599 Shares 2807 views

Mogę stworzyć logo siebie?

Każda firma ma swoją własną markę, która musi zawierać istotę organizacji, jej celów, misji. Całość to wszystko jest logo. można utworzyć za pomocą programu graficznego. Ten artykuł pokaże niektóre z tajemnic, które pomagają rozwijać najbardziej udanych logo. Można to zrobić samodzielnie w programie Adobe Photoshop ( „Photoshop”).


Logo jest potrzebna, aby zapewnić, że kupujący mógł przeznaczyć na niektóre produkty swoim umyśle firmy. Według psychologów, informacja wizualna jest znakiem towarowym wpływa indywidualnych wyborów. Mówi istotę biznesu i podkreślenia wizerunku firmy.

Teraz rozumiemy, jak stworzyć logo firmy. Pierwszą rzeczą, aby myśleć o idei tej postaci, ponieważ jest on tworzony raz na zawsze. W przeciwnym wypadku, nabywca przejmie organizację niestabilne i tracą zaufanie do niego. Aby mieć wyobrażenie o logo można zobaczyć na marki produktów w supermarkecie lub na tych, którzy są w domu. Dla bardziej pomyślnego wyniku konieczne jest ustalenie konkretnego rodzaju działalności firmy i odkrywania jego otoczenia, w celu zbadania konkurencji: zidentyfikować swoje mocne strony, które zawierają logo. Tworzenie powinny podlegać następujące wymagania:

– zwięzłość;

– klarowność (uproszczenia);

– jakości (podczas zmiany rozmiaru nie jest stracone styl);

– w jednolitych kolorach swej semantycznej rozumieniu nie jest stracone.

Teraz jest to możliwe, aby naszkicować kilka opcji, które mogą pchnąć na nowe pomysły. Po tym, odpowiedzialny twórczej pracy w zakresie projektowania: forma tekstu, kombinacji kolorystycznych i różnych szczegółów, które mogą zawierać logo.

Utwórz ten symbole handlowe mogą być z wykorzystaniem nowoczesnych programów graficznych. Na przykład za pomocą programu Corel Draw lub Adobe Photoshop. Pozwalają one przyjść do tego ważnego procesu o maksymalnej wygody i pozwalać na realizację rozwoju wyobraźni. Spójrzmy na instrukcjach jak stworzyć logo w „Photoshop” (Adobe Photoshop).

Krok №1. Uruchomić program.

Krok №2. Otwórz nowy dokument. Aby to zrobić w menu „Plik”, kliknij przycisk „Nowy” i wybrać rozmiar następnej stronie – 400×200 lub 600h200. Rozbudowa powinna wskazywać 72 ustanowić przezroczyste tło i wpisz nazwę pliku.

Krok №3. Na pasku narzędzi kliknij na „tekst” (litera „T”) i wybierz „Horizontal Type”.

Krok №4. Na panelu z wyborem czcionki jest ustawiony na żądanym widzenia Bold. Należy pamiętać, że nie wszystkie opcje działają podczas pisania tekstu rosyjskiego. Rozmiar – 12 pt.

Krok №5. Teraz napisać tekst logo. Następnie klikamy myszką na używając „Move” (wskaźnik, który jest wart strzałka w kształcie krzyża) funkcji „Tekst” i kiedy przenieść wytwórnię do żądanej pozycji.

Krok №6. Można zmienić kolor liter. Aby to zrobić, kliknij na „Tekst” i wybierz kursor jest napisane. Następnie z palety kolorów w zakładce „próbek”, aby wybrać żądaną opcję. Jeśli wybór nie pasuje, można wybrać swój własny kolor. Wymaga to pionowy panel narzędzi kliknij na placu z odbitego koloru.

Krok №7. styl liternictwo. Można dokonać tekst lub otaczać z wewnętrznym blaskiem, nadać mu cień z każdego kąta. Można zastosować teksturę, dodać blasku, zastosować gradient. Aby to zrobić w panelu po prawej stronie w zakładce „Warstwy”, kliknij dwukrotnie na tej warstwie, na której tekst.

Krok №7. można dokonać zakrzywioną logo razie potrzeby. Utwórz etykietę w postaci łuku lub pochylenia może dać kolejny krok: kliknij na narzędzia „Tekst”, znajdującej się na górnym pasku narzędzi „Tworzenie tekstu wypaczony” (litera „T” na łuku) i wybierz w oknie, które zostanie otwarte, wybierz swój ulubiony kształt.

Krok №8. Przycinać zbędne pola kombinacją „Obraz” – „przycinania”. Jednocześnie narzędzie „Move” musi być zainstalowany.

Krok №9. Zapisz dokument: „Plik” – „Zapisz jako”.

Możesz dodać kształt za pomocą funkcji „Prostokąt” (klikając prawym przyciskiem myszy, aby wybrać koło, owal lub prostokąt), malować postać za pomocą funkcji „Fill”. W „Style” na górnym pasku narzędzi uczyni wiarygodne przycisk. W razie potrzeby, rzeczywista forma ładne logo.

Każdy indywidualnie zaprojektowane logo dla firmy, więc jest zabronione skopiować. Pomyślnie rozwijać znakiem budzi zaufanie klientów i tworzy pozytywne nastawienie.