605 Shares 4171 views

Maszyna do szycia „Dzhanome 2325”: Opinie

Wybierz maszynę do szycia – nie jest łatwe. Trzeba podejść do tego problemu dokładnie i nie spieszyć się z decyzją. Ponieważ ma to trwać długo i pracować na nim było wygodne i komfortowe.


Doświadczenie i obecność w przeszłości, przynajmniej niektóre z maszyny do szycia możesz znacznie łatwiejsze, ponieważ można już sobie wyobrazić dokładnie reprezentują co chcesz z nim.

Wśród niekończących zestawu wniosków może być przez dłuższy czas, aby wędrować w poszukiwaniu konieczne.

Mamy nadzieję, że pomoże tym ludziom, którzy decydują i nie mogą być wybrane. Proponujemy zatrzymać wzrok na „Dzhanome 2325”.

Jeśli jesteś początkujący, zaleca się, aby poznać podstawowe dane techniczne i referencje ludzi, którzy stali się właścicielami tego urządzenia.

Firma produkcyjna znajduje się w Japonii, a firma kolektor – na Tajwanie, który ma pozytywny wpływ na jakość produktu, nie zostały one podniesione wysoką cenę za to.

Solidnie zmontowane urządzenia, wszystkie części są prawidłowo zamocowane, nie trzeszczą, nie ma luzów, które nie mogą jednak radości.

„Dzhanome 2325”: cechy i funkcje

Załóżmy zbadać. Maszyna do szycia „Dzhanome 2325” są klasyfikowane jako elektroniczny. Oznacza to, że pełna kontrola maszynie dokonuje się za pomocą specjalnego mikroprocesora.

Ruch iglicy tkanka jest przeprowadzane przez elektroniczny wbudowany układ, składający się z mikroukładu. Zaprogramować jednostkę według liczby operacji wykonywanych. To znacznie przewyższa liczbę operacji konwencjonalnych maszynach typu mechanicznego.

„Dzhanome 2325” wyposażony w miniaturowy wyświetlacz LCD, na którym można mieć kontrolę nad operacją należy przeprowadzić bez dodatkowego informacji, że niekoniecznie. Czasami to nawet rozpraszać.

Typ transfer – obrót poziomej. Wskazuje to, że przenośnik znajduje się i przesuwa się poziomo z podwójnym gwintem oporowego z bębenka. To znacznie mniej wibracji generowanych gdy praca jest wykonywana jest bardziej komfortowy niższy gwintowania.

Idąc regulacja nacisku stóp na tkankę, co jest ważne przy pracy z różnymi rodzajami tkanin. W tym sprężyste (dzianiny, aksamit) i delikatniejszej (jedwab, szyfonu, krepdeszyn).

Płynna regulacja prędkości szycia jest na obudowie, można zmienić go na drodze.

Jest automatyczne naprężenie nitki. Nie ma nic do skrętu i dokręcić.

Nici ułatwienia nawlekania nici przez igły oka, zwłaszcza w słabym świetle lub osób widzenia.

Pozycjonowanie igły do szycia występuje, gdy zostanie zatrzymany. Kolejną przydatną funkcją jest elektroniczny lokalizacja dla stałej igły w pozycji: górnej lub dolnej, a zawsze można to zmienić na ich wygodę.

operacje wykonywane

Automatyczna pętla przetwarzania pozwala na wykonywanie przetwarzania naraz. Nie ma potrzeby otwierania tkaniny, maszyna zrobi wszystko dla Ciebie w ramach określonego rozmiaru pętli. I wybrać jedną z sześciu opcji leczenia.

Maksymalna długość ściegu – 5 mm, maksymalna szerokość – 7 mm.

Wygodny przycisk reverse pozwala odwrócić.

Liczba operacji wykonywanych przez szycia maszyna osiągnie 60, zawiera dekoracyjną linię mety, a niezbędne techniczne: overlock, tajne, sprężyste, elastyczne tajne i wiele innych.

W trybie automatycznym pozwala na wykonanie linii konsolidacji.

Istnieje funkcja off mechanizmu podającego tkaniny. Można wyłączyć tę funkcję, i przenieść go mechanicznie. Zazwyczaj jest to wymagane podczas szycia w trudno dostępnych miejscach lub dużą grubość produktu, gdzie łatwiej jest dostosować podaż tkanin.

I kompletny zestaw

Opcje maszyna do szycia „Dzhanome 2325” może się różnić w zależności od punktu dostawcy i cen.

Z reguły są standardowo wyposażone w podstawowy zestaw, ale nadal z zakupem, proszę określić obecność tych lub innych szczegółów.

Tak, zestaw podstawowy:

 • Wygodny i czasami konieczne zdejmowana kieszeń na akcesoria.
 • Może wynosić do 12 stóp, najważniejsze z nich:

– Foot Pikowanie pozwala miłośników patchworku zadowolić siebie.

– mocowania na przeznaczonych do zaprasowania tkaniny wewnętrzne nastrochki wpuszczone dolne spodni lub osłonami.

– obrzucania stopę uczyni twój produkt tak blisko fabryki.

– stopa Invisible zamek błyskawiczny.

 • Eleganckie etui twarde jakości nietoksycznego tworzywa.
 • „Wolnej ręki” pozwala na ściegu wąskich części, takich jak rękawy, spodnie, robi wykończenia szwów bocznych lub dekoracyjnych na spodniach.
 • Stopa górna pasza pies stopka jest stała w miejscu i zapewnia możliwość przemieszczania materiału nie tylko od dołu, ale z góry. Łatwiej jest pracować z nakładających się wzór na paski lub kratę tkaniny.
 • Cerowania stóp.

Na możliwość „Dzhanome 2325” obejmują tabelę, aby rozwinąć powierzchnię roboczą, że zgodzi się Pan, że jest to przyjemny i elegancki dodatek.

Kim jest

Maszyna „Dzhanome 2325” jest powszechne w tym względzie. Może być stosowany dla początkującego użytkownika z minimum fanaberie komputera może zrozumieć każdy początkujący.

Dla profesjonalnej krawcowej, którzy mogą szyć różne rodzaje tkanek, wykorzystując maksymalną liczbę funkcji, pracując na zamówienie, jednostka jest także miły.

Nadaje się do zakresu fanów, szycie od czasu do czasu.

godność

Na podstawie opinii można wyróżnić główne zalety, które pojawiły się w trakcie eksploatacji.

 1. Niezawodność i komfort. Model „Dzhanome 2325” nie jest więc nowy. testowane czasu i użytkowników, uzyskał pozytywną opinię.
 2. Wart swojej ceny.
 3. Rozszerzenie obszaru roboczego, nie wszystkie maszyny do pisania ma taką możliwość.
 4. Nie hałaśliwy, można szyć w godzinach wieczornych i nie przeszkadzać gospodarstwie domowym.
 5. Możliwość wytwarzania produktów wysokiej jakości w technice pikowania pikowanie, połączenia patchworku. Nie wszystkie są w wersji podstawowej, bez konieczności zakupu dodatkowych akcesoriów, co wyeliminuje dodatkowe koszty.
 6. Możliwość szycia tkaniny o różnej gęstości.
 7. Cztery gumowe nóżki pozwalają maszyna stanąć na stole jest stabilna i nie przemieszcza się w trakcie pracy, co jest ważne.
 8. Możliwość maszyny do wykonywania ciężkiej pracy, uwolnić więcej czasu i wysiłku.

braki

Jak każda moneta, jest minusem. Włącz go i dowiedzieć się o „Dzhanome 2325” niedociągnięć, opinie pomogą nam je zobaczyć, niestety, są one nieliczne.

Dla niektórych, nie mogą wydawać się zupełnie tak, i znaczące:

– brak wbudowanej pamięci. Rachunki za każdym razem, aby dostosować szerokość i długość linii.

– Lean w zakresie opisywania instrukcji, pominięte ważne punkty, takie jak jak dostosować dolnej nitki, jeśli nie masz doświadczenia, to może być trudne i więcej pytań.

– Nie sutki. Choć konieczne jest smarować maszynę do szycia i będzie wtedy naprawdę cichy.

– Walizka nie dołączony do urządzenia. Tak więc, na przykład, dziecko może łatwo usunąć.

gdzie kupić

Jest to najlepszy zakup odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych centrów i sklepów, gdzie kompetentny sprzedawca powie Ci o zawiłości szwami i dostosowuje wykorzystania poszczególnych funkcji, możliwości i wsparcie techniczne po zakupie.

Jeśli tak jest w twoim mieście nie jest dostępny, można dokonać zakupu przez Internet, choć wciąż jest zalecany do przeprowadzania kontroli i badań na żywo.

Przy zakupie należy sprawdzić cud techniki w pracy, ona nie szyje obce dźwięki, czy praca idzie gładko, jeśli wszyscy są zadowoleni.

Przy zakupie, zabrać ze sobą do sklepu małych kawałków różnych fakturach tkanin i ściegów użytkowych, dzięki czemu można od razu zapytać sprzedawcę jakichkolwiek pytań, jeśli masz coś powiadamiani.

Możesz też kupić jednostkę poprzez hipermarkety sprzętu gospodarstwa domowego, gdzie można dowiedzieć się o gwarancji i obsługi posprzedażnej. Tutaj można często znaleźć promocje i rabaty na towary, dostać premie za zakup.

Producent udziela gwarancji na okres 1 roku.

cena

Koszt może żądło na pierwszy rzut oka, ale na ściślejszej kontroli jest uzasadnione o 100%.

Może się różnić w zależności od lokalizacji i konfiguracji.

Nawet podstawowy model posiada szeroki zestaw nóg, chociaż w innych maszynach do szycia muszą być zakupione oddzielnie i kosztują około 1500 rubli za sztukę, a nie zawsze być dostępne dla określonych modeli.

podsumowując

Maszyna do szycia „Dzhanome 2325” dostaje dobre opinie, pomagają użytkownikowi otwierają nowe możliwości. Urządzenie jest popularny funkcjonalności luzem, zapewnia wygodę i łatwość użytkowania przez wiele lat. I nie będzie przez chwilę żałował zakupu.

pasemka mam nadzieję ujawnione, jesteś zainspirowany i zatrzymał się w swoim wyborze, przyjemne i wygodne szyć!