424 Shares 4635 views

Wnętrze i kolor żurawinowy

Borówki brusznicy, to dojrzałe jagody, zawsze przyciąga mieszkańców miasta. Od dzieciństwa, to jest zwykle związane z dżemem i wypieki, a teraz projektanci wnętrz skorzystać z tej bogatej odcień Berry i powiedzieć, że może on zmienić swój dom.


Dlaczego kolor żurawinowy?

Cała materia w wyjątkowym odcieniu, który podkreśla luksus nawet najprostszej salonie, sypialni czy kuchni. Cranberry kolor we wnętrzu – kolor z czasem, który zajmuje godne miejsce wśród tonów jagodowych.

Jasność i nasycenie kolorów z jagód jest zawsze ożywić rozwiązanie monochromatycznej dla domu, poprawnymi akcentami i podkreślać swój smak. Zgadzam się, że nawet w high-tech, która wyklucza wszelkie niepotrzebne, można dodać skórkę od godziny żurawina karmelu.

Cranberry kolor we wnętrzu domu

Jeśli nie traktuje fanów współczesnych stylów i wolą luksus epoce wiktoriańskiej, kolor żurawiny jest najlepiej dopasowana do projektowania otworów okiennych, w szczególności dla osób niewidomych. Wybierz teksturowanych ciężkich materiałów – wyglądają luksusowe i drogie.

Korzystanie z tej jagód cieniu w sypialni – wybierz żurawinowym poduszce że akcentami. Wybierając się do dumochek kolor żurawinowy, zrobisz nowość sypialni i spędził dość małą ilość. Nie zapomnij o innych małych rzeczy – pick-up i szczotki na zasłony, które staną się ważnymi elementami.

żurawina kolor dać każdy, nawet najbardziej skromne wnętrze elewację, co projektanci powinni łączyć się z łatwością. Meble, wybrany do mieszkań powinny być proste, jasne prostej sylwetce, ale dobre i niezawodne.

Światło i kolor

Dla wykładzin spróbuj przyciąć neutralnych kolorach i miękką strukturę, która nada mu przytulną atmosferę kilka zimny odcień. Nie zapominaj, że kolor żurawinowy odnosi się ciężkie i ciemne, więc zrekompensować to światło. Spójrz lampy z lekkim odcieniem lub rozpraszania światła diod świecących na suficie, które rozcieńczające Regal luksusowy i chłód.

jasne akcenty

Kolor żurawina odnosi się do szlachetnych niuanse, ale w tym samym czasie, jest on uważany za dość trudne, a czasami nawet pompatyczny. Jednym z odkryć było projektanci kuchenne kolor żurawinowy, który jest kluczowym elementem wszystkich mieszkań. Pierwsze pytanie, które jest ustawione za pomocą koloru owoców w pokoju – to meble. Wszystko jest proste: wybrać szafki kuchenne, stół i krzesła, a także prostych urządzeń domowych, a nawet surowe kształty.

Ponadto, kolor żurawiny we wnętrzu kuchni – jest to okazja do zabawy kombinacjach kolorystycznych. Rozcieńczyć królewski odcień biały, ciało, pistacje, szare, beżowe, a zobaczysz, że kuchnia będzie przekształcona. Jednak użyć innej konstrukcji płytki: kolor wybrany dla kombinacji żurawina, jak on sam, nie powinien być błyszczący – więc cały efekt jest stracone luksusu.

Co do podłogi, kuchnia jest dość brusznica laminat światło lub podłogowych płytek – Sand, śmietanki lub mleka. Nie należy używać ciemnych kolorów lub inne odcienie na podłodze, tak jak są one pokój ważenia i wizualnie je pomniejszyć.

kolor żurawinowy w projektowaniu kuchni – to kolejny sposób, aby odtworzyć faktur. Użyj warianty gospodarki elewacje pomieszczeń wykonanych z płyty MDF pokrytej plastikiem, a jeśli wystarczających funduszy, zatrzymują się na drzewie. Aluminium lub chromowana rama pójdzie doskonale z odrobiną szafek kuchennych.

Jak widać, kolor żurawiny godny, aby go wybrać do projektowania przestrzeni wnętrz. Użyj tej cień i będzie podkreślać w każdym stylu – od nowoczesnych do baroku.