238 Shares 7020 views

Para ślub odegrała w morzu!

Planowanie ślubu to proces dość czasochłonny. Jest to spowodowane nie tylko na wielkość budżetu, ale również z wyborem idealnej lokalizacji. Zadanie jest skomplikowane podwójne czy przyszłe nowożeńcy decydują się trzymać ceremonii na mieliźnie w środku Karaibów.


nierealny pomysł

Został on tak postanowił poślubić Suzanne Zamos młodego mężczyzny o imieniu Jovana. Miłośnicy mieszkał w Bostonie i zaplanował obchody w listopadzie 2016 r. Nie trzeba dodawać, że ich bliscy z tego pomysłu nie wydaje się bardzo realne. Nawet wedding planner mówił o złożoności idee Suzanne i Jovana, doradzając para z niej zrezygnować.

I właśnie w chwili, gdy młodzi ludzie niemal postanowił zmienić miejsce, były one obsługiwane przez fotografów ślubnych z pracowni „Del Sol”. Przekonali Susanna Jovan nie porzucić ideę i mieć pewność, aby doprowadzić go do życia. W wywiadzie dla internetowego wydania „The Huffington Post” głównego fotografa studio o nazwie Sol Tamargo, powiedział: „Pomysł, aby przytrzymać ślub na wodzie jest po prostu wspaniały ja już pre wyobrazić, co byłoby wspaniałe kąty A gdy moi koledzy i ja się przedstawię .. okazja do robienia zdjęć na weselu, gdzie zamiast ołtarza będzie deska do surfingu. "

Realizacja pomysłów

Studio site „Del Sol” wszystkie szczegóły niezwykłej ceremonii zostały pokryte. Na wyspie Cozumel w Meksyku, para poszła do plaży El Cielo w sercu Karaibów. Transport do stu gości, zajęło katamaran i dwa jachty motorowe.

Razem Susanna miał pięć ślubne sukienki do wyboru. Dwa z nich natychmiast pozbyć się Tamargo jako całkowicie nieodpowiednie do sesji zdjęciowej. Z pozostałych trzech dziewczynki lubią najbardziej różową sukienkę.

Zdjęcia i wideo

Ślub miejsce nie było problemem dla fotografów. Wręcz przeciwnie, były filmowanie ceremonii z gośćmi łodzi pływających wokół, a także używane Quadrocoptera. A on Tamargo pierwszy sfotografowany z łodzi, a następnie umieścić sam nie wetsuit, maska, fajka i opadł na dno, aby podwodnych zdjęć.

Wszystko na ślubie pracował zespół ośmiu osób. dwa konwencjonalne aparaty były używane, trzy dla podwodnego fotografowania i kilku Quadrocoptera do fotografowania z powietrza.

Po ceremonii, Suzanne powiedział, że ślub był doskonały. Po tym wszystkim, ona zawsze kochał wodę, począwszy od wczesnego dzieciństwa, kiedy uczy się pływać w basenie na podwórku jego domu. Gdy podrosną dziewczyna przeniosła się do znajduje się niedaleko morza. A teraz ona jest nurka działa.