownicy nie mogą się nacieszyć ich wszechstronność.

parametry

Tak więc, aby wybrać Soundbar, trzeba zwrócić uwagę na podstawowe parametry urządzeń. Ogólnie rzecz biorąc, większość modeli posiada podobną strukturę. Zazwyczaj umieszczone na bokach siatki z przetwornikiem dźwięku, znajduje się w centrum małego wyświetlacza steruje urządzeniem, miejsca na płycie instalacyjnej, i tak dalej. D.

Tylny koniec zazwyczaj posiada panel interfejsu na którym wszystkie niezbędne złącza są umieszczone. Mimo, że nie zawsze są wystarczające. Wewnątrz Soundbar zawiera szereg elementów, które sprawiają, że SoundBar działa poprawnie.

Wewnątrz znajduje się płyta, która jest wbudowany dekoder audio, procesor, wzmacniacz, korektor różnych czujników i wskaźników, tuner radiowy, dysku i tak dalej. D.

charakterystyka

Zazwyczaj ludzie opuszczają na Soundbar „Samsung” na 550 opinie, oceny jakości dźwięku, który oprócz subiektywnych opisów może zawierać obiektywne dane. Następnie należy zwrócić uwagę na moc, która, nawiasem mówiąc, nie zawsze zależy na wysokich poziomach. Czasami nawet z umiarkowanym numerów modeli może wyglądać opłacalne.

Następnie wygląd w zakresie częstotliwości, który wskazuje na obecność niskich i wysokich tonów. Ma to wpływ na ogólny poziom głośności i percepcji dźwięku. Kupujący powinien zwrócić uwagę na obsługiwanych formatów, ponieważ nie zawsze cele, któremu służy, można wdrożyć model budżet Soundbar.

Ważne, jak wspomniano wcześniej, jest obecność funkcji. Mogą być z rodziną i dziesiątki. Wśród nich – wsparcie dla synchronizacji z innymi urządzeniami, dostępność segmencie rozrywki, odtwarzać nie tylko dźwięk, ale również wideo i wiele innych.

Prostota w szczegółach

Dodaj recenzję produktów z Koreańczycy muszą modelować Soundbar „Samsung HT-E8200». Model otrzymał dobre opinie, ponieważ jest to kompromis, a to dobry wybór dla kina domowego.

Technologia nie stoi w miejscu, a telewizory są teraz pokazując niesamowite zdjęcie. Obrazy stają się bardziej realistyczne z każdym rokiem, jest wsparcie dla ogromnej liczby formatów, takich jak rozdzielczość 4K są niezrealizowane, bo niewiele jest sprzęt fotograficzny, który będzie kręcony w niniejszej uchwale.

W celu uzupełnienia tego wszystkiego, i zrobić doskonały, trzeba kupić zestaw SoundBar. Model ten nie może po prostu odtwarzają dźwięk, ale również działać jako Blu-ray i 3D-kompilatora. Niektórzy ludzie opuszczają na Soundbar „Samsung» HT-E8200 Opinie najbardziej pochlebne. Ktoś nazwał ten model prawdziwy cud, który został zaprojektowany, aby poprawić i zrobić wszystko, aby użytkownikowi czuć się komfortowo podczas oglądania programu telewizyjnego jako ulubione i najfajniejszych filmów.

Producent starał się model zachowuje swój cel i stworzyła całkiem kompaktowy Soundbar, które uzupełnione subwoofera. Cały system można ustawić zarówno na półce pod telewizorem, i dołączyć do ściany w dogodnej lokalizacji.

Współczynnik kształtu modelu – 2,1, a więc obecność panelu do 104 cm tutaj można twierdzić. Istnieją dwa wbudowane głośniki i odtwarzacz Blu-ray. Jak wykazały testy, w HT-E8200 moc wyjściowa do 400 watów. Istnieją, oczywiście, model 1000 lub 2000 W, ale w naszym przypadku jest uzupełniony przez trójwymiarowej technologii odtwarzania dźwięku, 3D Sound Plus. Użytkownik może teraz nie tylko słychać strzały i wybuchy, ale również kojący śpiew ptaków, grzmoty i ciszę natury.

Inną zaletą tego modelu jest to, aby zapewnić wsparcie dla wielu formatów. W rezultacie, „wszystkożerne” SoundBar przybiera różne rodzaje dysków, dyski flash, i tak dalej. Ponieważ istnieje formaty jak JPEG wspólnego typu, WMV, AVCHD i rzadsze, DivX i MKV. Teraz nie trzeba uruchamiać w teatrach lub w sklepie, aby kupić nowe elementy na dyskach i mieć możliwość znalezienia własnej wersji Internet.

Dał radia Soundbar, portal Samsung Smart Hub, specjalny system BD Wise Web i pliki gry z popularnych platform videohostingovyh. Panel interfejs jest kompletny. Jest on wyposażony we wszystkie niezbędne złącza. Jest wsparcie dla sieci bezprzewodowych Wi-Fi Direct.

opinie

Ogólnie rzecz biorąc, ten model posiada tylko najbardziej pozytywne opinie. Ona była chwalona za to, że wszystkie niezbędne technologie, uniwersalny zestaw formatów i rozszerzeń. Pomóż innym i dostępności Bluetooth z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wysokiej jakości dźwięk zadowolony z brakiem zniekształcenia, szumy, trzaski. Ze względu na szczególne cechy użytkownika zanurzony w innym świecie, zwłaszcza w połączeniu z panelem dźwiękowym, istnieje dobry telewizor.

muzyka

Przeglądy Soundbar „Samsung» HW-J6500r zwrócił również pozytywne. Przede wszystkim jest ona połączona z atrakcyjnym wzornictwo. Urządzenie ma zakrzywiony kształt, który wyraźnie nawiązuje do faktu, że użytkownik musi kupować i korporacyjnej zakrzywionego telewizora. A rozmiar jest jasne, że musi to być ekran o przekątnej 65 cali.

Model Panel przedni posiada wąski, tylko 47 mm, długość 107 cm. Soundbar mogą być umieszczone w przedniej telewizora, oraz umieszczenie go na podstawce lub zamontowany na ścianie. Subwoofer posiada interfejs bezprzewodowy.

Model wyposażony w 6.1-kanałowy dźwięk, przy użyciu specjalnych technologii tworzy pełne zanurzenie, realizm i obecność. Można skonfigurować urządzenie tak, aby naśladował kino, lub, jeśli wszyscy domownicy spali, specjalnie ustawić tryb cichy. Nie synchronizować z smartphone, który może pracować jako pilota.

opinie

Ten model SoundBar „Samsung” otrzymał najbardziej pochlebne opinie. Nie strasz kupujących i dużą liczbę przewodów, które nie są potrzebne w przypadku korzystania z funkcji Bluetooth. Prawie każdy lubi fakt, że urządzenie jest podłączone nie tylko do telewizji, ale także za pośrednictwem sieci bezprzewodowej do gadżetów. Tak, słuchanie muzyki, „VKontakte” na laptopie może stać się ulubioną rozrywką.

Uczestnicy zapoznali się z pełny zestaw interfejsów, które rozszerza możliwości i pozwala na podłączenie wielu urządzeń. Moc wynosi 300 watów, ogólny dobry wynik.

szykowny

Inny podobny do poprzedniego urządzenia – to HW-H7501. Ponownie, producent sugeruje nabywcy kupienia tego Soundbar do uzupełnienia zakrzywione telewizory. Długość wynosiła 120 centymetrów, które idealnie pasują, jeśli wyświetlane z 55-65 cali. Soundbar „Samsung» HW-H7501 otrzymała pozytywne opinie na jego funkcjonalność.

Jest to metoda połączenia bezprzewodowego odtwarzania dźwięku w urządzeniach przenośnych, obecność różnych interfejsów i złączy. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota zdalnego sterowania, smartfona lub ustawienie przyciski panelu dotykowego.

jakość

Koreańska firma wydała w ubiegłym roku, kolejny ciekawy SoundBar „Samsung» HW-K550. Recenzje otrzymał prawie doskonały. Pojawienie się modelu atrakcyjne. Wymiary stosunkowo zwarty. Wysokość – tylko 5 cm, wysokość – tylko 8 cm, szerokość -. Urządzenia 101 cm waży 10 kg. Istnieje również subwoofer. Jest czarny i ogólnie po prostu wygląda.

Całkowita pojemność tego urządzenia – 340 watów. Wartość średnia, która jest uzupełniana nowymi technologiami dźwiękowymi. Dlatego też jakość dźwięku – na najwyższym poziomie. Jest to moduł bezprzewodowy Bluetooth, dzięki której jest to wygodne, aby słuchać muzyki z innych urządzeń. Jest tam również wsparcie dla popularnych formatów audio i wideo.

Jak wspomniano wcześniej, opinie Soundbar Samsung seria «» K550 HW było dobre. Oczywiście, nie było niezadowolonych użytkowników, którzy odnotowali powolne działanie urządzenia po podłączeniu do modułu Wi-Fi. Nie wszyscy akceptują dźwięk jego kompletności i dostępności stereo. Ale konieczne jest, aby zrozumieć, że jakość dźwięku i choć może być mierzona w liczbach, ale jest w dużej mierze subiektywna odpowiedź.

Był też podobny model z koreańskiej firmy HW-H550. Jest to mniejsza wersja poprzednia. To jest natychmiast zauważalny w rozmiarze. Długość wynosi 93 cm, szerokość -. 6 można również znacznie zmniejszyła ciężar konstrukcji – tylko 2 kg. Całkowita pojemność takiego urządzenia – zaledwie 320 watów.

opinie

Recenzje SoundBar „Samsung» HW-H550 była pozytywna. Jest to średnia opcja dla tych, którzy nie chcą dużo wydać na takich urządzeniach, które nepriveredliv jakość dźwięku i jest skierowany bardziej na funkcjonalności. W rezultacie, użytkownik otrzymał poparcie dużej liczby formatów plików i rozszerzeń, kilka przydatnych trybów i synchronizacji z innymi gadżetami.

łatwość

Innym prostym i wybredna modelem od producenta – Samsung HW-K 360. Soundbar ( „Samsung”) otrzymała dobre recenzje. Chwalili go za jego wszechstronność, dobry dźwięk, zwłaszcza dla tych, którzy po prostu wzmocnienia dźwięku telewizora. Organizowane dla klientów i kosztów, które są w pełni uzasadnione przez zestaw funkcjonalnych.

Zwróć uwagę na mały rozmiar, waga lekka, łatwa instalacja i konfiguracja. Brzmi dobrze, szczegółowe, widoczną zarówno wysokiej częstotliwości i niskiej. Całkowita pojemność – tylko 130 W, co jest, oczywiście, jest niewielka w porównaniu z poprzednimi modelami, ale jest na tyle prosty system głośników.

Pozostałe modele

Generalnie opinie Soundbar «Samsung» HW-seria staje się coraz bardziej pozytywne. Wśród wymagających nabywców wyraźnie odróżniać melomanów, którzy chcą uzyskać niskie koszty superzvuchanie. Są też tacy, którzy są po prostu pecha z kompilacji. Niemniej jednak liczba takich głośników z firmy po prostu świetne. Są to zarówno tanie opcje, które są idealne dla małego, aby poprawić jakość dźwięku z telewizora i drogiego sprzętu, który sprawia, że dźwięk krystalicznie jasne i realistyczne.

Przeglądy Soundbar „Samsung” do 650 były pozytywne. Byli niezadowoleni z jedynym kosztem, ponieważ urządzenie jest warte więcej niż 20 tysięcy rubli, czyli nie każdy może sobie pozwolić. Ale kupujący odbiera bezprzewodowych głośników o łącznej mocy 340 watów. Istnieje wiele cech, które zastąpią „inteligentny” telewizor. Wyposażony SoundBar i wszystkie niezbędne technologie.

Soundbar „Samsung» HW-F450 otrzymała również dobre recenzje. Obchodził swoje koszty budżetowe, dostępność wszystkich niezbędnych technologii. Chociaż niektórzy odkryli brak połączenia przez Wi-Fi za późno. Przede wszystkim, model ten przyszedł do tych, którzy nie chcą, aby zamknąć do telewizora ustawić duże głośniki, takich jak kina domowego, ale nadal chce poprawić dźwięk z telewizora przy użyciu takich opcji.