460 Shares 2728 views

Kurczak w multivarka: przepis na smaczne danie

Pierś z kurczaka jest uważana za jedną z najbardziej delikatnych produktów. Wielu kucharzy uwierzyć, że czas spędzony na jej przygotowania powinien być minimalny, ponieważ tak mięso będzie soczyste i delikatne. Jednak duszony kurczak w multivarka, Receptą który polega na wykorzystaniu śmietaną i grzybami, przygotowując się trochę dłużej niż zwykle, ale efekt jest tego wart.


składniki

Do przygotowania potrzebie:

– pierś z kurczaka – 2 szt;.

– Grzyby ostryg – 0,5 kg;

– cebula – 2 szt.;

– curry;

– śmietanka – 0,5 l;

– soli;

– czarny pieprz.

Warto zauważyć, że inne grzyby nadają się także do tego przepisu, ale to daje wspaniały smak ostryg i konsystencję potrawy. Dla odmiany, można również korzystać z różnych przypraw, ale nawet bez nich, kurczak po prostu oszałamiające.

prace przygotowawcze

Konwencjonalne smażenia kurczaka multivarka odbywa się w kilku etapach. Wynika to z techniki przygotowania w urządzenia, które wymaga sekwencyjnego kartę działania i poprawny. Dlatego trzeba najpierw wyciąć filety w drobną kostkę, to prisolit i pieprz. Następnie wyciąć cebulę półpierścieni i grzyby w drobną kostkę. Wcześniej, wszystkie produkty powinny być dokładnie przemywa się i suszy. Zwykle grzyby jest niemożliwe, aby całkowicie pozbyć się wilgoci, ale zostanie ona wydana podczas obróbki cieplnej.

Sekwencja klapek

Aby multivarka sos kurczak zwrócił soczyste, należy najpierw umieścić w urządzeniu do smażenia lub trybu podobnego. W tym momencie trzeba wlać do pojemnika trochę oleju roślinnego i smażyć cebulę, aż kolor przezroczysty. Ma to zapewnić, że po ułożeniu grzybów, które na pewno ma zostać wydany w przetwarzaniu wody, cebula stał twardo. Ta metoda leczenia jest często stosowane w nowoczesnej kuchni przy pracy z takim produktem, jak grzyby po deszczu.

Smażone ostryg dosłownie 15 minut, a następnie dodaje się do filetów naczynia. Jako takie, w multivarka receptury kurczaka, który obejmuje korzystanie z kremowym sosie powinny być lekko rumiane. Następnie zmienić tryb zgasić i zamknąć pokrywę. W procesie danie może być trochę zamieszać, ale lepiej jest zostawić wszystko w tym stanie prawie do pełnej gotowości. Więc lepiej na parze kurczaka w multivarka. Przepis polega na dodaniu śmietany tylko na samym końcu gotowania. Będzie również zamknąć pokrywę i gotować potrawę przez kolejne pięć minut. Następnie wyłączyć multivarku i zmiany zawartości pojemnika do odpowiedniego pojemnika.

Karmienie na stole

Samo w sobie, mięso jest podawany jako gorące przekąski. Jest idealny dla wina lub mocniejszych napojów. Również multivarka kurczak przepis, który wymaga użycia sosie kremowym, wygląda dobrze jako dodatek do praktycznie każdej dekoracji. Jednak wielu kucharzy wolą służyć z gotowanym ryżem lub ziemniakami. Do tej potrawy serwowane są rozmaite sosy, które w połączeniu z sosem dadzą wspaniały smak.