672 Shares 2471 views

Club "Poddasze": Moskwa, Irkuck, Barnauł. opinie

Ile interesujących miast na terytorium Federacji Rosyjskiej – nie liczą. Klub że organicznie pasuje do miejskiego smaku – nawet więcej. Dzisiejszy przemysł rozrywkowy rozwija się skokowo. Stopniowo, stolica traci status lidera w tej dziedzinie. Nie ma sporu, możliwości w mieście więcej. Jednak w celu odpoczynku, niekoniecznie teraz przestrzeń podbić Moskwę. Istnieje wiele innych miast, gdzie można i bawić do upadłego, i pyszny obiad lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi.


Klub nocny „Strych”

Imię, szczerze mówiąc, niezwykłe. Jest możliwe, że fakt ten przyciąga turystów. Czy uważasz, że klub o tej samej nazwie istnieje w stolicy pretensjonalne? Na pewno nie! Odwiedź „Poddasze” jest możliwe i w Irkucku i Barnauł. W każdym z tych miast mają swoje własne pojęcie szkół, jego otoczenie, ale według opinii, w żadnym z ich ciepły, przytulny i stylowy. Być może cała sprawa w magicznej nazwie, która jest przeniknięta z niezwykłą aurą, przyciągając tysiące turystów do klubu „Strych”.

Spróbujmy odbyć wirtualną wycieczkę po mieście, aby zobaczyć co jest tak zaskakująca i atrakcyjna dla instytucji o tej samej nazwie.

Co podoba stolicę Syberii Wschodniej?

Jeśli jesteś w Irkucku, jest mało prawdopodobne, że ominie ich uwaga to popularne miejsce. Chwalcie Go, podziwiany, nazywa ulubiony klub. Jednak nie są tylko pozytywne opinie. Jednak od dawna wiadomo: nie zadowoli wszystkich. To jest ich wieloznaczność przyciąga niezwykłą demokratycznego klubu. Być może dlatego, że gromadzi tłumy.

Punktem kulminacyjnym wnętrza

Co przyciąga „Poddasze” -club (Irkuck)? Odpowiedzi wyraźnie wskazywały na wnętrzu oryginalności. Pokój jest urządzony i naprawdę niezwykłe. Hala jest podzielona na kilka obszarów tematycznych.

Na przykład, „bomzhatnik” dysponuje drewnianymi grubsza ociosanych ławki, łóżka metalowe pancerne-backed, od dawna zatopiony w zapomnienie. I nie jest też „biblioteka”, „pranie”, „pokój ogień”. W skrócie, wnętrze nadziewane starych rzeczy era Radziecki, jest imponująca.

Które będą podawane na kolację dziś wieczorem?

Przyciąga i menu, które może poszczycić się klub „Strych”. Może to nie jest niezwykłe przysmaki, ale syberyjski kuchnia europejska, rasy i oferuje szeroki wybór potraw. Czy chcesz – możesz spróbować solone Whitefish. A ktoś bardziej do gustu spadnie rolek bakłażana z nadzieniem orzechowym. Dużo sałatek, pizzy dla każdego smaku, owoców morza, a nawet japońskiego „Oyakidon kurczaka” tutaj można spróbować.

To nie zawodzi i karty bar. Co więcej, z każdym napoju oferował własną przekąskę. Do mocnej brandy – chipsy owocowe, szlachetna whisky – gorące grzanki z serem i języka wołowiny oraz Khmelnaya piwa – cukinia rolkach z łososia i sera.

muzyczny Digest

O muzyce, można mówić bez końca. Jednak jest to ściśle tematyczny (z retro skosów). Kompozycje 70-90 lat wstrząsnął mury klubu. Jedyną wadą, które skarżą się na zwiedzających – zbyt mały parkiet. Czasami wydaje się być ściśle.

Jak widać, klub „Strych” w Irkucku zasługuje by spojrzeć jeszcze raz.

Perła górach Ałtaj

Oczywiście, możemy dojść do Ałtaju, by podziwiać niezapomniane krajobrazy: majestatyczne górskie grzbiety, jezior wolne od lodu w okresie zimowym; odpocząć na podstawach narciarskich. Ale bez życia rozrywki jest nudny. Gdzie mam iść do tych, którzy przybyli do Barnauł? Klub „Strych” (Odpowiedzi scharakteryzować go jako przytulne miejsce, pozbawione patosu) jest zawsze chętnie otwierają swoje podwoje dla Ciebie.

Koktajl stylu i atmosferze

Prawdopodobnie to z trudem projektantów czasowych, którzy stworzyli wyspę starożytności w samym sercu stolicy Ałtaju. Przestrzeń wnętrza stylizowane motywy retro. 2 kondygnacje: na pierwszym pokoiku dla małych firm i sali bilardowej, gdzie można pokazać swoje talenty w amerykańskim basenie. Na drugim piętrze, w rzeczywistości, to jest klub „Strych”. 37 kroki prowadzą do sztucznie wieku dębowych drzwi. Wygląda to masywne i dość imponujące. Otworzyć – i znaleźć się w zupełnie innej sytuacji.

funkcje menu

Kuchnia w Barnauł „strychu” mieszane. Ale wartość jest nie tyle jedzenie (nawiasem mówiąc, pyszne) koktajle. Mówią, że barmani w klubie – wirtuozów. Zamówić koktajl – i uzyskać najbardziej prawdziwy pokaz żonglowania butelkami, igranie z ogniem, i inne sztuczki czysto zawodowe.

Bogato chwaląc i sushi bar, znajdujący się na pierwszym piętrze. Jak opinie, to jest po prostu niesamowite bułki. I inne potrawy japońskie są godne uwagi.

Gdzie nie ma miejsca dla muzyki pop

Klub „Strych” w Barnauł można nazwać miejsce kultu. Tu nie usłyszy bezpretensjonalne melodie pop, które wydają się jak ciepłe duszy, ale z powodów podanych trochę żywności. W „strych” króluje „techno”. Setki melodii przewijane są tutaj na jedną noc.

I Barnauł „Poddasze” słynie z imprez. W piątki tutaj każdy może grać w znanym „Mafia”. Chcesz nauczyć się tańczyć? Wtedy jesteś dokładnie w klubie „Strych”: często prowadzi kursy mistrzowskie Studio „alternatywa”. Rytm tańca Łacińskiej jest fascynująca i zaostrzy, może objawić się w pełni wyrazić poprzez muzykę i piersiach pas wszystkie swoje emocje, myśli i uczuć.

Podczas gdy w Barnauł, należy zapoznać się z „strych” instytucja nie na darmo nazywany idealne miejsce.

Co tam jest na otwartych przestrzeniach stolicy?

Co oferujemy hałaśliwe i wieloaspektowy Moskwa? Dla wszystkich fanów niezwykły w stolicy zdobył nowy projekt znany restaurator Arkady Novikov.

Chcesz oryginalność? Następnie wizyta w Cafe-Bar-Club "Poddasze" (Moskwa). Komentarze na temat tego miejsca pełnego wiele pochwalnych epitetów. Tak, to zrozumiesz, po przekroczeniu progu starej rezydencji na Kuznetsky Most.

Rocznik! Ile tego słowa …

Uderzające wnętrze restauracji. Połączenie absurdalny – tak można nazwać podstawową koncepcję projektu. Sędzia: Wysokiej jakości meble z dalekiego Archangielska, abażury babki, a obok nich – nowoczesne reflektory; stare, pisane krzesła harmonijnie z miękkimi wygodnymi sofami. Różnorodność kolorów nie jest irytujące, ale raczej miłe dla oka, zmuszając do zbadania szczegółów i odgadnąć ich historię.

Należy uczciwie powiedzieć, że na pierwszy rzut oka taki bogaty smak wydaje się chaotyczne. Ale jest to niezbędne, aby spędzić wieczór w „strychu” i zrozumieć: pierwsze wrażenie jest mylące. Tu wszystko jest przemyślane i organicznie.

Jakie są tajemnice menu autor?

W kuchni w klubie jest zaskakująco zróżnicowane. Kucharz w „poddaszu” działa Dzhonatan Kertis. Dbał nie tylko o zarabianie dania pokręcił smak, ale również, że są zaskoczeni jego konstrukcji i wyglądu. Jak mówią bywalcy warto spróbować i sałatkę z kurczaka w sosie satsebeli i „szkło” makaron z mielonej wołowiny. A na deser (radość dla łakomczuchów) – truskawkowy kubek z kremem waniliowym. Delikatność – Yum.

„Muzyka połączyła nas …”

A co jeśli chodzi o taniec? DJe zaczynają zabawiać publiczność po 9 wieczorem. Muzyka jest najbardziej zróżnicowana. Dancefloor (choć trochę ciasno), ale oferuje wygodę. Można nawet znakomicie tańczył na wysokich obcasach.

A poza tym, istnieje również turnieje dla „Mafia”, a udział w różnych wystawach.

Klub Tańca „Poddasze” – miejsce, gdzie można odpocząć, dużo tańca i zabawy do jedzenia, czując smakoszem.

Niezależnie od tego, miasto wybrać, instytucja o bardzo nietypowej nazwie nie zawiedzie.