348 Shares 6838 views

Prishvin „słońce spiżarnia”: przegląd. „Spiżarnia słońce”: motyw, główni bohaterowie, podsumowanie

Bardzo często to pomaga zrozumieć znaczenie wycofania produktu. „Słońce Spiżarnia” – bajka-prawdziwa historia słynnego radzieckiego pisarza Prishvin. Ta książka jest przeznaczona do czytania dla dzieci, jest nauczany w szóstej klasie, ale ma głęboki sens filozoficzny, od jego głównej idei – kiedykolwiek pilnym problemem relacji człowieka z naturą. Historia jest nasycona ciepłym uczuciem miłości autora do swoich bohaterów i ich otaczającym środowisku życia. Jednak historia jest inna subtelny humor, bo czytelnicy tak kochał tę historię.

Opinie na temat bohaterów

W przygotowaniu lekcji w szkole w przypadku produkt pomoże opinię. „Słońce Spiżarnia” jest uważana za jedną z najlepszych działa Prishvina. Jest w tej historii pełnej gry do swojego talentu jako pisarz i artysta uwielbiony piękno rosyjskiej natury. Czytelnicy w jednym głosem mówią, że główne postacie z bajek, brat Mitrasha i jego siostra Anastazja, okazał się niezwykle udany.

Odważny, dzielny chłopiec, który stara się być niezależny i rozsądna, inteligentna dziewczyna od razu zdobył sympatię fanów, fanów twórczości pisarza. Według ich obserwacji, autor umiejętnie skonstruowana opowieść o kontrast swoich bohaterów. Review ( „słońce Spiżarnia”, a tym samym stał się nie tylko bajki-prawdziwa historia przygód w przyrodzie, ale ciekawa historia interakcji między nimi nie podobny do siebie ludzi) o książce pokazuje ciągłe zainteresowanie współczesnych czytelników do tego prosty i nieco naiwnej historii , Wszystkie z nich zauważył, fascynującą historię, szczegółowy opis psychologiczny bohaterów i barwny opis krajobrazu.

wejście

Produkt zaczyna się od znaków mieszkających we wsi. Akcja rozgrywa się w wiosce niedaleko miasta Peresław-Zaleski. Nastya i Mitrasha – sierotami, ich rodzice zginęli w czasie wojny, tak że są one zmuszone do prowadzenia własnej gospodarki. Dziewczyna wstaje wcześnie, aby mieć czas, aby zrobić wszystkie niezbędne prace i Mitrasha wokół niej pomaga. Czytelnicy sugerują, prawdziwości i dokładności opisu autora trudnych warunkach, w których znalazły się dzieci. Stopień, w jakim użytkownicy dały wpisu przeglądu dowodów dusza. „Sun Spiżarnia” jest jednym z najbardziej poczytnych książek Prishvina jest spowodowane wiernie odtworzyć trudną powojenną erę jako przykład dni roboczych od małych dzieci.

krawat

Impulsem do działania była decyzja brata i siostry, aby przejść do lasu zbierać żurawinę. Są starannie przygotowany do marszu, a ścieżka nie została nadchodzi krótki, aby to samo w sposób mogli być w niebezpieczeństwie. Tale „Spiżarnia słońce”, którego bohaterowie zdobyli miłość czytnika swoją bezpośredniość i śmiałość, zawiera bardzo barwny opis leśnej polanie, gdzie dzieci zostały wysłane w poszukiwaniu jagód.

Czytelnicy będą pamiętać, że to miejsce jest jednym z najlepszych w całej historii, jako pisarz ze szczególną miłością i ciepło przenoszone tajemnicą i pięknem rosyjskiego lasu. Ich zdaniem, ten fragment ma wielkie znaczenie, ponieważ jest to tajemniczy las, i stał się miejscem, w którym wydarzenia rozłożeniu główną historię. Książka „słońce Spiżarnia”, którego bohaterami podczas kampanii pokłócił i poszli własnymi drogami, co doprowadziło do niesamowite przygody Mitrashi, uderza czytelników malarstwa krajobrazowego, który poprzedza główne działania.

Scena w bagnie

Nastia znalazła rozliczeń z żurawiny i tak zafascynowany jego kolekcji, które zapomniał o kłótni z bratem. I ostatni, tymczasem pogrążyła się w gęstwinę lasu, aż w końcu dotarł do bagna. Czytelnicy słusznie podkreślają, że pisarz nie jest na próżno więc opisany szczegółowo całą drogę trzymał chłopca w poszukiwaniu jagód: mówili, obraz puszczy ponure, ciemne drzewa, pusty teren stwarza poczucie zagrożenia i zbliżającym się katastrofą. Ponieważ żaden z innych pisarzy radzieckich, umiał stworzyć atmosferę tajemniczości w przyrodzie Prishvin. „Słońce Spiżarnia” – żywy przykład. Szczegółowa opowieść o wędrówce przez bagna Mitrashi przez czytelników myśleć – jeden z najbardziej intrygujących momentów w całej książce. Scena, stworzona przez autora i fascynujące i przerażające w tym samym czasie, tak aby śledzić to wydarzenie daje podwójny efekt.

Leśniczówka

Szczególnie wzruszające i serdeczne Antipycha autorem rozmowy o życiu w dzikim i strasznym miejscu. Miał mały domek, który zajmował się psem trawie. Ten człowiek był miejscowy leśniczy, a mimo smutnej sytuacji, w której miał żyć, trzymał ciepłe ludzkie uczucia do wszystkiego wokół niego. Bardzo dużą wagę do tych drobnych znaków dołączone Prishvin. „Słońce Spiżarnia” – to nie tylko historia o dzieciach, ale także opowieść o życiu człowieka na przyrodę. Przez czas opowieść działanie Antipych umarł, a tylko jeden pozostał trawie w swoim małym domku. Ona poluje na zające, nie zdając sobie sprawy, że sama w niebezpieczeństwie, gdyż w pobliżu stale skradającego straszny wilk, nazywany przez miejscowych Szary właścicieli.

punkt kulminacyjny

Najbardziej ostre i intensywne momenty w historii jest scena, w której autor opisane Mitrashi przygodę w bagno. Chłopiec wybrał bardzo niebezpieczną drogę, aby dostać się na polanie, a przechodząc wąską ścieżką wśród dużych drzew, przypadkowo wpadł do ślepego Elan. Więc w wiosce bagiennego lasu. Tale „słońce Spiżarnia”, którego treść charakteryzuje powściągliwości i rozwagi, charakteryzuje się naprzemienne wzory natury i spektakularnych scen.

Według czytelników, wypadek w bagno jest najbardziej intensywny i dynamiczny w całej historii, ale historia jest w tym samym duchu i tempie. Jednak według użytkownika, autor był w tym samym stylu, aby oddać dynamikę i napięcie tej chwili. Według większości czytelników, szczególnie wyraziste okazało, że odcinek, w którym autor podkreśla jędrność i roztropność chłopiec nie stracił przytomności umysłu, przypomniał sobie rady ojca i udało się uciec z pomocą ziół od śmierci.

wynik

Na lekcjach uczniowie często oferują motyw „Prishvin natury.” Uważany za produkt jest najlepiej dopasowana do ujawnienia tej kwestii, bo to jest las pełen aktor. Autor, po wspaniałych terenów, pokazuje, jak natura pomaga dzieciom czasami, a czasami, z drugiej strony, stwarza zagrożenie dla nich. Najwięcej użytkowników powiedział, że autor wpadł na pomysł, że ostrożny i rozsądny interakcja z otoczeniem pomogła bohaterów uciec niebezpieczeństwo. Tak, historia „słońce Spiżarnia”, tematem którego – jest potrzeba jedności między człowiekiem a naturą, jest uznawana za jedną z najlepszych powieści z gatunku bajki-profit w literaturze krajowej.