763 Shares 2145 views

Teatr „Vernadsky 13”: opinie i repertuar

Kiedy to wszystko się zaczęło? Wszystko zaczęło się od kroków, wyciągając do wody i pływania w poprzek połacie przyszłego wielkiego foyer … Jest to nowy budynek, który wszedł do kina „Gistrion”. Po naprawie został przemianowany na „Vernadsky 13” w teatrze, nowy adres teatru widzom łatwiej jest znaleźć.

ozdobny 90

W rzeczywistości, to wszystko zaczęło się znacznie wcześniej, gdzieś w 1987 roku, kiedy wykształcony „Taganka” bardzo oszczędny i podobnie myślących młody zespół chciał stworzyć teatr. Początkowo był on znany jako centrum kreatywności, a następnie, osiągając nowy rekord profesjonalnego rozwoju, stał się teatr-studio, a następnie, w latach 90., nadszedł czas zamieszanie padało kryzysy gospodarcze, nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, a wiele teatrów przetrwały tylko na entuzjazmie aktorów. Nie wszyscy mieli odwagę stanąć w tym trudnym okresie. W tym czasie wielu aktorów przeszli do bardziej praktycznego zawodu.

reżyser teatralny

Tylko przyszły reżyser teatralny Elena Gromova otrzymał dyplom z im WTU. Shchukin, uparcie poszedł do przodu i dalej go rozwijać. Dzięki jej staraniom, pomoc jeszcze obszar władzy, znalazł mecenasa, który zainwestował w siedzibie zabity, a na fortepianie „pływający” i długich żmudnych napraw … I tak, w 2000 roku, na jesieni, na Vernadsky Prospekt, 13 teatr przeniósł się, zyskując nowe trupy młodych wykwalifikowanych aktorów.

repertuar

Obecnie repertuar teatru jest skierowany do odbiorców wszystkich grup wiekowych – dzieci i młodzieży, dorosłych i młodzieży. Oto ponad dwadzieścia sztuk, z czego 7 produkcje dla młodzieży i dorosłych, 15 – dla dzieci. Powstają one z trzech składników – kierowania, muzycznych i choreograficznych. Obecny repertuar:

  • opera Drum "Hamlet" – Shakespeare, 16.
  • „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” przez 5 lat.
  • „Czarnoksiężnik z krainy Oz” od 5 lat.
  • „Kot w butach” od 5 lat.
  • „Dziewczyna na pożegnanie” od 18 lat.
  • „Świadkowie zabić” 12 lat.
  • „Na Pike” od 4 lat i innych świadczeń.

kompozytor teatralny

Głównym ogniwem w teatrze jest jego dyrektorem i kierownikiem artystycznym – Gromova Elena Valerevna. Ale teatr ma również stały kompozytora – Varvara Evgenevna Kalganova. Wraz z nim wyprodukował ponad piętnaście spektakli dla wszystkich grup wiekowych. Varvara Kalganova komponuje nie tylko muzykę, ale również jest autorem libretta, na przykład, że stworzył operę bębna „Hamlet” i musicalu „Mała Syrenka”.

Ponadto, w uzupełnieniu do ścisłej współpracy z teatru „Vernadsky 13”, tworzy muzykę do filmu i animacji, przykładem jest opowieść Kozłowa „Czarny wir”, który jest uwalniany przez studio „latarnia magiczna”, balety tych dzieci, takie jak „Kopciuszek” i „Calineczka „włożyli choreograficzny studio” Schöne”. Jest również autorem muzyki do spektakli dramatycznych, na przykład, kierowane przez O. Levkovsky „Iwona, księżniczka Burgunda” „Lecourt” teatralnej agencji.

choreograf

Teatr „Vernadskogo13” jest dumna ze swojej besmennym choreograf Bulgakova Tamila Vladimirovna. Ona jest starszym wykładowcą działając Bolszoj Academy, gdzie studiowała na wydziale jedną Choreografowie czas na Majorow. Podczas studiów, studenci praktykowane na Mach i artystów GATKB, pod kierunkiem Kasatkina i Wasiljewa. GATKB artysta jest od 1991 roku. Na Vernadsky Prospekt 13 przyszedł w 2003 roku, a wszystkie pokoje w spektaklach tanecznych od tego czasu należą do niej. Działa również nauczyciel-choreograf w Teatrze Studio w teatrze.

Teatr dramaturg

Voytsehovskaya Evgeniya Aleksandrowna – aktorka i dramaturg. Otrzymał gosdiplom College of Circus i różnorodność Arts, gdzie studiowała na wydziale pop. W swoim scenariuszu Teatru Dramatycznego „Vernadsky, 13” zestaw siedem bajek, które są częścią repertuaru, a także musicalu „Mowgli”, gdzie stała autor libretta. Voytsehovskaya Evgeniya jest autorem tekstów, które brzmią w przedstawieniach. W teatrze, w pracowni teatralnej pracuje jako nauczyciel ukierunkowaną. Poza obciążeniem teatralnej, Evgeniya Voytsehovskaya tworzy i publikuje książki dla dzieci, na przykład, „Droga do Listirangi”.

Aktorzy

„Vernadsky 13” – teatr jest jeszcze bardzo młody. Głównym obsada – A utalentowanych młodych aktorów, absolwentów szkół teatralnych, a także studentów i stażystów – ci, którzy ukończył studia w teatrze. Ale są doświadczeni aktorzy z doświadczeniem ponad 10 lat, którzy mają coś do uczenia się od młodych ludzi. Utalentowany aktorstwo jest już podbił serca publiczności, ponieważ teatr „Vernadsky 13”, który podsumowuje dźwięk tylko w sposób pozytywny, ma swoich fanów.

centrum kultury i rekreacji

Ponieważ teatr znajduje się w dzielnicy mieszkalnej, objął funkcję centrum kultury i rekreacji. Teatr „Vernadsky 13” na scenie trwa wiele innych grup zawodowych: – od obszarów sąsiednich, a nawet innych dzielnicach Moskwy, jak i amatorów. Organizuje „Soul of Fire” grupy muzyczne, prace artystów i fotografów są przedstawiane w foyer. Wraz z sukcesem był występ myślenie o nazwie „Pewnego dnia profesor Chizhevskogo” Yuriy Golyshev, stworzył słynny reżyser i aktor Aleksiej Loktev. Teatr „13 Vernadsky” wystawił spektakl „Ławeczka” Gelman, wystawił uczestniczył Victor Avila. To gospodarze koncerty młodych wykonawców występy gdzie grał główne uczestników – dzieci.

studio dla dzieci

teatr dla dzieci teatr studio o nazwie „skrzydła” w jej zawodowych aktorów, reżyser, choreograf, prowadzi zajęcia z młodszych talentów od 5 do 18 lat. Została ona zorganizowana w 2001 roku. I po 7 latach były otwarte dla najmłodszej grupy dzieci od 3 do 6 lat. teatr dla dzieci w 13 Vernadsky zauważa, imprezy dla dzieci, które są odwiedzane przez dzieci. Dzieci i młodzież szkolna Uwielbiam tu przyjeżdżać jako aktorzy docenili grę zasłużenie.

Promocje i charytatywna

„Vernadsky 13” – teatr, który regularnie organizuje szereg imprez, promują spędzania wolnego czasu w sposób kulturowej, popularyzacja kultury teatralnej i tworzenia wartości kulturalnych wśród młodych ludzi.

Teatr posiada rozległą działalność charytatywną. Współpracuje z organizacjami społecznymi i charytatywnymi. Prowadzi wizyt dziecięcych szpitali, sierocińców, a także daje możliwość odwiedzenia działań teatralnych dla segmentów o niskich dochodach ludności. Regularnie zapewnia bezpłatne bilety dla dorosłych i dzieci do występów w radzie powiatu Łomonosowa.

Teatr "13 Vernadsky"

Recenzje w pozytywnym duchu, należy zwrócić uwagę na doskonałą wydajność aktorów, akustykę dźwięku, piękno kostiumów, przyjazna atmosfera. Produkcja „Snow Queen” zachowana integralność bajce, nie było nowoczesny slang. Pięknie zdobione pudełka z prezentów po prezentacji rozpatrywane chłopców na „hurra”. Wart swojej ceny odpowiada zawartości. Spektakl "The Kid i Carlson" bardzo zadowolony. To właśnie w tym Carlson i prezentowane w dzieciństwie – słodkie imbiru tyrana. A obraz dzieciaka, który grał dziewczynę, było bardzo wzruszające. Czuje, że aktorzy grają, uzyskać wiele przyjemności.

Ale to jest bardzo mały bufet, świetne miejsce, a jedzenie to wszystko nie może być za mało, więc trzeba wziąć coś z nimi, choć wody. W teatrze, każde dziecko otrzymuje podkładkę tak, aby nie siedzieć na kolanach rodziców – to bardzo ładne i wygodne, wszystkie można zobaczyć wszystko.